Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник скло до чого сниться?

Сонник скло до чого сниться?

Скло тлумачення сонника

Без праці розколоти, заподіяти собі рану, тонкість і загроза – зворотні поняття, що відносяться до одного скла. Тоді до чого бачиться настільки суперечливий матеріал? Сонник інтерпретує всяке утримання з його наявністю у нічних мареннях виходячи з деталей сновидіння.

Яке було скло? Протерте, забруднене, кольорове, бути може, воно було зовсім розколоте? Які дії ви з ним робили: лише дивилися, що знаходиться по ту сторону даної матерії, мили, підбирали гострі осколки, або відчували їх у своїй порожнині рота? Докладно пригадайте весь сон, у цьому випадку трактування тлумача окреслить пере вами досить докладну картину ще не сталися подій.

Бачити уві сні скло – сприятливий або несприятливий знак?

Згідно Жіночого снотолкователю пояснення скла в сонному баченні має певну суперечність. Коли воно віконне, блищить від чистоти, і ви красуетесь його зовнішнім виглядом, чекайте різкого підвищення по кар’єрних сходах. Однак коли ви дивитеся у вікно, бажаєте довідатися, що діється на вулиці – наяву вас чекає низка неприємностей на роботі.

За версією тлумача Міллера скло – найчастіше поганий символ. Забруднене з розводами скло – ознака несприятливих збігів життєвих обставин, за рахунок яких вам не вдасться реалізувати задумані плани. Чисте, навпаки, передбачає прибутковий заробіток на тій роботі, на якій будуть систематично траплятися сварки і непорозуміння.

Заміжнім особам віконце без наявності скла в нічних мареннях – знамення безпідставної ревнощів благовірного, який буде підозрювати вас у зраді. Для сновидця чоловічої статі – це знак цілковитої відсутності труднощів по дорозі до здійснення бажаного.

До чого сниться потріскане скло? Це застереження снотолкователя про те, що будь-непродумане дію, може довести до неприємних життєвих наслідків. Потрібно адекватно оцінити всі вигоди і можливі результати, перед тим як взятися за свіже підприємство.

Коли в сновидінні ви тримали скло, і воно тріснуло, снотолкователь обіцяє швидку зустріч, докорінно змінила ваше майбутнє. Нові зв’язки повністю змінять ставлення до всього оточуючого, після чого доля буде прихильною до вас.

За інтерпретації старого російського тлумачення, коли приснилося скло з тріщиною, сновидінню вдасться убезпечити себе від якихось загроз, що висять над вами. Родичі та приятелі також зможуть запобігти неприємностей з вашою допомогою.

До чого сниться раскалывающееся на дрібні частини скло? Всяка мета, яку ви домагалися, в результаті стане безглуздою надією. Життя підготувала вам безліч непростих випробувань, а для того щоб впоратися з ними, запасіться силами і нервами.

Як вказує Російський сонник, скло надає негативні пророцтва для сплячої людини, коли в нічних мареннях розбивається скло. Ваше здоров’я погіршиться, ймовірно, ви заразитеся небезпечним захворюванням, від якого буде не просто вилікуватися і стати на ноги.

Лише Сучасний сонник сприятливо трактує те, до чого сниться б’ється скло. Коли ви розгледіли виражені частинки скла, озаряющиеся на сонячних променях, вам передбачається радість і успіхи у всіх життєвих сферах. Заплановане обов’язково збудеться.

Сонник Мандрівника пророкує загрозу для подальшого майбутнього, в разі, коли уві сні розщепилася матерія. При цьому небезпеки слід чекати від якоїсь сварки або конфлікту, отже, в наступні дні не слід сперечатися з сторонніми людьми, і лізти, куди не варто – це може дати поганий кінець.

Коли уві сні ви вставили у віконну раму нове скло, найближчим часом станеться подія, подвергнувшее вас згадати минулі події, шкодувати про пройдених помилкових вчинках. Коли уві сні віконце замерзло, а на ньому візерунки виникли від морозу, то ви зустрінете свого майбутнього чоловіка або дружину.

Будьте уважні при русі на транспортному засобі, якщо ви дивилися на навколишній світ через автомобільне скло. Особливо цей сон небезпечний, коли ви відчували блискавичну швидкість, і під час дороги були холодними погодні умови.

Маніпуляції зі склом

До чого сниться пройти по склу в сонному баченні? В суттєвості ви надто ризикуєте. Ви самі ставите себе під загрозу, не думаючи про результати. Погляньте у подальше життя – варто поміняти поведінку, інакше все може закінчитися дуже погано.

Вам доведеться прийняти одне важливе рішення в житті, коли вам довелося зачепити ногою скло у нічних мареннях. Воно торкнеться вашого сімейства, якщо осколочки встромилися в стопу, і сочиться кров. Різнобарвні уламки означають, невірне дії стане взаємопов’язане з одностороннім судженням на навколишню дійсність.

До чого сниться їсти скло? Ви завдати шкоди стосовно себе, якщо залишите колишнім свою нинішню поведінку. Наполегливість, непослух, відсутність бажання дослухатися до думок інших людей, доведуть до вчинення вами помилок, завданих шкоди вашому гаманцю і стабільного життя.

Згідно Езотеричного тлумачення, є скло в сонному баченні може бути ознакою того, що зі здоров’ям не все гаразд. Акцентуйте увагу на роботі травної системи, відвідайте лікаря – це застереження про небезпечну недугу.

За версією Психоаналітичного снотолкователя, ретельно жувати скло у сні, сильно стискаючи вилиці під час цього – ознака прихованого в вас гніву і злості. Необхідно зробити емоційне розвантаження, в іншому випадку вас чекає сильний стрес.

Виплюнути осколки уві сні – передвістя звільнення себе від усякого контролю. При відчутті болю під час цього – розлука з людини, маніпулюють вами не закінчиться просто так, залишиться рана в душі.

Коли ви заподіяли собі поріз уві сні – насправді у вас вийде звернути на себе увагу сторонніх людей. Ви заслужили авторитет і повагу, лише тоді, коли зможете проявити свої приховані можливості та вміння.

До чого сниться порізати руку склом? Це позитивний знак сонника для представниць прекрасної статі. Рука права – чекайте пропозиції вийти заміж, ліва – на вас чекає великий достаток, збільшення заробітної плати, або виграш у лотерею.

Навпаки, поріз стопи в сонному баченні скельцем – несприятливий ознаку тлумачення. Один з приятелів доставить вам прикрість. Коли рана виливає кров, образа навічно закінчить ваші дружні зв’язки.

До чого сниться скло, яке знаходиться у вас в руці? Дивитися через нього – в суттєвості ви будете здивовані вчинком якоїсь персони. Скло кольорове, – наяву внаслідок безтурботності ви опинитеся в дурній ситуації, після якої ваша репутація ніяк не відновиться.

До чого сниться помити скло? У сімействі найближчим часом настане щастя і спокій, ви перестанете згадувати про недопониманиях, на даний момент найбільш відповідний етап для народження дитини. Однак коли скла були сильно брудні, то для благополуччя вам необхідно буде подолати масу проблем.

Збір скелець – ознаки відновлення колишніх дружніх зв’язків. Ті особистості, яких ви вже забули, знову нагадають про себе, і контакт з ними доставить вам неймовірну прибуток.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: