Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сокира в руках до чого сниться?

Сонник сокира в руках до чого сниться?

Сокира в руках тлумачення сонника

До чого може приснитися сокиру, який тримають у руках? Однозначного тлумачення такого сновидіння немає, воно може передвіщати і небезпека, і трудомістку роботу і людини – впертого і рішучого. Сонник допоможе зрозуміти, що вам готує життя.

У чому завинили?

В першу чергу слід розглянути саму неприємну сторону сновидіння. Сокира в руках говорить про те, що незабаром сплячий виявиться втягнутий в неприємну ситуацію, яка перетече у велику сварку, якщо вчасно не здати позиції і не піти на компроміс.

Час від часу сокиру ототожнюється з діями, які сплячий скоїв у минулому. Виправити їх вже не вдасться. На думку сонника, сновидець шкодує про скоєне.

Ідіть вперед!

Крім всього іншого, сокира говорить про силу – не лише фізичної, але й соціальної. Але, щоб добитися всього цього, потрібно бути рішучим, як ніколи. Сон натякає й на те, що час очікування минув – настав час вирішувати проблему, навіть якщо для цього доведеться використовувати кардинальні методи.

Побачили уві сні сокиру зламаний, та до того ж і покритий іржею? Реальність приготувала вам злидні та хвороби. А якщо сокира багато важив і був гостро заточений – попереду чекає велика робота, за яку вам навряд чи скажуть «спасибі».

Дії з сокирою

До чого ще може приснитися подібне? Щоб пояснити сон як можна точніше, потрібно пригадати найменші деталі того, що довелося з ним робити під час сну.

Тлумачення Густава Міллера

Згідно соннику Міллера, сокира в руках говорить про те, що в даний момент ви намагаєтеся вирішити якусь проблему, але, вам ніяк не вдається. Щоб виправити ситуацію, спробуйте діяти більш м’яко.

Будьте насторожі!

До чого сниться сокира в руках іншої людини? Скоро у ваше життя прийдуть друзі, які змінять вас в кращу сторону.

Побачили, як сокира занесли над вашою головою? В реальності вас підстерігає небезпека, каже сонник. Недоброзичливці мріють про вашому провалі, і, можливо, будують за вашою спиною підступні плани.

Все зміниться

Побачили сон, як хтось за допомогою сокири руйнує церкву? На думку сонника, вищі сили візьмуть вас під своє крило і будуть оберігати від напастей.

Хтось загрожує вам, тримаючи в руках сокиру? Проявіть обережність, залишаючи свій підпис на важливих документах. Набагато приємніше дивитися, як хтось рубає сокирою – всі справи завершаться успішно.

Зліться і роздратовані?

До чого сниться сокира величезного розміру, який тримає в руках чоловік? В реальності зустрінетеся з людиною, який для досягнення мети використовує будь-які, навіть самі несподівані методи.

Є у сонників і ще одне пояснення – ви невдоволені, як хтось з ваших підлеглих або домочадців виконує свою роботу.

Шанувальники і бажаний відпочинок

Якщо чоловіка з сокирою уві сні бачить жінка, незабаром у її житті з’явиться залицяльник. Дуже наполегливий і рішучий, але з вельми скромним достатком.

Побачити сокира в руках чоловіка або коханця говорить про те, що саме ця людина допоможе досягти поставленої мети.

А що для дружини обіцяє сон, в якому п’яний чоловік женеться за нею з сокирою? На думку сонників, в реальному житті благовірний скоро вирушить у відрядження, дозволивши їй розслабитися й присвятити кілька днів тільки собі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: