Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник стріла до чого сниться?

Сонник стріла до чого сниться?

Стріла тлумачення сонника

У міфологічних книгах стріли прийнято вважати головною атрибутикою Амурів і Купідона, у зв’язку з цим дана річ у нічних мареннях в деяких випадках дає романтичний підтекст. Все, до чого сниться стріла, висловлюється снотолкователем ознакою величезних перспектив в кар’єрі, цікавих знайомств і приємного проведення часу.

Міллер про закінчення страждань

Як вказує сонник, стріла, яку ви тримаєте руками, пророкує Міллером, завершення занепокоєнь і доленосних негараздів. Однак, старе, поржавевшее знаряддя, здобуте з глибин моря, обіцяє розчарування в любові.

Побачити велику кількість вогняних стріл у нічних мареннях застерігає про обережність у розмовах з високопоставленими особами, так як нахабне ставлення здатне завдати чималої шкоди вашій нинішній роботі.

Стрільба з допомогою цибулі або бажання досягти мети

Сонник XXI століття тлумачить, до чого сниться лук і стріли, прагненням до досягнення своїх планів, більшою ретельністю і увагою сновидця, що дасть можливість отримати довгоочікуваний дохід, і реалізувати свої задуми.

Додаткова інтерпретація сну, де довелося прицілюватися з арбалета, пояснює сонником Медеї про великий інтерес у якихось речах. Розглянувши свої пріоритети з правильного боку, ви в обов’язковому порядку здійсніть свої цілі.

Самому кинути стрілу і промахнутися, обіцяє про те, що справа, почате вами, вимагає безліч навичок і досвіду. Зробіть все можливе, щоб підвищити рівень своїх знань, або попросіть допомоги у досвідчених особистостей.

Проводити уві сні стріли висловлює нестриманість сплячої людини, цілеспрямованість до втілення задуманого.

Зброя завдало поразки – будьте обережні

Згідно Езотеричного сонника, все, до чого бачиться загострений боєприпас, що знаходиться в цілі, віщує шанс реалізувати свій план. Наснилося, ніби гострий предмет потрапив у вашу груди, це означає, що ваша любов буде жорстокою. Розглянути знаряддя, воткнутое в спину, або задню сторону черепа – до зради, ненависті сторонніх осіб до вас.

Побачити переважна кількість стріл, що знаходяться в сідничних м’язах, означає, що ваші бажання одержати велику суму грошей, викриє хто — небудь з оточуючих. Наснилося, ніби боєприпас влучив у живіт – ви безпосередньо залежите від думки чужих людей.

Летять боєприпаси – готуйтеся до несподіванок

Стріла в сновидінні, що летить у повітрі, по Універсальному снотолкователю, пророкує непередбачені зміни в житті, що здатна на короткий проміжок часу відірвати сновидця від нинішньої роботи.

Міс Хассе зіставляє пригрезившееся знаряддя з неочікуваною зустріччю з захоплюючою особистістю, восхищаемой сновидцем. Менегетті у снотолкователе тлумачить привидевшийся вчинок можливістю відчути на собі сторонню злобу, жорстоку агресію.

Розгледіти безліч літаючих повз стріл, говорить про шанс брати участь у сторонньої сварці. Намагайтеся не піддаватися на провокаційні слова, щоб не вступити в сторонні халепи.

Справи любовні уві сні і в реальності

Сонник Фрейда пояснює, що означає стріляти з лука, відмінним станом організму і чоловічою силою сновидця. Виконати постріл стрілою Амура з остаточним попаданням її в персонажа, передрікає насправді шанс домогтися почуттів симпатичного вам людини.

Розгледіти, ніби інший персонаж стріляє подібним атрибутом у нічних мареннях, і його стріла проникає в груди сновидця, пророкує муки і невзаємні почуття. Прицілюватися в сновидця, однак промахнутися – надії на взаємні почуття не здійсняться.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: