Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник старі знайомі до чого сняться?

Сонник старі знайомі до чого сняться?

Старі знайомі тлумачення сонника

Найчастіше старі знайомі є в сни саме при таких ситуаціях, коли їх припоминаешь, або дізнаєшся про них цікаві звістки. Але трапляється і так, що в реальному житті ви зовсім не думаєте про певної особистості, а вона мариться вам в сновидінні. З чим пов’язує сонник старі знайомі? Що пророкує цей сюжет, і чого чекати від життя в майбутньому, вкажуть сонники. Однак, щоб домогтися більш детальної трактування, слід пригадати всі нюанси сну.

Сонник Міллера

У цьому тлумаченні є можливість відшукати безліч інтерпретацій того, до чого сняться старі знайомі. Далі наведені найбільш популярні сюжети сновидінь.

Приснилося побачення з колишнім товаришем, з яким ви з давнього часу не зустрічалися і зараз відчуваєте радість від зустрічі з ним? Таке бачення означає, що вам буде супроводжувати удача в усьому. Однак, коли у сні, ви з ним конфліктуєте в діалозі: — в реальності вас хтось принизить. Зустріч з колишнім приятелем введе вас в незручне становище. Дане сновидіння означає прийняття участі в якійсь авантюрі, або неблагочестивом справі.

Скорочені трактування

До чого сняться старі знайомі в скорочених поясненнях снотолкователей?

Приємні «зіткнення», як символ удачі

Зустріти в нічних мареннях чоловіка, знайомого вам з давніх пір, пророкує різноманітні події для людей протилежної статі. Молода обличчя бачить аналогічний сюжет, коли наяву їй доведеться зробити важкий вибір, однак чоловікові подібне може приснитися перед найважливішою робочої відрядженням. Чудово, коли пригрезившийся чоловік був привабливим, міцним і доглянутим – це ознака благополуччя.

Пощастило зустрітися зі знайомою дівчиною? Сонник Нострадамуса виділяє трактування, спираючись на статеву приналежність: обличчя зустрілася зі старою приятелькою – таке сновидіння не дуже сприятливо, адже воно пророкує виникнення конкурентки в любовних відносинах. Однак хлопцеві аналогічний зміст передвіщає удачу в запланованому справі.

«Краще б і не зустрічалися!», або Неприємності досить близько…

Бажаєте дізнатися, до чого сниться лайка зі старим знайомим? На це питання теж можна знайти відповідь. Сонник Лоффа вказує, що конфлікт старих товаришів передрікає неприємний інцидент, який може бути підставою для приниження сплячої людини.

Наснилося, ніби посварилися з усіма товаришами – у дійсності ви станете бути приводом проблем одного, пророкує Циганський снотолкователь.

Незнайомі «знайомі» — знак приємних моментів

Пояснення сновидіння, в сюжеті якого ви намагаєтеся відшукати особи дорогих вам людей, але не можете цього зробити, передрікає щасливі його починання. Однак знайти незнайомця серед знайомих людей, згідно соннику Цвєткова означає, що ви витрачаєте максимальну кількість часу на вирішення труднощів сторонніх осіб, це може негативно позначитися на ваших підприємствах.

Побачити в нічних сновидіннях людини, якого ви колись бачили, але не знаєте де, — зустрічається в більшості випадків. Довідатися, що воно пророкує, зможе тлумач Хассе: ви зустрінетеся з особистістю, яка зіграла у вашому житті незначну роль, проте залишила про себе гарні думки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: