Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник продавець до чого сниться?

Сонник продавець до чого сниться?

Продавець тлумачення сонника

Продавець уві сні — це персонаж, що має вельми неоднозначне тлумачення. Сонники вважають, що на питання, до чого сниться продавець, є багато передбачень. Для того щоб вибрати підходяще, зверніть увагу на деталі. А саме: хто був за прилавком і як цей персонаж торгував. Ці та інші особливості сюжету допоможуть вам визначитися з відповідною трактуванням сну.

Думка Міллера

Міллер докладно пояснює, до чого сниться продавець, і що він приносить у життя сновидця. Отже, якщо вам приснилося побачити себе продавцем хлібобулочні вироби, то наяву ви не будете мати потребу в грошах. Сниться торгівля молочними продуктами? У вашому особистому житті буде спокій і гармонія. Довелося уві сні торгувати алкогольними напоями, тютюном, наркотиками? Насправді вас чекає безліч проблем.

Купувати або продавати що-небудь у сні, є доброю ознакою для людей, які бажають поправити свій матеріальний добробут.

Для заможних ж і впливових осіб, такий сон неблагориятен, пророкує неприємності, публічні скандали і нещастя.

Для хворих людей уві сні торгувати або купувати означає погіршення здров’я.

Хто торгує

До чого сниться чоловікові, побачити в сновидінні продавця дівчину? Подібний сюжет, на думку сонника Фрейда, свідчить про те, що у сплячої з особистим життям все в порядку. Якщо ж за прилавком була жінка, то вам варто підготуватися до змін. У разі ж, якщо чоловікові привидівся продавець чоловік, то наяву його чекає гірке розчарування і біль.

До чого приснився представниці прекрасної статі продавець жінка? Сонник Лоффа вважає, що наяву вам слід побоюватися підступної суперниці, що захоче забрати у вас все. Якщо ж у сні жінці приснився продавець чоловік, то наяву вона зможе знайти собі багатого і впливового покровителя, що вирішить всі проблеми і труднощі.

Продавати самому

Довелося уві сні бути продавцем? Даний сюжет слід вважати сприятливим знаком. Якщо ж сниться, ніби ви продавець і з’ясовуєте стосунки з покупцем уві сні, то хтось захоче затьмарити ваше щастя.

Якщо ж примарилось, що ви служите старшим продавцем і часто сваритеся з іншими продавцями у сні, означає, що наяву вам слід краще контролювати членів своєї сім’ї. Особливо це стосується їх фінансових витрат. Саме це радить Циганський сонник.

Примарилось працювати приватним торговцем у сні? Наяву ви отримаєте непоганий прибуток. Довелося працювати продавцем і лаятися з постачальниками? Дійсність вам принесе занепокоєння і клопоти.

Що продавати

На думку сонника, щоб підібрати правильне тлумачення для побаченого сюжету необхідно, перш за все пригадати, що саме ви продавали уві сні. Якщо це були:

Бутік або ринок

Східний сонник впевнений, що якщо вам довелося торгувати в бутіку, значить, наяву ви занадто багато чого хочете. А ось торгівля у великому магазині свідчить про те, що ви занадто закомплексовані. Довелося побачити себе торговцем на ринку або базарі? В реальності ви легко заводите зв’язки з потрібними людьми. У разі якщо на ринку ви, навпаки, закуповували товар, значить, у своїй дійсності ви волієте плисти за течією.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: