Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сусідка до чого сниться?

Сонник сусідка до чого сниться?

Сусідка тлумачення сонника

Як зазначено в одній з російських приказок, потрібно вибирати не будинок, а сусідів. Якими б гарними не були квартирні умови, якщо близько проживають люди попалися кепські, життя в законному житло навряд чи принесе спокій. Сусідів можна назвати інакше членами родини, яких з часом стає відомо про вас абсолютно все.

Отже, проживати з ними необхідно спокійно, знайшовши взаєморозуміння. Особливо, коли поруч з вами проживає – сварлива баба. Від неї можна чекати всього, чого завгодно. А якщо з сусідами в реальному житті вам невимовно пощастило, проте одна складна сусідка примарилася вам у сні? Що значить подібне? Що очікувати позитивних або негативних подій? Не варто відгадувати, так як відповідь на дане питання є в багатьох сонники!

Давайте знайомитися!

Коли вам довелося розгледіти в нічних мареннях свою сусідку – це відображення вашого щоденного життя, надають такого трактування сюжету багато популярні сонники.

Бачиться, ніби ви заїхали в нове житло, і стали знайомитися з сусідами – сигнал прийдешніх змін в житті, обіцяє сонник Цвєткова.

Приснилось, ніби в хату поселилася нова квартирантка – ви придбаєте дорогу обнову.

Сновидіння, в сюжеті якого ви знайомитеся з нещодавно заехавшими мешканцями, після чого ніяк не контактуєте з ними – обіцяє переїзд на нове місце проживання. На даний момент це найкраще зробити, за версією сонника Міллера.

Померла сусідка

Побачити мертву насправді сусідку живою і здоровою – до відновлення колишніх зв’язків, що відіграють першорядне значення на вашому життєвому шляху. Якщо між вами було повне взаєморозуміння – до сприятливих змін, коли сварилися – приготуйтеся до проблем.

Наснилося, ніби сусідка померла – вам передбачається переосмислити власні думки на деякі взаємні відносини, і ймовірно закінчити будь – яке спілкування зі знайомою людиною. Коли сусідка померла наяву в минулому – розривайте відносини без сумніву, нічого крім неприємностей він і вам не принесуть.

Страшний сон, де ви розгледіли, як оживає померла і в реальності, і в нічних мареннях, яка проживає поруч з вами, передрікає тривалий період неприємностей.

Приснилося, як померла юна сусідка, будучи в положенні – ті задуми, які ви бажаєте втілити в життя, не здійсняться.

«Від печалі до радості…»

Примарилася сварки з сусідами? Це ознака того, що зовсім скоро які — небудь неприємності виникнуть на шляху до досягнення мети.

Уві сні до вас нанесли візит відразу багато сусідок, і кожна з них хоче, щоб ви звернули на неї увагу – ви будете учасником скандальної ситуації, обіцяє сонник Ванги.

Плакати за померлої сусідки, в минулому є вам хорошою подругою: в реальності жива – будьте уважні, є ймовірність того, що ви будете втягнуті в неприємності. Коли вона не жива і наяву – вбийте в своїй пам’яті мрії про те, що до сьогоднішнього моменту не здійснилося.

Повертаючись в старий будинок

Приснилася колишня сусіде радісною, з посмішкою на обличчі – ви проведете приємне час з хорошими друзями. Озлоблена обличчя – до злословиям і лицемірства, дає роз’яснення Місячний сонник.

Як вказує сонник, покійна сусідка в теперішньому часі, з якої в сновидінні ви розлучилися, роз’їхавшись, а потім випадково зустрілися – до візиту гостей.

Мариться, ніби колишня насправді юна сусіде померла – до хвороб і поганого самопочуття. Стежте за здоров’ям, рекомендує Жіночий сонник.

Бачення, де мертва в реальності колишня сусідка, здорова і того ж чекає дитину – скоро вам доведеться прийняти несподівані вісті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: