Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник шафа до чого сниться?

Сонник шафа до чого сниться?

Шафа тлумачення сонника

Побачений шафа сонники трактують як дуже хороший знак. Найчастіше його значення пов’язують з нажитим багатством, маючи на увазі під цим не тільки накопичене майно, але і життєвий досвід. А для того, щоб розтлумачити, до чого він сниться, необхідно пригадати кожну деталь. Був шафа порожній, або повний одягу? Які речі в ньому перебували? Були вони розкидані по полицях або містилися в ідеальному порядку?

Чим простіше уві сні вам заглянути всередину шафи, тим краще ви себе знаєте. Відкрийте дверцята і уважно подивіться – чи є там дзеркало? Якщо воно розташовується усередині шафи, а не на зовнішній стулці, значить, те, що всередині, для вас важливіше всього іншого.

Сонник трактує такий сон позитивно ще й тому, що він обіцяє швидку прибуток. Великий шанс отримати приємний сюрприз чи спадщину, а також дуже вигідно купити яку-небудь річ.

А ось що впав шафа дає зрозуміти, що ваші надії, з ким-то пов’язані, порушатся незабаром. Цим сновидінням сонники дають зрозуміти – не варто покладати на когось всі свої мрії, ні до чого хорошого це не призведе.

Інші значення

А ось по соннику апостола Канатита сон, в якому згадується шафа, трактується зовсім не так позитивно. Наприклад, шафа, до верху набитий речами, обіцяє проблеми в торгівлі. Якщо шафа замкнений, значить, сновидець – людина замкнута і закритий. Ну а якщо його полиці порожні – незабаром вас очікують неприємності.

За сонником Медеї шафа символізує накопичений досвід – все, що в житті довелося дізнатися і відчути. Розкидані по полицях речі говорять про безлад і в реальності, а порожнеча на них не вимагає пояснень.

Символічніше всього шафа виступає сонник мандрівника. За його тлумачення шафа уві сні – це сам сплячий і є, або ж те, яким він являє себе у мріях. Наприклад, високим, дорогим, красивим.

Якщо приснився шафа, заповнений одягом, пригадайте, які речі в ньому були. Побачив нижня білизна сонник передрікає бурхливий роман, який цілком може перерости в серйозні стосунки. Якщо речі багаті і ошатні, вас чекає успіх, а хутро вовна обіцяють достаток.

А до чого сниться порожній шафа? Частіше всього, до розчарування. Може бути, вам не дає спокою минуле, яке ніяк не виходить відпустити. Але зробити це необхідно, інакше довгоочікуваний спокій не прийде ніколи. Також цей сон натякає спить, що він незадоволений собою.

Зміна періоду життя – те, до чого може приснитися новий шафа. Сонник говорить про разючих змінах, але не дає точного тлумачення, в чому саме. Можливо, тільки сам режим може вирішити, що для нього означає новий період.

А ось шафа старий символізує те, що давно минуло, і, на перший погляд, забуто. Такий сон не можна назвати марним, адже якщо привести все в порядок, цілком можливо виявити ті, які дадуть цінну інформацію.

Попередження – те, до чого може приснитися моль в шафі. Сонник каже, що у вашому житті досить недругів, які привітні з вигляду, а за спиною цілком можуть розпускати непривабливі чутки про вашу персону.

Шафа, заставлена книгами, найчастіше сниться дуже різнобічним особистостям. Сонник каже – в житті такі люди з легкістю поєднують не один вид діяльності і володіють широкими поглядами. Книжкова шафа уві сні закликає не сумніватися в собі та своїх уміннях – все неодмінно вдасться!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: