Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник секс до чого сниться

Сонник секс до чого сниться

Секс тлумачення сонника

Сни, наповнені пристрасть кохання, бачать люди різного віку. І далеко не завжди наяву вони переживають бурхливі романтичні почуття. Еротичні сновидіння тлумачаться дуже по-різному. Для того, щоб дізнатися, до чого сниться секс, сонник радить згадати всі деталі, побаченого сюжету і подумати: які почуття ви відчували при пробудженні.

До чого сниться займатися любов’ю

Наприклад, у сні ви брали участь у відвертому статевому акті. Якщо ініціатива, тобто бурхливе бажання і активні дії були з вашого боку, — ви домінували над партнером, то наяву зумієте здобути важливу перемогу. Причому, не тільки на любовному фронті. Удача і успіх чекають вас на службі, тому, що з легкістю впораєтеся з будь-яким завданням.

До чого приснилося, як під час інтимних пестощів, намагаєтесь вислизнути від коханця (коханку) і відчуваєте втому, то в реальності на шляху до досягнення цілей доведеться попітніти. Справа буде рухатися з працею.

Сон, у якому ви бачите злягання зі своїм справжнім партнером, і при цьому отримали задоволення уві сні, сонник не обіцяє радості в дійсності. Навпаки, ваші відносини можуть засмутитися, причому все може закінчитися їх розривом.

Сучасний сонник

У сучасному соннику, якщо дівчина займалася любов’ю у сні, то вона надмірно емоційна і порывиста. Це стосується не тільки особистого життя. Дуже ймовірно, що у неї не просто складаються відносини з колегами по службі. І ще, потрібно позбавитися від такої риси характеру, як балакучість.

Такий же сон, побачений чоловіком, характеризує його як особистість надзвичайно консервативних поглядів. Зокрема на виховання і поведінку жінок.

Це не відображення ваших таємних помислів, а доказ того, що ваші стосунки міцні і надійні. Ви можете повністю покластися на цю людину. Статевий акт двох друзів чоловіків, зовсім не збочення, а знак сонника, що все задумане буде втілено в життя.

А ось якщо представник сильної статі бачить уві сні секс з подругою або колегою, то наяву між ними насправді пробіжить любовна іскорка.

Вам сниться статевий контакт з незнайомцем?

Сонник віщує величезні зміни у вашому житті. Причому чекати їх можна майже відразу ж після сновидіння.

Тлумачення сну з сексуальним сюжетом, залежить від того, хто і з ким виданий плотських утіх, і яким чином це робиться. Якщо приснилося, як займаєтеся любов’ю з чоловіком, то наяву у сім’ї буде повна гармонія. Чоловік, намагатиметься заробити достатньо грошей і захистити своїх домашніх (дружину і дітей) від зайвих турбот і тривог.

А от бачити у сні анальний секс не добрий знак. Сонник віщує зраду і обман, з боку людини, якій ви найбільше довіряєте. Тимчасово припиніть контакти з цим суб’єктом, або постійно будьте напоготові спілкуючись з ним.

В еротичному сні відчуваєте сором і незручність?

Психологи вважають, що це симптом, просто кричущий про необхідність термінової емоційного розвантаження. Досить збирати і приховувати почуття. Це згубним чином відіб’ється на здоров’ї.

Універсальний сонник попереджає, що продався уві сні пристрасті з обличчям своєї ж статі, наяву ви можете потрапити у погану компанію. Також можлива участь в авантюрі, яка істотно зіпсує вашу репутацію.

Якщо вважаєте, що цей нереалізовані фантазії, то глибоко помиляєтеся. Такий сюжет відображає позицію сновидця в колективі. Він просто зі шкури пнеться, для того, щоб завоювати довіру і повагу колег. Однак, пам’ятайте, що подібна залежність хороша в міру, в іншому випадку ви досягнете результату, протилежного бажаному. Вас приймуть за льстеца або хлопчика на побігеньках.

Тлумачення за Фрейдом

Зигмунд Фрейд консультував своїх пацієнтів так: секс у сні з незнайомцем, це дзеркальне відображення буття. Насправді, людина, якій снилося займатися любов’ю в сні, гранично затиснутий, скромний, відлюдник, слід численним заборонам, часом старомодним і дурним. Треба відкинути всі ці табу і жити в своє задоволення.

Цей же австрійський психіатр вважав, що побачений у сні секс утрьох, свідчить про відсутність почуттів у статевому житті сновидца. Він не любить, а тільки отримує фізичне задоволення від спілкування з партнером.

За сонником Езопа, сновидіння, в якому ви таємно вчиняли розпусту, і несподівано були викриті в цьому, може передвіщати сумний настрій, смуток або занепокоєння про що-небудь.

Займатися любов’ю в сні, ознака того, що в житті не вистачає таких палких почуттів і емоцій. Майже таке ж тлумачення снів у про першому статевому контакті. Людям, що спостерігали подібні сни, варто бути трохи більш ніжними і чуттєвими.

А ось психоаналітики, трактують аналогічні сюжети, як підсвідомі переживання, незадоволення. Причиною може бути і невдоволення зовнішністю, і претензії до нелюбої партнеру.

До чого бачити уві сні секс з колишнім хлопцем — означає, що почуття до нього остаточно не охололи.

Сон про те, як молода жінка вступає в статеві стосунки з шефом, — сонник радить цій дамі, проявити кращі ділові та людські якості в колективі. Тільки таким чином вдасться зробити крок на наступну сходинку кар’єрних сходів.

До чого сниться секс з колегою, то зізнайтеся, може бути вам хочеться більше влади й авторитету в колективі?

Єгиптяни у своєму соннику відзначають, що хтиві сни, провісники не надто добрих звісток. За ними підуть печаль, смуток, самотність.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: