Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник шибениця до чого сниться?

Сонник шибениця до чого сниться?

Шибениця тлумачення сонника

Надмірне напруження і перевтома можуть стати причиною появи в сні шибениці. Однак віщуни, розшифровуючи, до чого сниться настільки лякаючий образ, дають і інші пояснення мрії.

Версія Міллера

Психолог передбачає: якщо примарилася шибениця, то в реальності зіткнетеся з віроломством приятелів.

Уві сні побачили шибеника, значить, загибель недоброзичливця принесе відчутну користь.

Повісилися? В реальності будете відчувати потребу, а неприємності посиплються на голову наче з рогу достатку. По соннику Міллера вам недовго жити в будинку, де привиділася греза.

До чого сниться, як вас вішають інші люди? Випадковий збіг обставин принесе багатство, яке ви використовуєте, щоб допомогти оточуючим.

Вдалося уникнути повішення — сонник пророкує довгоочікувану покупку.

Вирішуйтеся

Ще до чого сниться шибениця? Стан речей в реальності вкрай нестабільний, і всі плани можуть зруйнуватися в один момент. Зберіться з духом, зробіть нарешті вибір.

За сонником, коли наяву існує невирішена ситуація, петля в грезе — це натяк, що зволікання смерті подібно.

Повішений ворог уві сні вселяє надію. Не переживайте, всі існуючі складнощі благополучно вирішаться самі собою.

Удача або перевірка на міцність?

До чого сниться на шибениці бовтається незнайома людина? Починається дуже сприятливий період, все вдаватиметься без праці. Повішеним виявився хороший товариш? Приготуйтеся до важким випробуванням.

Молодій жінці привидівся уві сні коханий на шибениці — в реальності її чекає шлюб з жорстоким, підлим чоловіком.

Вас хотів повісити друг? Сонник засмучує: серед близького оточення є зрадники, і задуманий ними підступний план наближається до кульмінації.

Везіння

До чого сниться добровільно відправитися на шибеницю? Наяву зумієте довести до логічного завершення всі проекти. Хворій людині бути в сні шибеник віщує стрімке поліпшення здоров’я.

Привиділася шибениця — наяву очікується пишне одруження. Самі висіли на ній — сонник пророкує успіх. І чим далі ноги були від землі, тим грандіозніше виявляться досягнення.

Несприятливі трактування

Існують версії, в яких образ петлі, з’явився у сні, носить виключно похмурий характер. В реальності ви зіткнетеся з наклепом, ганьбою, безчестям, підлістю.

Привиділося, як особисто будували шибеницю — готуйтеся до неприємних несподіванок.

Сонник, якщо вас повісили, але порвалась мотузка, пророкує: по вашій репутації буде завдано удар. Авторитет і вплив, якими ви володієте, безнадійно втрачені.

Деталі

До чого сниться дерев’яна шибениця? Для більш точної розшифровки необхідно врахувати, пустувала вона, і хто бовтався в петлі.

Уточнення

Побачивши шибеницю, випробували неконтрольований страх і жах. Віщуни рекомендують не довіряти людям, інакше вас чекає біда.

Спостерігали, як іде приготування до чужої кари? Сонник зазначає: від прийнятого рішення залежатиме подальше життя.

Особисто підписали смертний вирок — діючи необдумано, спровокуєте публічну сварку з впливовою людиною і повністю разорвете з ним контакти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: