Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник стара жінка до чого сниться?

Сонник стара жінка до чого сниться?

Стара жінка тлумачення сонника

Старі люди часто зіставляються з розумністю і досвідом. Розглянувши у сні особу похилого віку, сновидець усвідомлює, що дане бачення стало недарма. Тоді, до чого вона бачиться? Про що бажає застерегти? З особливою обережністю потрібно сприймати вимовлені нею висловлювання, зовнішній вигляд. Для кожної подробиці сонного бачення можна знайти трактування в соннику, а це дасть можливість розкрити секрети майбутнього життя.

Образ старої дами

Пригрезившаяся уві сні старезна баба – сукупний образ хвилювань, тривожать сплячої людини, навіть тоді, коли він не розуміє всю сутність труднощів. Бачення вимагає пригадати про швидкості життя, хвороби, смерть. Однак, в основному, після цього сну, у сплячої людини не залишається почуття пригнічення.

З дитячих страшних розповідей кожному знайоме, до чого сниться стара жінка в чорному одязі – це свідчить про ознак смерті. Але, не варто тривожитися: сон не вказує на наближення терміни даної події. Те, що трапиться коли – небудь все одно – не підстава для гострих хвилювань. Автори снотолкователей вважають, що трактування знаходиться в залежності від того, як пройшло само побачення.

Місце побачення

Сонник Гришиній пояснює, що є можливість довідатися про власну смерть виходячи від місця, де конкретно трапилася ця зустріч. Приснилася сива жінка в будинку стороннього чоловіка – сон нагадує вам про ту особистості, відхід з життя якої досі нікому не зрозумілий.

Той, хто розгледів бабу в ямі, або ущелини гір, гряде довге життя. Йому не варто готуватися до смерті, яка рано чи пізно все одно настане, проте думки про вічність все ж потрібні. Коли вона приснилася у відкритому просторі, освітленому лісі, або на шляху по дорозі – сонники пророкують тому, хто спить тривале життя поруч зі своїми дорогими людьми.

Зовнішність і характер

Розглянути милу стару жінку – символ захищеності від неприємностей. Приснилася запекла стара – вона виражає недуги, пророкує лицемірство. Але в реальності дуже рано хвилюватися про стан здоров’я того, хто розгледів, ніби уві сні вона бігла слідом, і в кінцевому підсумку не змогла наздогнати вас.

Сонник Гришиній трактує вигляд страшних, огидних старух, які уві сні намагаються вас наздогнати, задушити, як згадка про підступні плани, спрямованих на вашого знайомого. Лише каяття і відмова від цих планів поверне спокій душі.

Коли уві сні з’явилася стара обличчя, яку ви добре знаєте – не варто поспішати відшукувати прихований сенс у тому, чого слід очікувати. Дізнайтеся, чи не знадобиться підтримка цієї старої особистості. Зустрітися з посивілою незнайомою дамою – ознака неприємних інтриг і злословий. Тростина в руці – це сигнал, що варто бути уважним з ворогами, щоб не потрапити до них на гачок.

Примарилася стара діва? Жорсткість і егоїстичний характер скоро можуть довести до того, що від сплячої людини відвернуться всі члени родини, і це спричинить за собою переживання. Сонники вважають: ті, хто заздрять, можуть розглянути у сні людожерку з сивим волоссям. Як вказує сонник, стара жінка в темному одязі значить, коли у сновидця є страх до певної події, воно неодмінно збудеться.

Бесіди та події

Англійська снотолкователь передрікає наближається одруження молодій людині, який побачив у сні, ніби допомагав старенькій особливою, фліртує з ним. Щастя в шлюбі і велика сім’я прикрасять його майбутнє.

До чого сниться добрий розмову зі старою жінкою? Сон вказує на необхідність бесіди з рідними людьми. Відвідайте родичів і попросіть у них поради щодо тривожать вас думок.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: