Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник шоколад до чого сниться?

Сонник шоколад до чого сниться?

Шоколад тлумачення сонника

Шоколад ототожнюють з солодким життям зовсім не даремно, і, пояснюючи, до чого сниться шоколад, сонники обіцяють тугий гаманець і удачу в любові. Якщо уві сні він не припав вам до смаку, наприклад, був гірким, зіпсованим або не піддавався зубах, не поспішайте засмучуватися – такий сон обіцяє лише тимчасові труднощі, з якими ви впораєтеся без особливих зусиль.

Сім’я і кохання

Якщо уві сні ви побачили шоколад, значить, ваше життя скоро увійде чоловік, який в майбутньому цілком здатний стати постійним супутником. Ці відносини будуть сповнені романтики, почуття будуть як ніколи щирими, а натхнення, властиве всім закоханим, не залишить вас дуже довго.

Пояснюючи, до чого сниться велика кількість шоколаду, сонники кажуть, що ваша сім’я не відчуватиме потреби: ви змогли забезпечити їй гідне існування.

Те, до чого може снитися всипаний горішками шоколад, тлумачиться велелюбністю сплячого. Такий сон говорить про сплячому – йому куди цікавіше процес пошуку і завоювання партнера, ніж усталені стосунки.

Достаток і достаток

А до чого сниться білий шоколад? Скоро у вашому житті почнеться світла, як і наснилося ласощі, смуга. Тривоги й негаразди залишаться у минулому, ви змогли з ними впоратися, і тепер прийшла пора спробувати свої результати праць.

Якщо ви побачили зефір в шоколаді, дуже скоро ваші фінансові справи підуть в гору. За це не забудьте сказати «спасибі» партнерам. Ці люди працювали з вами рука об руку, і їх надійність і відданість допомогли досягти успіху.

Виходячи з сонника Міллера, придивлятися до шоколаду коштує не тільки в реальному житті, але і у сні. Обов’язково подивіться, як він виглядає, зверніть увагу, чи не минув термін придатності. Така ретельність потрібна в першу чергу тому, що розчарування смаком шоколаду у сні здатне принести розчарування і проблеми в реальному житті.

Подарований уві сні шоколад, будь то цукерки або плитка, пророкує настання чорної смуги, але вона буде зовсім недовгою, і у вас вистачить сил, щоб з нею впоратися. А відразу після настануть сприятливі часи, коли ви зможете відпочити та набратися сил.

До чого сниться шоколадка? Сонник трактує такий сон як майбутню радість, розваги та задоволення. Однак вони не прийдуть у ваші руки так просто – слід докласти зусиль, і, цілком можливо, ви знайдете застосування ваших сильних сторін.

Цікаве тлумачення плитки шоколаду у сні дає сонник Майя. Вона обіцяє масштабні роботи, пов’язані з будинком. Може бути, ви зберетеся затіяти ремонт в квартирі, а може, зважитеся на крок, до якого довго готувалися – зміните місце проживання.

Неприємний сон про шоколад теж має своє тлумачення. Наприклад, ви піднесли до губ чашку з какао, а вона виявилася занадто гарячою, відкусити шматочок від плитки ніяк не вдавалося, та й на смак вона противна… Сонник Фрейда говорить, що не слід побоюватися можливих невдач у коханні і сексі, близькі часи, коли у ваше життя прийде людина, з яким ці страхи більше не будуть мати сили.

Трохи по-іншому тлумачить такий сон Езотеричний сонник. Поганий шоколад натякає на погане самопочуття сплячого в реальності. Причому воно може бути викликано не лише хворобою, але й надмірними переживаннями з приводу неіснуючих проблем.

Даючи пояснення, до чого сниться купити це ласощі, сонник дає зрозуміти, що причина вашого нездужання не стільки в ослабленому стані організму, скільки в прагненні тримати під контролем всі, навіть незначні дрібниці. На ваші плечі взвалено більше, ніж вони в змозі понести, так звідки ж взятися сил і бадьорості? Розвантажите себе, довірте рідним та колегам частина ваших обов’язків. Відразу після цього ви відчуєте себе значно краще.

Є шоколад

Згідно соннику Лонго, той, хто ласує шоколадом уві сні, і в реальному житті прагне урвати шматок посмачніше. Такій людині хочеться всього – стабільного доходу, високого соціального статусу, життя в достатку і комфорт, не вдаривши при цьому пальцем об палець.

Інші сонники те, до чого сниться є шоколад уві сні, пов’язують з любовними відносинами, від яких ви отримаєте масу позитивних емоцій і насолоди. Багато можуть тільки заздрити, бачачи, як ви насолоджуєтеся життям.

А ось якщо у сні ви годуєте шоколадом когось, можете бути задоволені собою. Такий сон сниться людям, упевненим у своїх силах і привабливості. І вже якщо вам у сні пощастило пригощати шоколадкою, значить, як пояснює сонник, ці риси не надумані, і в очах протилежної статі ви виглядаєте дуже і дуже привабливо.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: