Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник скеля до чого сниться?

Сонник скеля до чого сниться?

Скеля тлумачення сонника

Про що ви думаєте, коли дивитеся на скелі? Заворожує погляд, або викликає мурашки по шкірі від страху — не має значення, важливо те, що цей образ не може залишити байдужим жодного людини. Коли ви не тільки в дійсності, але і в нічних мареннях, отримуєте бурю емоцій від виду могутніх і небезпечних скель, це означає, гори створені для вас. Однак, потрібно все одно подивитися в сонник, і знайти, до чого сняться скелі і величні гори.

Розглядати скелі

Коли вам приснилося, ніби ви розглядаєте скелі далеко, — наяву чекайте якихось перепон на шляху до задуманого, изъясняет це бачення сонник.

Бачиться, як ви знаходитесь біля основи скелі і дивіться вгору, бажаючи забратися, — можливо, ви незадоволені сьогоднішнім становищем громадських справ, та бажаєте отримувати більше довіри і почесті в свою сторону.

Як свідчить сонник, скеля уві сні, підніжжя якої розташовується в морській гладіні, — сон свідчить про те, що при будь-якому положенні, без допомоги приятелів ви не залишитеся.

Уві сні намагатися розгледіти скелі з неба — насправді вам не достатньо впевненості у власних зусиллях. Попросіть підтримки у товаришів.

Побачити привабливу велику гору уві сні з падаючою потоком води — сонник изъясняет це бачення: в суттєвості вам бракує розваг і веселощів. Покличте друзів, влаштуйте веселе проведення часу, і відчутне принадність життя.

Ходити по скелях

Наснилося, ніби ви в швидкому темпі слазаете зі скелі на землю — вашим грошам загрожує небезпека. Коли спуск був не швидким — сонник обіцяє благополуччя у фінансових справах.

Бачиться, що, наближаючись до обриву скелі, ви звернули погляд вниз і випробували страх висоти уві сні — вам передбачається дорога, не предрекающая хороших подій. Якщо отримали захоплення від побаченого внизу — поїздка стане радісною для вас.

Залазити на скелю, потім спускатися з неї — сон застерігає: прийміть рішення, що вам потрібно від життя. Видільної переваги, життєві цілі, в іншому випадку остаточно зайдете в глухий кут і нічого не доб’єтеся, рекомендує вам сонник.

Розглянули у сні, ніби ви здійснили стрибок зі скелі у морські глибини — такий сон означає, що ви не здатні прийняти швидке і непродумане рішення. Сонник дає вам рада, перед тим як приймати рішення, подумайте багато разів, щоб надалі не шкодувати.

Бачили, як підіймаєтеся на точкову скелю, будучи альпіністом — вас очікує трудомістка і активна колективна діяльність.

Величні і лякаючі кручі

У разі якщо приснилося, як ви, перебуваючи біля обриву скелі, захоплюєтеся привабливістю інших скель — сновидіння вказує на те, що у ваших дружніх відносинах переважає спокій і рівновагу.

У нічних мареннях ви здійснюєте спуск з барвистого скелі, і стежка прямує прямо в морську гладь — це сновидіння носить відвертий сенс. Сонник изъясняет його наступним чином: наяву вам настав час відвідати своїх старих, захоплюючись красою навколишнього світу, пам’ятайте, що швидко проходить часу.

Приснилося, як ви в нічний період доби лізете по слизькому скелі, і боїтеся — дотримуйтесь обачність. В реальній дійсності ви близькі до звершення неправильного вчинку. Не варто приймати важливих умовиводів в цей період, почекайте.

Побачили, ніби ви піднімаєтеся по сніжних вершин, їздить на санях, а навколо блискучі снігові простори — бачення означає вашу відкритість для оточуючих. Будьте обережні, це може стати знахідкою для ваших супротивників.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: