Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник стояти у воді до чого сниться?

Сонник стояти у воді до чого сниться?

Стояти у воді тлумачення сонника

Стояти у воді приносить задоволення, особливо, коли вона прозора і не холодна. Але, при цьому, в нічних мареннях іноді може примаритися забруднена водиця під вашими ногами. А це несе несприятливий сенс, застерігає сонник. Яких подій очікувати в дійсності, як передбачити нещастя, або не упустити успіх. Варто більш детально розібратися з цим питанням.

Версії сонника Міллера

Розгледіти у сні, ніби ви знаходитесь в очищеній водної гладі, що має найчистіший вид? Радійте! Вам передбачається фінансовий достаток, а також емоції щастя. Однак остерігайтеся, коли потрапили в брудну річку або озеро — за вами слід якась небезпека, щастя піде, гіркоту огорне вас з голови до ніг.

Якщо довелося випадково оступитися в брудній калюжі, і в завершенні цього звалитися з ніг – ви можете допустити помилку, намагайтеся бути більш уважні. Опечалят вас події наступних діб, коли приснилося, що ви перебуваєте в болоті, і пробуєте водицю з нього – ви захворієте.

Очищений ставок – як ознака успіху

Як пояснює сонник, стояти у воді по самі коліна, і розглянути низину лагуни – до щастя і веселому почуттю настрою, принесеному успіхом у подружньому житті.

А коли вам приснилося, що вода діставала лише до щиколотки, можете здогадатися, чого чекати? Сонник Цвєткова дасть розгадку: успіх вас чекає в новому підприємстві.

Трактування сновидіння, де ви гуляєте по узбережжю водойми, наступна: щастя від зустрічі очікує на вас у подальшому житті.

Позитивний результат незавершеної справи обіцяє сонне видіння, де ви перебуваєте у воді на великому камені, пророкують снотолкователи Нострадамуса і Білого Мага.

Загрузнути в стоячій водиці – остерігайтеся сварок і колотнеч

Йти в тьмяною воді – до величезної сварці, де буде брати участь велика група людей. Чого чекати, якщо вам не вдалося зберегти пряме положення у водяному потоці, після чого ви звалилися з ніг? Ви будете бути організатором конфлікту.

Бажаєте дізнатися, до чого сниться, що вам пощастило стояти у воді болотного походження, де низина заповнена мулом? Малий Велесов снотолкователь дасть відповідь на даний сюжет наступним чином: ваші задуми не здійсняться. І лише внаслідок вашої бездіяльності щодо реалізації власних бажань.

Людям з нечистими намірами часто мариться, ніби вони, забравшись в каламутну гладь, не мають можливості витягнути стопу – життєва рутина все більше затягне сновидця.

Уві сні ноги знаходяться у воді в районі кісточки – до дрібних неприємностей, доходить до колін – труднощі будуть куди більш серйозними.

Потоп в будинку — чекає вас радість або печаль

Наводить смуток сонник Ванги на сновидця, якому наснилося бачення, ніби в його житловому приміщенні все затоплено водою. Ви будете підвладні спокусам і слабкостям, передрікає відунів.

Відмінне від цього передбачення надає популярний медіум міс Хассе. За версією дається абсолютно інше пояснення сновидіння, де спляча людина стоїть у воді у себе вдома. Фінансове благополуччя і прибуткові покупки віщує він, в особливості, коли наснився на вісімнадцяту добу місячного затемнення.

Розглянути, ніби ви посковзнулися у водному потоці, линучому по щаблях вашого дому – ви загубить цінні речі, або вас пограбують. Будьте пильними.

Однак ходити по воді, яка затопила все житло – вас, відвідають гості.

Не торкатися води ногами – знак зростання кар’єрними сходами

У нічних мареннях стояти над водою на мостову переправу – ваша робота принесе вам радість. Ви отримаєте повагу від колег, а також начальника. Наближається ваш шанс показати себе у всій красі.

Мариться, ніби ви знаходитесь над водною гладдю, але не торкаєтеся її? Всупереч уявних проблем, все вирішиться швидко і ефективно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: