Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник статуя до чого сниться?

Сонник статуя до чого сниться?

Статуя тлумачення сонника

Статуя, привидевшаяся сновидінню у нічних мареннях, може давати безліч трактувань: новітні можливості, колишні мрії і спогади. Задавши запитання, до чого сниться статуя, пригадайте, що за скульптуру ви розгледіли перед очима, який вигляд вона мала, де вона перебувала. До того ж, сонник дає пораду, освіжити в пам’яті те, з чого конкретно була виконана дана фігура.

Сонник Міллера

Тлумачення дає багатозначну інтерпретацію даного символу: привидевшаяся уві сні статуя пророкує незабаром сварку з другою половинкою, або ваші мрії, швидше за все не будуть втілені в життя внаслідок того, що ви в більшості випадків показуєте всім свою нерішучість і несамостійність.

Кам’яний «звіринець» як ознака значних досягнень

Непроста робота чекає сновидця, якому примарилася кінська фігура. При цьому варто пам’ятати, що часто за дану діяльність ви отримаєте хороший заробіток.

Статуя дракона бачиться тим, хто суттєвості надто велику відповідальність бере на себе. Пам’ятайте, іноді це може виявитися для вас непосильною працею.

Скульптура лева значить, сплячій людині буде дано шанс показати себе з сильного боку, до того ж не тільки фізично, але і духовно.

Також сприятливому прийнято вважати сновидіння, де сновидець дивиться на скульптурну постать вершника, що сидить на коні, або царя всіх звірів. Це свідчить про те, що надії здійсняться найближчим часом, обіцяє Місячний сонник.

Знамениті «особистості» або підготуйтеся до змін

Приснилася статуя Бога? Приготуйтеся до життєвих колотнеч, вирішивши які ви станете сильною людиною з високим темпераментом.

Досвідченість і розумність будуть ознакою успіху і самостійного розвитку того, кому бачиться усміхнена фігурка Будди, передрікає Східний сонник.

Розгледіти у сні статуетку в образі Ісуса Христа значить – дорога до щастя пролягає через посидючість і цілеспрямованість.

Фігура янгола – знак миру і захищеності. Розглянувши таке сновидіння, пам’ятайте, що за рахунок вищих сил вам вдасться зайняти лідируючі позиції.

Що означає розгледіти в сновидінні статую Свободи? Щоб прийти до успіху, потрібно вміти сказати тверде ні!

Матеріал для виготовлення фігурок – від достатку до злиднів

Приснилася громіздка статуя, виконана з каменю – збережіть свої грошові кошти, рекомендує тлумач Хассе, особливо, коли ви розгледіли на поверхні каменю мох.

Як пояснює сонник, статуя із золота втілює відмінне добробут, однак це в тому випадку, коли з нею не сталося несприятливих речей. Потріскана або розламана золота статуя може передвіщати фінансовий крах, або зраду приятеля.

Приснилася скульптура з бронзи або міді? Великих фінансів не чекайте, однак і в злиднях ви жити не будете, вказує Осінній сонник.

Жива фігура – ознака несподіваних сюрпризів

Сновидінню чоловічої статі мариться, ніби він Пігмаліон, який створив Галатею, після живу – в реальності це означає, що його мрії здійсняться непередбачено, у відношенні його самого, а також інших людей, обіцяє сонник Цвєткова.

Жвава скульптура Свободи передрікає сновидінню щасливі звістки, які будуть для нього приємною несподіванкою.

Ви стали очевидцем того, ніби ожила якась божественна скульптура, приміром, Будди – малоприємною несподіванкою може бути той інцидент, що ви опинилися під впливом егоїстичної особистості.

Жвава статуетка Свободи застерігає: бажаєте, щоб здійснилися задуми – вмійте тримати під контролем свої емоції.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: