Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник спускатися по сходах до чого сниться?

Сонник спускатися по сходах до чого сниться?

Спускатися по сходах тлумачення сонника

Перед тим як інтерпретувати, до чого сниться спускатися по сходах, сонник рекомендує загострити увагу на найдрібніші деталі в сонному баченні. Наприклад, присутні емоційні почуття, зовнішній вигляд сходів у нічних мареннях, є першорядним значенням для встановлення сутності пригрезившегося сюжету.

Тлумачення сну по Міллеру

Міллер привидевшуюся сходи зіставляє зі знаком удачі в будь-яких починаннях. Судячи загального тлумачення, все, до чого сниться підніматися по сходах, означає, що сплячої людини чекає приголомшливе майбутнє в кар’єрі.

Коли в сновидінні вам довелося і спускатися, а потім бігти з неї – вам передбачається активно пристосуватися до доленосних змін. Оступитися і впасти зі сходинки – означає, що старань сновидця не вистачить для здійснення запланованого.

Урегулируйте внутрішній діалог

Інше пояснення, до чого сниться спускатися по сходах, представлено в снотолкователе Медеї. Віщунка пригрезившееся зміст з’єднує з шансом дізнатися секрети своєї душі, визначити для себе, чого конкретно бажаєте.

Піднятися на крутий сходової конструкції уві сні пророкує тлумачем моральне зростання душі і фінансове благополуччя. Якщо ви спіткнулися об сходинку, рухаючись вгору – всі труднощі є, лише у вашій свідомості. Розгледіти, ніби якась особистість рухається назустріч вам – ви будете близькі душею до даної особистості.

Про рідкісну удачу

Всупереч тлумачень багатьох сонників, Французький снотолкователь дає сприятливий пояснення, до чого бачиться рухатися вниз по сходах. Це символіка рідкісного успіху, непередбачених можливостей і шансів проявити власні вміння. Побачити, ніби крокує крутими сходами – будьте готові до несподіваних корінних змін у долі. Пересуватися по ній бігом – пророкує допомогу в утрудненнях від родичів і знайомих особистостей.

Про інтимні і серцевих моментах

Бігти зі сходів в сонному видінні, згідно з тлумаченням Фрейда, віщує спокій в інтимних відносинах.

Коли холостий сновидице приснилося, що вона зійшла в вінчальному вбранні – в реальному житті передбачається пропозицію вийти заміж. А побоюватися або відчувати страх, опускаючись з неї в білосніжному вбранні, вказує на хвилювання сплячої дівчини у відданості партнера.

Слідкуйте за своїми діями

Сонник Ванги зіставляє побачений спуск по сходової конструкції з неприємними змінами, які виникають внаслідок легковажних вчинків і відсутності уважності сновидця. Побачити, ніби спустилися вниз з маленькою дитиною в сновидінні – застерігає про невірному виховному процесі.

Зберіться і будьте стійкими

Суміщений сонник XXI століття аналогічний сон інтерпретує як якесь застереження про безглуздою комерційної роботи, проблем в особистих стосунках. Але, коли ви при спуску вниз різко загальмували і вирішили відпочити сидячи на сходинку, це означає, за твердженням тлумача, чекайте поетапного розвитку справ.

Сонник міс Хассе вказує, спускатися сходами вниз у нічних мареннях, пророкує інцидент, коли вам у відповідь на позитивні наміри і дії, сторонні дадуть підлий і невдячний відповідь. Сходи з металу уві сні – стережіться каверзи і брехні.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: