Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник прибирання до чого сниться?

Сонник прибирання до чого сниться?

Прибирання тлумачення сонника

До чого сниться прибирання — на підсвідомому рівні ви хочете позбутися від старого, вже непотрібного, прагнете звільнити місце для нового. В результаті налагоджуються взаємини в сім’ї. Більш точно трактувати використовуючи сонник можна тільки враховуючи подробиці бачення.

Визначення Міллера

Знаменитий психолог передбачав, що жінці наводити у сні порядок в ідеально прибраному будинку віщує сімейне благополуччя. Відносини з чоловіком потеплішають, з’явитися романтика. Вона знайде підхід до маленьких упертюхів. Діти стануть слухатися маму, забувши про примхи.

Якщо уві сні наводити порядок в брудному, захаращеному будинку, то велика ймовірність розчарувань і проблем буквально на порожньому місці.

Міллер попереджає, що прибирання у сні в чужій квартирі до отримання поганих звісток. В результаті доведеться коригувати свої плани.

Наведення порядку вдома

Прибирати в кімнаті — сонник Стерви говорить про необхідність змінити свої переконання, пріоритети. Зараз сприятливий період для внутрішнього розвитку.

До чого сниться проведення генерального прибирання, це віщує значні зміни в кращу сторону. Видаляти павутину у сні — намагатися налагодити стосунки з рідними та співробітниками на роботі.

Чоловікові, вытирающему пил сонник, передвіщає, весілля на негідною дівчині, яка виявиться поганою домогосподаркою. Шлюб невдалий, і подружнє життя буде навивать думки про розлучення.

Сонник Фрейда вказує на погіршення здоров’я. Ймовірно, хвороба стосується сечовидільної системи. Жінки уві сні побачила як вона наводить порядок, перебираючи і розкладаючи речі. Це означає, що вона сумнівається в своїй красі і привабливості.

З’ясовуючи, до чого сниться прибирання Дмитро і Надія Зима прийшли до висновку, що у людини накопичилося безліч проблем, що викликають занепокоєння. Але якщо результат вам сподобався, сонник віщує – більшість з них благополучно вирішиться.

Жінці з’явився уві сні багно? Її чекають розчарування. Якщо вона відмиває унітаз, то сонник обіцяє отримання додаткового прибутку нечесними методами. А приводити в порядок ванну обіцяє активність у роботі.

Наводити марафет в іншому місці

До чого сниться прибирати і підмітати підлогу в гостях? Людина надмірно захоплюється сторонніми проблемами, і від цього страждає сім’я. Змітати павутину і пил в робочому кабінеті свідчить про напругу в спілкуванні з колегами. Якщо ситуацію не виправити вас чекають інтриги і затяжні конфлікти.

Прибирання на вулиці

Збирати в сні сміття на дорозі говорить про бажання людини помиритися з оточуючими, загладити свої старі помилки. Якщо потім він спалюєте сміття, то все вирішиться, до загального задоволення.

Прибирання в сні на кладовищі віщує поділ спадщини. А доглядати за могилами означає швидке судовий розгляд. Так само, можливо, людина, що зробив вам допомогу в скрутну хвилину, попросить про взаємну послугу.

Чистити двір від снігу сонник розшифровує як великий обсяг складної роботи, яку необхідно виконати в строк.

Праця у полі

До чого сниться збирання врожаю картоплі – беззаперечний тріумф. Ви нарешті дочекалися результату праць. Саме так розшифровує мрію, навіяну Морфеєм Сучасний сонник.

Збір капусти вказує на вашу марнотратство. Обмежте свої витрати, інакше вас чекають фінансові проблеми.

Помічники

Уві сні спостерігати за роботою людей, значить, для досягнення цілей ви будете експлуатувати колег, друзів і просто випадкових знайомих. Сонник радить після закінчення робіт розділити з ними плоди перемоги, інакше наступного разу вони навряд чи погодяться допомагати.

Жінки уві сні стало як вона з колишнім чоловіком наводить порядок? Це означає, що вона повністю звільнилася від старих прихильностей і готова до нових відносин. Якщо між подружжям залишилася недомовленість, борги, зобов’язання, сонник вважає, що скоро вони легко вирішуватися. Далі чекає довгоочікувана свобода.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: