Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ступні до чого сняться?

Сонник ступні до чого сняться?

Ступні тлумачення сонника

Ступні є тією частиною людського тіла, на яку випадає весь вантаж. Сонник ступні в сновидінні изъясняет позитивно, вказуючи на те, що спляча людина – досить самовпевнена особистість. Того, хто в реальності не може знайти спокою, хвилюється, правильний вибір він зробив, вони визначають вірність його напрямки. Щоб дізнатися деталі того, що позначають ці частини тіла уві сні, і коли варто проявити велику обережність, слід заглянути в сонник!

Скорочені інтерпретації

Сонники – відмінні енциклопедії снів, з допомогою яких вдається знайти всяке пояснення пригрезившемуся сюжетом, у тому числі без важливих моментів. Все ж, до чого сняться ступні?

Снотолкователь Міллера

Коли необхідно дізнатися, до чого сняться ступні, загляньте в тлумачення Міллера. Як показує практика, він найбільш точно інтерпретує сюжети снів.

Так, у нічному видінні вам довелося розглянути помиті ступні – незабаром ви вирушите у далеку подорож, що принесе вам задоволення.

Однак бруд на підошвах пророкує неприємності в дорозі. Займатися миттям стоп уві сні – означає, що ворог з допомогою хитрих дій перешкодить здійсненню ваших задумів, ніж порушить ваш душевний спокій.

Додаткове пояснення сновидіння змусить вас подумати.

Коли приснилося, ніби стопи облазить, і на них залишаються виразки і рубці, це означає: якщо ви відмовляйте в допомозі іншим людям, то й самі залишитеся без грошей.

Доставити задоволення, або попросіть і прийміть!

Для представниць прекрасної статі заціловували уві сні сторонні ноги – символ багатозначний.

Коли вони належать хлопцеві, до кого відчуваєте любовні почуття, то, можливо, в сутності ви його засмутили, але попросити вибачення не зуміли.

Поцілувати ступні кого – небудь – вам передбачається бути приниженим, щоб прийняти підтримку з боку, засмучує Східний сонник.

Цікава також пояснення сонника Фрейда, що пояснюють, до чого сниться цілувати сторонні ступні. Коли вам приснилося щось таке, це означає, що вас не влаштовує, що ваша друга половинка бажає використовувати засоби контрацепції при сексі.

Отримувати насолода – ознака щастя, але з оглядкою

Приємно особі відчувати в сновидінні насолоду від того, як до її ніг торкається чоловік. Це обіцяє щастя і насолоду наяву.

Коли дівчині неприємно від дотиків – насправді їй не подобається цей кавалер, який виявляє до неї симпатії. Однак його дбайливі дії їй подобаються.

Відчуваєте радість уві сні, дивлячись на свої ступні? Сон непоганий, віщує безтурботне життя, але не варто ризикувати особистими відносинами.

Приснилося, як ви зіставляєте стопи сторонньої людини зі своїми? Ваші є найбільш красивими і доглянутими – ви переможете конкурентку.

І знову тлумачення Фрейда того, до чого сняться власні ступні: усвідомлюєте, що вони привабливі – ви в чудовій формі.

Рана ноги – до розставання і втрат

Приснилася витікає кров на стопах? Ваша рідна людина змінить місце проживання, виїхавши в далекі країни.

Кров біжить із поранення, яке зробили п’явки – розставання з другою половинкою підлаштують.

Нанести укол голкою і розгледіти кров – рідний вас обдурить, і ви перестанете спілкуватися з ним, обіцяє тлумач Цвєткова.

Сонник Лоффа підкаже, до чого бачиться відрізана стопа: коли сон приснився незадовго до поїздки – залишіться вдома.

Якщо це відрізану ступню іншої людини, і ви побачили її біля свого будинку – не приймайте гостей, в іншому випадку гряде велика сварка з приятелем.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: