Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник срібло до чого сниться?

Сонник срібло до чого сниться?

Срібло тлумачення сонника

Срібло здавна славиться своїми лікувальними і чудодійними властивостями. Уві сні його прийнято вважати символом Місяця, чесності, міць та здоров’я. Пояснення того, до чого бачиться даний метал, висловлюється сонником як певний знак, який вказує на наступне щоб досягти щастя, не слід відволікатися на грошові кошти.

Дорогоцінні дрібнички

Пригрезившиеся золоті або срібні прикраси втілюють фінансове благополуччя сновидця. Побачити в сні срібний ланцюжок – до приятельскому спілкування, взаємної довіри, розважливої розмови.

Розглянуте колечко з срібного металу, виходячи з даних сонника від А до Я, вказує на те, що ви будете правити над своїм коханим як в сфері емоцій, так і душевних переживань. Пригрезившееся обручка пророкує підвищення добробуту сплячої людини, подружнє взаєморозуміння і взаємну вигоду.

Збірник сонників изъясняет, до чого сниться кільце срібне, розвитком новітнього прибуткової справи, любовною інтригою, нежданої допомогою. Розгледіти, що кільце знаходиться в брудному місці, застерігає про підступи ворогів і каверза конкурентів.

Сонник Міллера, розглянуті на тілі прикраси, зіставляє з пристрастю сплячої людини надмірно оцінювати власні таланти і переваги. Представників сильної статі, таке сонне видіння попереджає про ймовірний конфлікт з керівництвом або коханої. Бути може, варто стежити за своїми висловлюваннями, щоб не нарватися на велику неприємність.

Срібний браслет, або ланцюжок уві сні – ознака розумності та просвітлення. Виходячи з версій багатьох сонників, те, до чого бачиться подібну прикрасу, являє утиск і обмеження. Сережки у сні пророкують вигідні партнерські відносини і обопільність любовних симпатій.

Срібні предмети

Вироби з сріблястого металу викликають асоціації, згідно соннику Медеї, розуму і унікальних ідей. Розгледіти у сні столові прилади і різний посуд зі срібла пророкують повагу та фінансове благополуччя в реальності.

Додаткове пояснення, чому бачиться аналогічне бачення, представляється у Новому сімейному снотолкователе. За його версією пригрезившийся образ пов’язується з виникненням у дійсною життя занепокоєнь і нездійснених ідей.

Приснилися сковороди або черепки, прикрашені золотим або срібним металом – до удачі і поліпшення фінансового стану. Рудник, в якому видобувають подібні метали, пророкує народження прибуткового задуму.

Ящики, повністю наповнені дорогоцінними металами, згідно з даними Нострадамуса, обіцяють велику фінансову перебудову в країні.

Вдала знахідка

Відшукати або отримати в якості презенту браслет, виконаний з срібла, передрікає сонником, величезна кількість поклонників для прекрасної половини людства. Але, ніхто не сподобається сплячої особи.

Пощастило знайти в нічних мареннях срібну монету, пророкує сонником, нестачу грошових коштів. Додаткове пояснення такого сонного бачення вважається якоїсь наводкою того, що не слід робити швидких висновків, які насправді стануть недостовірними.

Інші дії

Очищати срібло уві сні, згідно Езотеричного толкователю, передрікає найближчу хвороба, або погане самопочуття. Для особистостей, в реальності хворих недугою, відшукати уві сні всякі предмети, прикрашені сріблом, обіцяє найближчим оздоровлення.

Загубити ланцюжок з кулоном сповіщає про пригніченому стані і відчайдушності сновидця. Ймовірно, у дійсності ви намагаєтеся знайти підходящий відповідь, і не можете зрозуміти, який шлях буде вірним. Здійснювати вибір або отримувати у вигляді подарунка срібний виріб – пристрасть вашого улюбленого людини. Придбати для сюрпризу обранцеві – ви відчуваєте до нього щирі почуття.

Збір металу у сні – до прибуткових підприємств, контрактами. Крадіжка – ви зробите недобросовісні вчинки, або отримаєте сумнівну прибуток. Придбати – прибуткове інвестування фінансів, розвиток вигідного справи в майбутньому.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: