Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник скажена собака до чого сниться?

Сонник скажена собака до чого сниться?

Скажена собака тлумачення сонника

Буйна скажена собака уві сні — це тривожний сигнал. За сонником такий образ може попереджати про підступи недругів, наклепи, інтриги за спиною сплячого. Крім того, треба морально підготуватися до вірогідним матеріальних втрат, поганим новинам і проблем зі здоров’ям.

Але не все так сумно, подробиці нічної мрії допоможуть точніше зрозуміти, до чого приснилася скажена собака. І часом трактування нічного бачення може бути дуже обнадійливою.

Життя готує випробування

За сонником собака з неадекватною поведінкою і реакцією може примаритися того, хто змушений буде докласти масу зусиль для досягнення мети. Але, на жаль, у підсумку все піде крахом, сили, час виявляться витраченими даремно.

Такий сюжет у сні означає і те, що наяву хтось всерйоз розсердиться, образиться на сплячого. І знову налагодити взаємини буде дуже складно.

Доля підготувала багато неприємностей, тому зберіться і будьте готові до випробувань — ось до чого снилося, що скажена собака переслідує вас.

Організм в небезпеці

А що думати, якщо розлючений собака уві сні накинулася і вкусила? Снотолкователь рекомендує серйозно поміркувати над пропозиціями, які надійшли від партнерів по бізнесу. Не виключено, що ваші недалекоглядність, неуважність можуть призвести до збитків.

Погано, коли в нічний фантасмагорії злісне тварина цапает когось з рідних. За сонником це передрікає важкі захворювання близьких людей, ймовірно, психічні або інфекційні.

До чого сниться, що буйне тварина кусає? До того, що не можна шукати компромісів у боротьбі з противниками. Треба відважно битися з ними, йти до кінця, до повного розгрому конкурентів.

Позитивні прогнози

Проганяти шалену псину у сні — до отримання радісної звістки. Якщо ж в ночі ви вбили така тварина, то це ще більш сприятливу ознаку. Згідно соннику накопичені проблеми вирішаться самі по собі, а недругам не вдасться зганьбити ваше чесне ім’я.

До чого ще може примаритися такий сюжет? До того, що досягнете успіху у фінансовій сфері, укладіть вигідні договори, проведете прибуткові угоди.

Якщо друг виявився раптом…

Важкі недуги — ось що передрікає сонник того, хто у сні побачив, що заразився сказом його власний чотириногий улюбленець.

До чого ж сниться, що перш доброзичливий, спокійний пес раптово став некерованим, злим? Такий сон пророкує зраду одного. Спящему треба придивитися до тих людей в оточенні, хто проявляє показну турботу і лояльність. Можливо, що це маска доброзичливця, готового підставити. З таким персонажем треба тримати вухо гостро і не ділитися секретами.

Складності, несподівані проблеми виникнуть у справах у того, хто уві сні заразився сказом від хворої тварини.

Важливі деталі

Навіть крихітні фрагменти нічного бачення виявляться корисними при тлумаченні приснившегося. Так, якщо скажена собака вкусила, то остерігайтеся підступності, брехні. Якщо це було сусідське тварина, то знайте: людина, якій довіряєте, може нанести удар в спину.

А ще це може примаритися напередодні чвар, сварок із сусідами, знайомими.

Чужа? Тоді сонник застерігає: новий колега, сусід чи просто знайомий відразу стане вашим ворогом, противником.

Руда скажена собака — це ознака того, що недоброзичливці замишляють щось недобре. Якщо вона люто кидається на вас в сновидінні, то готуйтеся: наяву суперники, конкуренти будуть вести підступні підкилимні ігри, плести проти вас інтриги.

Резюме Міллера

На думку психолога і автора популярного сонника Міллера злісне агресивна тварина, що переслідує вас у нічний дрімоті, — передвістя того, що настають непрості часи. Треба зібратися з силами, щоб протистояти майбутнім напастей і впоратися з проблемами.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: