Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник смородина до чого сниться?

Сонник смородина до чого сниться?

Смородина тлумачення сонника

Ягоди смородини великих розмірів, пригрезившиеся уві сні, пророкують сплячій людині життєві блага, веселощі і щасливе майбутнє. Але, існують і інші пояснення такого незвичайного сюжету. Сонник дасть відповідь, що означає подібний сон.

Коли збудеться

Перед тим, як ви почнете інтерпретувати сон і бажаєте дізнатися, до чого сниться смородина, сонник рекомендує згадати одну вагому деталь. Іноді цей чагарник, а саме період його цвітіння, або дозрівання ягід, свідчить про момент, коли слід чекати виконання самого сновидіння.

Коли за вікном зима, ви часто думаєте про садових роботах, і вам приснилася смородина, необхідно зберегти в пам’яті цей сон. Можливо, конкретно в цей відрізок часу, з вами трапиться якесь незвичайне пригода.

Будьте спокійні, ви без праці зможете визначити, було чи сон віщим, або ні. Як правило, провісні сновидіння сновидець може пам’ятати до дрібних деталей. Одночасно з цим прості сни випаровуються з першими променями сонця.

Загальне тлумачення

Коли приснилася ця ягода, сонник дає пораду пригадати, який колір вона мала. Єдина суть сновидіння про смородині – тривалі роки життя, радість, індивідуальним підприємцям вона віщує удачу, закоханим парам обіцяє вірні відносини, сім’ям обіцяє бажане звістка про зачаття дитини, а торговцям і сільськогосподарським робітникам – більший прибуток.

У разі якщо приснилися кущі цієї рослини, то можливо, незабаром передбачається далекий шлях, а крім цього здійсняться ваші найзаповітніші бажання. Однак самостійно виконувати посадку порічкових кущів не так сприятливо – сонник вважає, що в реальності ви дасте підстава для злословий.

Дії сновидця

Наснилося, ніби ви збираєте ягоди смородини з чагарнику? Сонник изъясняет такий сюжет, як ознака тяжкої роботи, в якої вам буде потрібно багато сил і енергії. Варіння варення або джему уві сні – несприятливий сигнал. Він обіцяє труднощі і негаразди в житті.

Що тоді означає сон, в сюжеті якого вам довелося їсти варення, або ягоди у свіжому вигляді? В даному випадку сонник пропонує відмінні пояснення. Їсти приготовану смородинового варення з ягід – до допомоги високопоставленої персони, чорну ягоду – погано. Це знамення ослаблення організму та погіршення здоров’я.

Ласувати червоною смородиною значить, наяву вас хтось сильно засмутить до сліз. Крім цього є білі ягідки – ви познайомитеся з цікавою особистістю.

Колір має значення

Як зазначалося раніше, кольором надається важливе значення, так як він допоможе точно встановити, до чого бачиться сон. Наприклад, смородинові ягоди чорного кольору віщують погані події. Сонник зіставляє її поява в сновидінні із змінами в стані загального самопочуття.

Наснилося, ніби ви їсте, виконуєте збір, або купуєте чорну смородину, то терміново відвідайте лікаря. Коли ви торгуєте їй на базарі, то загроза мине вас.

Романтика і любов

У свою чергу, червона смородина відноситься до особистого фронту сновидця. До чого бачаться червоні плоди? Як свідчить сонник, смородина даного виду провіщає нові знайомства, несподівані зустрічі, розваги.

Якщо ягода великих величин і дуже стигла – чекайте щастя і взаємного кохання. В цей же момент всякий натяк на зіпсованість знижує сприятливе значення сновидіння.

Фінанси і бізнес

Жовта ягода уві сні свідчить про грошовому добробут сплячої людини. В цьому випадку правильна вся головна символіка, лише стосовно грошових коштів. Тому, коли приснилася приваблива на вигляд жовта смородина, очікуйте достатку і удачі, але якщо її вид млявий, зіпсований – сприятливих звісток чекати не варто.

Який смак

Унікальну інтерпретацію, за версією сонника, має ягода білого кольору. Це ознака придбання духовних знань. У разі, коли ви відчули, якого смаку була ягода, то це ваш шанс знайти більш докладне пояснення сну. Нададуть допомогу в цьому свої відчуття: чи було смачно, солодкі чи були ягоди або кислі, гіркі – віщують непросту важке життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: