Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сходинки до чого сняться?

Сонник сходинки до чого сняться?

Сходинки тлумачення сонника

Не варто випускати з уваги сон, в сюжеті якого ви розгледіли сходинки. Сонник свідчить, до цього слід поставитися з особливою серйозністю. Так, підійматися в сні по щаблях — сприятливий символ, рухатися вниз — поганий. Визначити, що означає таке сновидіння, можна, пригадавши всі нюанси сонного бачення.

Спускатися сходами вниз

Сонник Хассе вказує, якщо довелося спускатися по сходових східців у сні — до важкого виконання заданої мети. Пригрезившееся зміст — сигнал про те, що вам доведеться неабияк потрудитися, щоб отримати бажаний результат.

При цьому, від кількості сходинок, буде залежати обсяг витрачених зусиль.

Сонник Мандрівника застерігає, що наснилося здатне пророкувати значний занепад у будь-яких починаннях. Трактування пророкує великі і невеликі втрати, неприємності та негаразди.

Велес дає відмінне тлумачення такого сновидіння.

Віщун вважає, рухатися вниз по дерев’яних сходах, — до принизливого відношенню до вас.

Особистості, про яких ви не передбачали злословий в свою сторону, несподівано доставлять вам великі душевні страждання. Не варто відповідати їм тією ж монетою. У кращому випадку гідно поводитися, щоб у майбутньому не приносити вибачення за скоєні дії.

Підніматися сходами

Побачити в сні, ніби ви піднімаєтеся по сходах — позитивний знак. Вас чекають в сутності нові творчі успіхи, тріумфи і винагороди.

Якщо ви не творча особистість, то успіх буде супроводжувати в інших сферах життя: на роботі, особистому фронті.

Езопова сонник сходинки знаменує з радістю отримувати подарунки долі. Однак, не забувайте, що успіх може протривати недовго. Коли бачиться таке, умисно підготуйте себе до важких часів.

Коли приснилося, ніби крокує вгору по слизьких сходинках і часто зриваєтесь з них, то дорога до вашої мрії і поваги громадськості буде важким. Передбачається зіткнутися з масою проблем, які вам вдасться вирішити.

Інші тлумачення

Нестися в сні по ковзаючим сходах, і в той же час не зрушитися з мертвої точки — до призупинення справ.

Коли мариться аналогічний сюжет, швидше за все ви зупинилися в професійному і особистісному розвитку, і на даний момент відчуває страждання від тимчасового застою.

Сонник XXI століття радить замінити пасивність активними діями і самостійно проявляти ініціативу.

Приснилося, як ви прибирали сміття зі ступенів з допомогою віника? Приготуйтеся відчути душевні хвилювання в реальності.

Помити ступені уві сні — ваша душа стане чиста. Всі хвилювання, тривоги і занепокоєння зникнуть, і ви відчуєте легкість і оновлення.

Розгледіти себе в особі будівельного робітника і будувати сходи в сонному видінні, означає в дійсності бути підготовленим до важкої роботи.

Снотолкователь Часів року обіцяє роботу, що приносить хороший результат. Витрачені не в нічних мареннях, а в реальності сили дадуть гідні результати.

Особливо, коли приснилося, що сходи пощастило добудувати.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: