Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник статуетка до чого сниться?

Сонник статуетка до чого сниться?

Статуетка тлумачення сонника

Статуетка, що наснилась в сновидінні, є сприятливим символом. Але, варто пам’ятати, що вона може означати як щастя, благополуччя в сімейному житті, так печаль і смуток. Давайте розберемося, що до чого сниться статуетка. Пригадайте, яка конкретно фігура примарилася вам в нічних сновидіннях, а потім пошукайте відповіді в соннику.

Сонник Міллера

Бачиться приваблива фігура? Ви надто довірлива людина, тому вас без праці можна обвести навколо пальців, до того ж ви тримаєте у себе в голові недостовірні ілюзії. Однак статуетка з порцеляни у сні пророкує розчарування у вашому близькій людині, вказує сонник.

Предмети звірів або «Від радості до смутку часом один крок…»

Приснилася фігурка слона – радійте! Це означає налагодження відносин з тими людьми, з якими ви давно посварилися.

Фігура коня в нічних мареннях, висловлює задоволення від того, чим ви на даний момент часу займаєтеся з захопленням.

Статуетка китайського дракона – знак досвідченості, представника сімейства котячих – спритності, вказує Східний сонник.

Примарилася статуетка корови – з уважністю огляньте оточення, один з ваших приятелів бажає використовувати ваші знання для досягнення особистих цілей, і в даний момент людина «висмоктує з вас всі соки».

Як пояснює сонник, статуетка всякого звіра і птиці, що живе у водоймі – до непостійним і неміцним зв’язків з ким – небудь.

Купувати і продавати – досягнення і невдачі на роботі

Розгледіти себе торговцем статуеток – до удачі в побудові кар’єри, обіцяє Місячний сонник. Особливо сприятливо, коли ви торгуєте предметами мистецтва, виконаними із золота.

Тривалий час підбирати і придбати у сні фігурку янгола – у житті ви маєте впливового покровителя, який не залишить вас у важкій ситуації, а також дозволить підтримати авторитет в очах керівництва.

Приснилося, що вам вручили в подарунок статуетку золотого слона – завдяки допомозі приятеля ви отримаєте перемогу над суперниками, жабу – до цілковитого вилучення з шляху супротивників і заздрісних людей.

Робити вибір у сні між статуетками Будди, виконаними з золота або фарфору – наяву ви знаходитесь на порозі скорочення з роботи, або винагороди за працю. Підібрали золото – фінансова прибуток, фарфор – проблеми і труднощі.

«Фігурних» справ майстер – як символ успіху

Бачиться сновидіння, в якому ви відвідали майстерню, де виробляють статуетки, та бажаєте щось вибрати для себе? Вам буде супроводжувати удача, коли ви навчитеся слухати свій розум, пояснює сонник Цвєткова.

Розгледіти у сні, ніби ви самостійно робите дерев’яну статуетку Будди – вам буде супроводжувати успіх у всіх починаннях. Божественні фігурки з дерева, привидевшиеся в сні, завжди підтримують тих, хто націлений на результат. Тому можете сміливо ставити перед собою плани, вони обов’язково збудуться!

Наснилося, ніби ви зробили замовлення майстерні, на виробництво жаби, тримає в роті монету – до великого достатку в гаманці.

Захоплюватися постаттю великого лайнера – вам буде супроводжувати успіх у дорозі. Якщо ви вирушили в дорогу за особистим цілям – можливо, ви зустрінете впливову особу, ділова поїздка – укладіть контракт.

Неприємності з предметом мистецтва – до неприємностей і хвороб

Несприятливий тлумачення являє сонне видіння, в сюжеті якого ви упустили статуетку і вона розбилася. Особливо страшно, якщо це була божественна фігурка, Будда, наприклад. До вас наближається небезпеку, тому будьте обережні.

Розколота статуя людини пророкує недуг чи значне погіршення загального самопочуття. І коли ця знайома вам персона, ви розчаруєтеся у когось з ваших близьких або родичем, обіцяє Східний сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: