Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник шрам до чого сниться?

Сонник шрам до чого сниться?

Шрам тлумачення сонника

Шрам, привидевшийся в сні, уособлює мужність, твердість і непохитну впевненість. Але це не єдине тлумачення, яке дають сонники. Тому, щоб найбільш точно зрозуміти, до чого сниться таке «прикраса», важливо пригадати кожну деталь сну. Яким був шрам – новим, або вже тривалим, застарілим? На якому місці розташовувався?

До чого сниться шрам на тілі, Езотеричний сонник пояснює так: побачив такий сон не відпускає образ когось, хто вже помер. Якщо побачите такий сон, спробуйте поставити в храмі свічку за упокій душі цієї людини. Це повинно допомогти.

Згідно з Ісламським сонником, шрам, залишений на тілі символізує втрату життєвої енергії людини. Це може бути причиною постійної слабкості, а в кінцевому підсумку навіть призвести до хвороби. Побачити шрам на лобі в реальності означає загрозу вашій репутації.

Психоаналітичний сонник пов’язує мітку на тілі з перемогою – всі, хто так чи інакше шкодив вам, тепер отомщены.

Особливості шрама

Якщо шрам, привидевшийся в сні, рівний, гладкий, значить, ви дбайливо плекаєте якісь спогади, не бажаючи з ними розлучатися. Це можуть бути приємні моменти з минулого, або таємниця, що ретельно оберігається вами.

Потворний Шрам і нерівний натякає на те, що в минулому зі сплячим сталося щось дуже погане, про що він дуже хоче забути, але це ніяк не вдається.

А до чого сниться шрам, залишений скальпелем хірурга – від апендициту, або будь-якої іншої операції? Це означає, що досягнення задуманого не дасться легко. Причому труднощі, які виникли на шляху, будуть пов’язані з помилками, які ви допустили.

Де був шрам?

Сонник Міллера стверджує, що шрам, залишений на особу, свідчить про образу, яку сплячий завдав людині, безнадійно в неї закоханий. Будьте обережніше – є ймовірність, що вас так і не пробачили, а, значить, будуть шукати спосіб помститися.

До чого сниться шрам на обличчі, пояснює і Загальний сонник. Такий сон говорить про те, що дуже скоро тому, хто спить наяву доведеться червоніти за гріхи минулого, які йому пригадає близька людина.

Щоб як можна точніше зрозуміти, до чого ще може приснитися шрам на тілі, постарайтеся пригадати місце, де красувалася відмітина. Шрам на шиї каже, що думка сплячого часто розходиться з думкою оточуючих його людей, і ймовірність, що подібна расхожесть може вилитися в конфлікт, дуже висока. Рубець в області живота натякає, що сплячий затаїв образу на батьків, а якщо краї шраму розійшлися і оголили рану, значить, вона тільки посилиться.

Побачили зарубцевавшийся слід в нижній частині живота? Сонник нагадує, що всі ваші гріхи, вчинені в минулому, скоро дадуть про себе знати. Шрам на серці говорить, що минула невдача в любовних відносинах може стати перешкодою у відносинах нинішніх. Якщо ознака була на спині, будьте насторожі – ваші недруги виношують підступні задуми. Шрам на голові нагадує, що до будь-якої справи потрібно підходити розумно, інакше ви не досягнете успіху ніколи. А ось шрам в районі грудей таїть в собі чималу небезпеку.

А якщо уві сні шрамами прикрашені ноги? На шляху до вашої мети вас то і справа будуть підстерігати труднощі. А якщо рана ще свіжа, з запеченою кров’ю – задумане і зовсім може зірватися.

Шрами на руках показують сновидця в непривабливому світлі. У минулому він не зовсім чесно вчинив по відношенню до іншої людини, і тепер прийшла його черга розплачуватися за гріхи – як мінімум, потрібно надати йому допомогу і підтримку у всьому.

Шрам на іншій людині

Якщо уві сні ви побачили людину, зап’ястя якого поцятковані слідами від порізів, задумайтеся – ви не завжди звертаєтеся з оточуючими так, як вони того заслуговують. На думку сонника, ви можете бути грубі, і навіть жорстокими. Слід змінити лінію поведінки, інакше не уникнути біди.

Побачили шрам на чиємусь обличчі? Задумайтеся, а не роздаєте ви обіцянок, виконати які не в змозі? В майбутньому намагайтеся утримуватися від них. Якщо уві сні шрам прикрашав обличчя другої половинки, а наяву його там ніколи не було, будьте обачні у своїх словах і діях – велика ймовірність завдати біль коханій людині.

Якщо уві сні шрам прикрашав чиюсь шию, ви з головою поринете в справу, яку для вас зовсім не бажає, до того ж його виконання обернеться чималими клопотами. А шрам на животі товариша чи друга говорить про поганому травленні, а також свідчить про переживання з приводу проблем і негараздів ваших друзів і товаришів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: