Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник штани до чого сняться?

Сонник штани до чого сняться?

Штани тлумачення сонника

Щоб зрозуміти, до чого сняться штани, потрібно згадати, а для чого, власне, вони служать. Згадавши це, а особливо – які частини тіла вони закривають, нескладно здогадатися і про значенні. Потяг, найпотаємніші бажання і таємні помисли, думки про протилежне поле – ось до чого можуть наснитися штани.

Але це тлумачення далеко не єдине, наприклад, штани уві сні можуть попереджати про важкий період в житті, а також обіцяти грошову прибуток – все залежить від контексту привидевшегося.

Правильно потрактований сон може послужити непогану службу – допоможе вирішити, які справи треба починати прямо зараз, а які краще відкласти, дасть пораду, якщо ви ніяк не можете прийняти потрібне рішення, і надасть неоціненну допомогу, розповівши про ваших справжніх мотиваціях, навіть якщо на перший погляд тлумачення сонника виявляться несподіваними.

Сонник Ніни Гришиній каже, що сон, у якому ви збираєтеся надіти штани, відображає справжню реальність подій. Якщо вам сниться ця деталь одягу, значить, ви людина, якого не задовольняє поточний стан справ, і він всіма силами намагається підвищити свій соціальний статус і положення в суспільстві.

Якщо ви побачили уві сні спортивні штани, значить, прийшла пора рішучих і енергійних дій. Якщо зі сну штани добре на вас сидять, їх колір піднімає настрій, а вам у них добре і дуже зручно, можете сміливо братися за будь-яку справу, приступити до якого сміливості досі не вистачало.

Купувати штани

Як свідчить сучасний сонник, якщо уві сні ви зібралися купити штани, в реальному житті високий шанс опинитися в неприємній ситуації, і щоб з нею впоратися, доведеться заплатити чималу суму, але вона не виявиться для вас важкою.

За сонником Мандрівника, те, до чого можуть наснитися нові штани, дуже добре показується характер того, хто бачить цей сон. Йому, як і в реальному житті, притаманна чимала самовпевненість, але вона нітрохи не псує його і навіть корисна.

Циганський сонник трактує те, до чого сниться купити штани, дуже просто. І в реальному житті у вас ось-ось з’явиться обновка. Вам її подарують, або ж ви самі вирішите порадувати себе.

Якщо уві сні ви приміряєте штани, майте на увазі – те, до чого ви вже потягнулися в реальному житті, досить претендентів і крім вас, і в цій ситуації сонник радить не втрачати пильності, щоб не втратити того, на що ви націлені.

Якими були штани?

До чого сняться штани, надіті навиворіт? Близька ситуація, в якій сплячий виявиться зачарований тим, встояти перед ким буде дуже складно.

А до чого сняться широкі штани? Такий сон обіцяє швидкий достаток в реальності. Побачив їх у сні буде купатися в достатку, не відмовляючи собі ні в чому – ні в грошах, ні в стосунках, ні у всіляких бажання та примхи.

Дуже великі штани, майже величезні відображають вашу невпевненість у власних силах. Ви задаєтеся питанням — може, я поквапився, взявшись за цю справу? А раптом він виявиться занадто складним і навіть нездійсненним, а моя самовпевненість тільки й здатна, що завести в глухий кут? Сонник радить не перейматися і згадати про якостях, властивих тільки вам – навіть якщо досвіду для подібних справ поки не вистачає, вони допоможуть не загубитися на складному шляху.

До чого можуть наснитися короткі штани? Гарненько подумайте – прийшла пора дозволити у ваше життя увійти змін, з старою, звичною і зручною, ви вже виросли і повинні рухатися далі. Деякі сонники трактують короткі штани як властиве вам дитячість, яке ви не проти демонструвати оточуючим.

Буйство фарб

Як свідчать сонники, штани насиченого червоного кольору говорять про бурхливої пристрасті і спонтанності в почуттях. А ось триватиме захоплення довгий час, або згасне, не розпочавшись, залежить від деталей сну.

На кому були штани червоного кольору: на жінці чи чоловікові? Якщо подібний сон побачив представник сильної статі, дама в червоному здатна виявитися причиною скандалу в реальності. А от для жінки чоловік у червоних штанях обіцяє приємне знайомство, у якого є непогані шанси вилитися в щось більше і тривати довгий час.

Якщо вам сняться штани сірі, ви всіма силами намагаєтеся перевести увагу на що завгодно, лише б відвести його від «нижніх» частин тіла. В першу чергу, сонники кажуть, ви прагнете бути особистістю, а не об’єктом для ліжку. Такі сни дуже часто бачать жінки, на службі остерегающиеся зайвої уваги і домагань з боку колег протилежної статі.

Те, до чого сняться штани білого кольору, як і викинутий того ж відтінку прапор, може вважатися бажанням здати свої позиції або капітулювати. Якщо ви побачили такий сон, значить, перестали відстоювати свої помилки і готові піти на переговори, щоб знайти компроміси, зручні для обох сторін. Дуже мудре рішення.

Без штанів

Така зухвала дію, як зняти штани на очах у всіх, сониками трактується зовсім інакше, ніж насправді. Як би дивно це не звучало, такий сон обіцяє позбавлення від потреби – довгий період безгрошів’я, який порядком вас вимотав, ось-ось підійде до кінця.

Не настільки райдужно трактує таке бачення універсальний сонник. За його тлумаченням, зняті штани обіцяють втрати, в тому числі і грошові. Але не поспішайте лякатися, спішно відкладаючи на чорний день – збитки будуть,але не завдадуть серйозного удару по кишені.

А от тлумачення по соннику Фрейда буквально і однозначно – вытворяющие таке уві сні, не проти збагатитися подібним досвідом і наяву.

Буквально тлумачить таке сновидіння та сонник пастора Лоффа, тільки зовсім по-іншому: спущені уві сні штани можуть бути передвісником розорення. Дуже висока ймовірність втратити все, в кінцевому підсумку пішовши по світу.

Порвані штани

Те, до чого можуть наснитися штани изодранные, сонники пояснюють швидкими подіями, здатними урізноманітнити одноманітну і сумну життя. Щоб такий сон збувся обов’язково, жителі племені Майя пришивали до штанів нитку зеленого кольору.

Якщо уві сні вам не пощастило порвати штани, Циганський сонник радить проявити пильність і пильно стежити за тим, що належить вам, тому що такий сон говорить про можливість втратити те, що в реальному житті дуже засмутить сновидця.

На думку Езотеричного сонника, на штанях дірка символізує діри і в аурі – невидимою оболонці, яка є у кожної людини. Подібні пошкодження здатні викликати слабкість, погане самопочуття і втрату життєвої сили.

Пояснюючи, до чого можуть снитися порвані штани, сонник Предвидицы радить не пускатися в сумнівні авантюри. Ймовірність прибутку в цій справі вкрай мала, а ризик втратити багато дуже високий.

Штани з дірами, які виникли внаслідок довгої шкарпетки, але в той же час улюблені, дуже зручні, знайомі до останньої нитки, говорять про небажання щось змінювати у такий же зручній і звичній життя, а якщо штани уві сні існують і в реальності, це лише підкреслює значення сну.

Сонники одностайні в одному – якщо уві сні вам не пощастило порвати штани, в реальному житті потрібно бути дуже обачним. Такий сон є передвісником невдач, але, якщо не послаблювати пильність, більшості з них вдасться уникнути.

Шити штани

Побачити себе в сні за шиттям штанів – знак не дуже хороший. Реальне життя готує вам серйозні випробування, але не впадайте у відчай завчасно: це ви погодитеся заради рідних і близьких, з честю пройдете кожне з них і зрозумієте, що витрачені зусилля не були марними.

Якщо уві сні ви ставите на штани латочки, сонник радить не робити необдуманих покупок та інших імпульсивних витрат – настають часи, коли на рахунку виявиться кожна копійка.

Брудні штани

Бруд на штанях трактується буквально і однозначно, ототожнюючись з ницістю і невдачами.

Уважніше придивіться до плям, які виявили на брюках. Якщо вони масляні, незабаром вам буде протегувати, а плями від бризок грязі є передвісником брехні і загрози поточному стану справ.

Сонник Чжоу-Гуна вважає, що прання штанів – дуже хороший знак. Бачив їх у сні дуже скоро відвідає важливий захід, потрапити на яке хотілося дуже давно.

Незручні моменти

Якщо вам не пощастило обмочитися уві сні, в першу чергу це може служити сигналом, що пора прокинутися, щоб впоратися з природними потребами організму.

Такий сон говорить і про те, що людина перебуває в стані сильного стресу. Він накопичився всередині настільки, що підсвідомість всіма силами дає зрозуміти — прийшла пора від нього позбавлятися, інакше справа закінчиться нервовим зривом.

А ось те, до чого сниться наробити в штани, вказує на фінансову нестабільність. Причому вона може обернутися не тільки втратою грошей, але і грошової прибутком. Гроші не терплять неповажного ставлення до себе, тому намагайтеся тримати під контролем вашу фінансову ситуацію. Дотримуючись цього нескладного правила, ви зможете уникнути безлічі неприємних сюрпризів.

Такий сон також може трактуватися не однозначно – цілком можливо, вас охопило розлад шлунка. А сонник подібне бачення тлумачить як попередження про хабарника, з яким доведеться мати справи, але діяти він буде виключно в своїх інтересах.

Накласти в штани можна і в переносному сенсі – таким чином дають про себе знати страхи і комплекси сплячого. Такий сон говорить про серйозні переживання, які переслідують людину не тільки в реальності, але не відпускають і навіть уві сні.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: