Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник соплі до чого сняться?

Сонник соплі до чого сняться?

Соплі тлумачення сонника

Як кажуть англійці, не ліковані соплі проходять раніше, ніж ті, які лікують. Кожна людина, яка вболіває нежиттю, повинен погодитися з цим твердженням. Соплі – досить неприємне явище. Вони не віщують особливої небезпеки для організму, проте можуть зіпсувати нам майбутній день, перешкоджаючи нормальному диханню.

До того ж, з соплями важко проводити ночі. А що, якщо приснився докучливий нежить? Що означає таке явище? Про що хоче повідати нам наше внутрішнє свідомість, доводячи в нічних мареннях подібні образи? Варто проаналізувати. І почнемо ми з того, що пригадаємо найдрібніші деталі, і заглянемо в сонник!

«Сопливі» історії

Розглянути уві сні соплі – подбайте про стан свого організму, в іншому випадку ви ризикуєте захворіти на застуду в дійсності.

Наснилося, ніби рідкі виділення випливають з порожнини носа у людини, якого ви добре знаєте наяву – погляньте на цю персону, ймовірно, він буде підставою ваших неприємностей, застерігає сонник Міллера.

Бачиться, ніби вам важко вдихати повітря через закладеності носа – контролюйте свої висловлювання. В майбутньому майбутньому вас можуть віднести до заперечити.

Сякатися в нічних мареннях в хустку – ви отримаєте велику грошову винагороду, якщо соплі летять на землю – до великих розтрат в реальності.

Рідка вода біжить з носа вашого чада – до незначних проблем в подружньому житті, або на особистому фронті.

Соплі і інші неприємності

Мариться, ніби ви высморкали на хустинку зеленувату рідина – до непродуманих дій. Місячний сонник застерігає вас, перед тим, як що – небудь виконати, обміркуйте всі нюанси, щоб не опинитися в незручній ситуації.

Побачити в сні слиз з наявністю кров’яних згустків – до недуги рідної вам людини, передрікає сонник.

Приснилося, як ви займаєтеся очищенням свого носа – для того, щоб досягти намічених цілей життя, належить пройти значні труднощі. Коли уві сні вам вдалося вичистити ніс – в реальному житті проблеми скоро вирішаться, не вдалося цього зробити – забудьте на невизначений період часу про намічені задуми.

Як вказує сонник, соплі, що тягнуться за пальцями руки – ви пов’язані з родичами невидимими нитками, з допомогою яких ви відчуваєте їх черга далекі відстані. Цей сон дає підказку, що такі нитки незабаром здатні розірватися. Здзвонитеся з родичами, нагадайте про власну персону, рекомендує сонник.

Коли хвороба заважає жити

Бачиться, як ви на одному з важливих нарад, ставите свій підпис на певному документі, а в цей час з вашого носа випливають соплі, забруднюючи навколишнє середовище – наяву ви будете перебувати в центрі неприємних подій.

Розгледіти в сні свій образ в ролі сморкающегося артиста, який виступає перед великою кількістю людей, означає, ваш характер і підвищена самооцінка заважають вам сприймати багато речі тверезо. У зв’язку з цим ви хвилюєтеся з причини будь-якого промаху, в тому числі самого маленького.

Наснилося, ніби ви ненавмисно ним пчихнули, а стороннім довелося відтирати всі поруч із собою – у дійсності ви можете стати приводом конфліктної ситуації. Хто – небудь з вашого оточення посвариться з – за вашої персони.

«Будьте здорові!»

Бачиться, ніби ваше простудне захворювання затягнувся на тривалий час, і соплі випливають разом з кров’ю в сні – у найближчому майбутньому рідна людина попросить вашої підтримки. Не варто відвертатися від нього, в іншому випадку загубить позитивне ставлення з ним, віщує сонник.

Побачити в сні хворого нежиттю людини, до того ж з підвищеною температурою тіла – навколо вас напруженою обстановка в робочому колективі, застерігає сонник. Бажаєте запобігти халепи, зберігайте нейтралітет, не кажучи нічого проти тих, хто є учасниками конфлікту.

Приснився дитина з зеленими соплями, за якого ви сильно хвилюєтеся – наяву ви не зуміли виконати невелике завдання керівника і зараз сильно боїтеся, що це буде відображено на заробіток.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: