Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник стадо корів до чого сниться?

Сонник стадо корів до чого сниться?

Стадо корів тлумачення сонника

В селі в літній період часу просто чудово: вранці чути спів півнів, відчувається ароматний запах свіжої трави і квітів. Хіба не краса?! Полеживаешь на м’якій травичці, в очі світять яскраві промені сонечка, а вдалині лунає радісний спів птахів. І раптово лунає звук: «Го!» Піднімаєш голову і бачиш поруч стоїть корову, та ще й не одну. Тоді вже не доведеться лежати.

Чи доводилося вам зустрічати в житті стадо великої рогатої худоби? Якщо це так, то вам чудово відомо, що треба терміново йти. Адже ви не знаєте, на що може піти це мила тварина, а ще краще ціле стадо.

Зовсім по – іншому слід сприймати сон, де ви розглянули стадо корів. У ньому ви можете відчути себе в ролі звичайної доярки, або тореадора. Багатьом стане цікаво, що значить подібне бачення. Відповідь на це зможе дати помічник сновидінь – сонник! Давайте звернемося до нього, і уточнимо, чого чекати від життя, коли уві сні з’явилося ціле стадо корів?

Велика рогата худоба

Побачити в сні значна кількість великої рогатої худоби – на вас чекають приємні зустрічі та радість в житті, передрікає сонник Міллера.

Наснилося, ніби ви дивитеся зі сторони за пробігає повз вас стадом биків уві сні – це застереження. Вам необхідно дуже обережно висловлюватися і здійснювати вчинки, в іншому разі вам не вдасться запобігти скандалу.

Мариться стадо, де багато корови темного кольору – до проблем, білі – до приємних несподіванок, є і ті і інші – ви станете сумніватися у прийнятті важливого висновку.

Розгледіти в стаді велике число молодого худоби – ви приступите до реалізації новітнього проекту, обіцяє Весняний сонник.

Корови старого віку, або хворі тварини – до поганого настрою, засмученням і неприємностей, засмучує тлумач Цвєткова.

«Далеко, далеко на лузі пасуться ко…»

Як вказує сонник, стадо корів, гуляє і харчуються травою на лузі – ви приємно проведете відпочинок в одному з курортів, або підете в туристичний похід.

Бачиться, що пробіг молодий бичок, а за ним слід стадо корів – у реальному житті вам доручать зайняти пост керівника важливої справи, або ви організуєте захід.

Наснилося, ніби у корови велике вим’я, і вам необхідно її терміново подоїти у сні – до нежданному припливу грошей, передрікає сонник Нострадамуса.

Коли вам здається, ніби ви почули голоси тварин, але не можете розглянути їх на пасовище — приготуйтеся до того, що вороги стануть пускати про вас злі розмови.

Бачиться разозленное стадо, яке прямує слідом за вами – до зради приятеля, або особистості, з якою у вас довірчі відносини, застерігає Східний сонник.

Наснилося, ніби слідом за коровами несеться хижий звір – здійснення задуманих цілей хтось заважає. Придивіться уважно до тих, хто вас оточує, не є поруч з вами брехливих товаришів.

Пастухи і пастушки

Викрасти стадо корів на річку або ставок – у найближчому майбутньому приятелям потрібна буде ваша підтримка, і вони попросять у вас допомоги.

Ви пасете натовп вгодованих тварин – ви вдало вийдете заміж, або одружуєтеся. Для людей, які перебувають у шлюбі – до миру і спокою, обіцяє сонник Ванги. Ви пасете змарнілих корів – до бідності й захворювання.

Бачили сновидіння, де ви граєте роль головного стежить за всім худобою ви знайдете для себе вигоду.

Підганяти разбегающееся стадо корів з луки – бачення передрікає дорогу по робочих справах, або укладання контрактів.

«Роги і копита»…

Коли сновидінню чоловічої статі приснилася велика і мила корова у сні – ви зустрінетеся з приємною і господарської жінкою, ймовірно з вашою майбутньою дружиною.

Жінці розгледіти в нічних мареннях, ніби бик намагається осіменити корову – до зачаття дитини, пророкує Місячний сонник. Але, снотолкователь Фрейда інтерпретує дане бачення наступним чином: ваша сексуальне життя не має інтересу, вам бракує інтиму, це призводить вас на агресію.

Юній дівчинці наснилося, ніби вона намагається втекти від поголів’я худоби – наяву вона надто замкнута, це не дає їй познайомитися з молодою людиною і обзавестися сім’єю. Таке ж значення має сон і для сплячого хлопця.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: