Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сірники до чого сняться?

Сонник сірники до чого сняться?

Сірники тлумачення сонника

Звичайні сірники, використовувані нами в побуті кожен день, в нічних мареннях представляють зовсім іншу символіку. Щоб дізнатися, що означає сон про них, тлумач радить спиратися на інтуїтивні почуття і включити трохи фантазії, до того ж прийняти до уваги всі нюанси, аж до самих незначних.

По Міллеру

Цікаву інтерпретацію сновидіння представляє сонник Міллера. Він вважає, побачити уві сні коробочок сірників – до певних труднощів в будь-яких підприємствах, а підпалити сірник – значить, отримати грошові кошти.

Коли приснилася палаюча вогнем сірник, біля вас багато недоброзичливців, будують підступи. А якщо ви самі підпалили її – це знак про те, що сталося в результаті неправильних дій.

Не важко вгадати, до чого сняться погасающие сірники. У вас буде достатньо сил і розуму, щоб подолати всілякі проблеми і труднощі.

Фізичний стан

По іншому снотолкователю, сірники в сновидінні втілюють сплячої людини. До того ж вони виражають його духовність і фізичний стан.

Так, величезна коробка, переповнена гарними рівними сірниками, свідчить про прекрасному стані здоров’я і відсутності недуг у вашому житті. Але, якщо приснилися згорілі сірники, потрібно акцентувати увагу на стані здоров’я, і приділити час спортивних занять.

Чоловіча сила

Сонник вказує, що аналогічні сновидіння являють вагоме значення для представників сильної статі, адже вони втілюють чоловіче начало.

Приміром, палаюча яскраво сірник висловлює бурхливе інтимне життя. Не складно розгадати, до чого сниться підпалити і викинути сірники. Це означає, що в реальному житті чоловік досить часто розкидається жінками.

Розгледіти у сні згорілі залишки від сірників — несприятливий знак. До нещастя, вони вказують на недуги і наближається імпотенцію.

Внутрішній світ

В надії дізнатися, до чого сняться сірники, важливо згадати, яку кількість їх ви побачили. Наповнений коробочок говорить про різні захоплення, широкому пізнанні і найбільшою духовності. Тому, можна підвести підсумок, найменша кількість говорить про мізерність сновидця.

Стан сірники свідчить про вдачу. Наприклад, підгорілі сірники вказують на негативні риси, а нові – позитивні.

Разом з тим, коли приснилася як палаюча свічка тріска, сновидіння можна віднести до пророчого. Адже вогняне полум’я, згідно сонником, характеризує життя самої душі.

Друзі, приятелі

Сірники здатні втілювати оточення сплячої людини, і в цілому його приятелів. Так відшукати сірник – до зустрічі з новими людьми, підпалити її особисто – до тривалої і відданої дружби, розгледіти поламану – до конфліктів з друзями, а загасити зовсім – до цілковитого суперечності між вірними приятелями.

Якщо ви побачили розсип сірників, це означає роз’їзд, а палаючі – стабільні відносини. Коли приснилося, що ви ненароком обпеклися про палаючу сірник, сонник вважає, що наяву ви незабаром закохаєтесь.

Дії

Усвідомити, що означає той чи інший сюжет допомагають вчинки. Лише сірники – до труднощів, придбати товар на торговій точці – до новітнього підприємству, скласти розсипані – все буде в порядку, а підпалити сірники – до суттєвих змін у долі.

Як вказує сонник, сірники підпалити, а потім одного з них прикурити цигарку – в реальності вам розкажуть щось важливе. Однак розсипані деревинки застерігають про те, що ви грозитесь упустити добру нагоду.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: