Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник рушниця до чого сниться?

Сонник рушниця до чого сниться?

Рушниця тлумачення сонника

Сигнал про можливі небезпеки, які сновидінню вдасться подолати без сторонньої допомоги — таке пояснення сонники надають того, до чого сниться рушницю. Є ймовірність бачити зброю уві сні у власних руках, або у незнайомої особи. Подробиці змінять інтерпретацію, проте в обов’язковому порядку наведуть на думки.

Купівля і дарування

У багатьох популярних сонники, рушницю в сні пророкує конфлікти і сумні випадки. Крім того, влучно вистрілити з зброї, значить отримати удачу. У зв’язку з цим придбати мисливську рушницю в сновидінні означає, що сновидець може самостійно контролювати свою долю. Продаж попереджає про великому промаху.

Щасливі домашні пригоди чекають того, кому приснилося, що подарували рушницю, самому вручати такий презент в якості сюрпризу – в реальності брати участь в дозвільному заході.

Зброя у справі

Полювання вважають корисною справою. Постріли з рушниці сонник Міллера пояснює як швидке поліпшення фінансового стану. Наснилося, ніби стріляли самі – чи вдасться отримати свій грошовий куш, якщо стріляв хтось сторонній – незнайома обличчя отримає винагороду, і поділиться з очевидцем.

Людина, який наповнював карабін рушниці патронами, і розчув колективні постріли, скоро дізнається про важливій справі, що підніме йому настрій.

До чого сниться ствол у руках сторонніх? За спиною сновидця вороги замишляють лихе діло, коли побачили незнайомого чоловіка зі зброєю. Ознака великої загрози – бути під прицілом. У майбутньому варто дотримувати особливу уважність, щоб уникнути зради і невдячності.

Розглядати рушницю

Неможливо уявити найбільш чоловічий символ, ніж рушницю. За сонником Фрейда зброю висловлює фалос. Виходячи з що сталися у сні подій, психолог пояснює сновидінню про неприємності і підказує, що чекає його в майбутньому.

Коли гвинтівка уві сні відрізняється своєю пишністю, його часто перебирають, змазують – це вказує на звичку до мастурбації. Нескладно зрозуміти, що значить заржавевшее і поламане – це пророкує захворювання органів, призначених для зачаття дитини і отримання задоволення.

Розглянути уві сні колекцію зброї означає, представник сильної статі не допускає монотонності, і часто змінює партнерок в інтимному житті.

Полювання для хлопця

Молодий юнак, якому довелося заряджати рушницю мисливця, чекає майбутньої зустрічі з коханою. Якщо сплячий чоловік вистрелив у сні, не складно пригадати, хто був у ролі мішені.

Коли, це була дівиця – конкретно вона і буде вашою обраницею, юнак – до даного людині сновидець відчуває потяг. Є ризик самому бути об’єктом гомосексуалістів, якщо приснилося, що палили по сплячій людині. Постріл не по цілі уві сні, згідно сонником, пророкує поразку в інтимі.

Коли юнак часто бачить залпи з гвинтівки, варто подумати, до чого сниться така чоловіча втіха. Чи Не є ви егоїстом в сексі, часто сменяете обраниць в інтимі, не вводить вас в розчарування їх жорсткий секс з відсутністю ніжності і ласки? Жінки руйнують стосунки з такими партнерами легко.

Озброєна жінка

Як дзеркальне відображення дає тлумач Фрейда сну для жінок. Молода обличчя бажає стати лесбіянкою, коли довелося стріляти з рушниці в подружку. Приснилося, що сама була мішенню – чекайте бурхливого роману.

Згідно соннику Міллера, даму з рушницею очікують в реальності сварки з приятельками або рідними людьми. Однак, вийти швидко все залагодити – все залежить від вашого бажання.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: