Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник шукати дитину до чого сниться?

Сонник шукати дитину до чого сниться?

Шукати дитину тлумачення сонника

Уві сні довелося шукати дитину? Сонники стверджують, що таке бачення, наповнений тривогою, відображає ваші думки і почуття наяву, — швидше за все ви сильно нервуєте, переживаючи з якогось приводу. Втім, цей сон можна інтерпретувати інакше. Багато залежить від деталей, подробиць, які залишилися в пам’яті. І, звичайно, важливо врахувати стать зниклого малюка, його вік.

Загальні тлумачення Ви хочете дізнатися, до чого снилися пошуки дитя, але не можете відновити хронологію сновидіння. Тоді спробуйте по фрагментах визначити, що віщує той сон. Наприклад, якщо малюк зник під час прогулянки, то наяву чекають турботи, марнота. Встигли уві сні відшукати його? Чудово, — причина для радості, веселощів.

Мелодраматическое бачення про зниклу дитину, якого розшукуєте, як героїні мильних опер, багато років, підказує, що доведеться відповідати за гріхи молодості. Сниться, що намагаєтеся зібрати дитячі речі та одяг? Тоді приготуйтеся до авралу на службі та інших проблем на роботі.

Що підкаже Міллер? Як знаменитий психолог пояснить, що до чого сниться шукати дитину? Якщо бачення випало на долю матері, у якої, на щастя, в реальності ніхто з дітей не пропадав, то можна стверджувати, що ця мати надмірно дбає про своїх чад. Її постійні переживання, нервозність, так чи інакше, відбиваються на дітях. Причому негативним чином.

У соннику цього автора є і ремарка до бачення, в якому ви безуспішно займалися розшуком чужу дитину. Цей сюжет пророкує, що ви разуверитесь в оточуючих людях, або у них з’явиться підстава не довіряти вам.

Час виправляти свої помилки

В сонник Ванги є відповідь на питання: чому у сні шукайте дитя, з яким за збігом обставин вас розлучили ще в його дитинстві. Віщунка попереджає, — це поганий сон. Воно підказує, що ви не можете знайти собі гідного місця в житті. Втратили всякий інтерес до радощів, і не чекаєте змін на краще. Такі думки провокують початок найстрашніших захворювань. Не сумуйте, пам’ятайте, що життя-це дар Божий, а смуток — гріх. Знайдіть собі справу по душі, спробуйте влягтися якимось хобі.

Цей же сюжет, трохи інакше трактується Східним сонником. У цьому збірнику, зазначено, що сновидець приховує непривабливі проступки, вчинені багато років тому. Не варто жити в страху, що таємниця одного разу розкриється, куди мудріше виправити помилки, покаятися, вибачиться публічно.

Напередодні метушні

У мріях вдалося знайти заблукали в лісі дітей? В такому випадку сонник чаклунки Медеї передрікає суєту і клопоти в реальності. Тлумачення сновидіння про те, що ви залучені в процес розшуку чужого сина, і знайшли його у циганському таборі, пророкує вам проблеми. Велика ймовірність того, що ви потрапите в складну ситуацію. І щоб з честю вийти з неї вам доведеться чимось пожертвувати і прикласти чимало зусиль.

До чого сниться, що ви йдете по сліду злочинців, які викрали вінценосного інфанта? Виявляється, звільнивши з полону принца або принцесу уві сні, в справжньому житті ви взвалите на себе непомірний тягар турбот. Про такий необачний вчинок вам доведеться пошкодувати. І тому навчитеся іноді говорити людям «ні».

Професійна сфера

Якщо вірити Жіночого сонником, то людині, разыскивающему в баченні і дитини і його одяг, потрібно готуватися до неприємностей на службі. Ви шукали уві сні іграшки? Стережіться виклику на килим до начальства, яке вже знає про допущеної вами помилки. Снилося, що ви благополучно довели дитину до дитячого садка за руку, але до жаху свого раптом виявили, що ноги босі — ви забули взуття будинку? Тоді сонник, обіцяє матеріальні витрати, безглузді витрати, або втрату гаманця.

Грядуть зміни

Як поставитися до фантасмагорії про те, що ви змирилися з тим, що ваш немовля безповоротно зник, і припинили її пошуки, але раптом він сам знаходить вас? Відповідь певний: будьте готові до величезних змін у житті. Будуть вони позитивними чи навпаки, порадують вас? Все залежить від емоцій, випробуваних під час зустрічі з новознайденим чадом уві сні.

Є цікаве тлумачення до бачення, про те, що ви навіть не підозрювали того, що у вас є дитина. І ось на порозі стоїть юнак, який запевняє. Що він ваш синок. У такому разі наяву вас очікує приємний сюрприз. А якщо на вашу голову раптово звалилася нібито ваша донечка? Тоді несподівані звістки або події в реальності навряд чи вас порадують.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: