Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник солоні огірки до чого сняться?

Сонник солоні огірки до чого сняться?

Солоні огірки тлумачення сонника

Безліч сонників вважають, що пригрезившиеся в сонному баченні солоні огірки – несприятливий символ. Коли уві сні ви їли їх – наяву слід підготувати себе до риданням і всякого роду нещасть. Однак, це зовсім не одиничне пояснення, до чого бачиться аналогічне. Все знаходиться в залежності від сюжету сну.

Вживати в їжу

Сонник солоні огірки уві сні трактує – до плачу і злиднях. Незабаром вас буде супроводжувати низка неприємностей, з якими ви не зможете впоратися належним чином.

Універсальний сонник вважає, їсти в сонному баченні солоні огірки, означає, закликати несприятливий життєвий етап. Не варто впадати у відчай. Пам’ятайте, що всі труднощі не виникають просто так, і прийде час, коли вони обов’язково закінчаться.

Вживати у сні їжу і відчувати, що ви не зазнаєте насолоди від неї – ви розчаруєтеся в когось із близьких вам людей. Жіночий сонник пророкує пов’язані з цим значні моральні страждання, подолати які буде досить непросто.

Пояснення, до чого сниться їсти солоні огірки, представляє також Шереминская. За цією версією, побачити уві сні, ніби ви ласуєте смачними огірками – до туги в душі. Коли під час їжі, відчували велику кількість солі, то і печаль буде досить великою і довгою.

Приснилося, як вживали попсовані консервовані продукти – чекайте нещастя. Запобігти її не вийде, треба тільки почекати.

Що знаходяться в банку

Розгледіти у сні солоні огірочки, поміщені в скляну банку – ви будете тримати під контролем будь-які ситуації. Сновидіння обіцяє, що у вас вийде контролювати скрутну життєву ситуацію, та подолати всі неприємності. Особливо, коли бачаться великі овочі в свіжому вигляді.

Коли приснилося, ніби в банку спільно з огірками були і помідори, то у вирішенні труднощів нададуть допомогу ваші товариші. При первинній прохання вони допоможуть вам вирішити проблеми, і вийти з важкої ситуації. Уві сні помідори були попорчены, то не слід покладатися на іншу допомогу. Її ви не дочекаєтеся.

Пояснення, до чого бачаться такі зелені овочі в банку, яка закрита, представляє також Езоп. Пригрезившаяся картина пророкує несприятливі доленосні зміни. Проте вам вдасться без труднощів з ними впоратися, якщо будете більш вперті.

Різні тлумачення

Приснилося, як ви разрезаете солоні огірочки на невеликі часточки, то в дійсності передбачається вирішувати багато незначних, але досить вагомих проблем. Не варто упускати наявні проблеми на самоплив. Самі вони нікуди не подінуться, а ваше становище може погіршитися.

Універсальний сонник вказує, порізані уві сні солоні раніше огірки – до зростання в кар’єрі. Керівництво оцінить всі ваші досягнення як слід, і підвищить вас на посаді, про яку ви мріяли в мріях вже довгий час.

Сонник Міллера вважає, що огірочки, поміщені в бочку, застерігають про ймовірні неприємності. Беріться уважно за новий захід, а в кращому випадку перенесіть його на інше більш відповідний час.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: