Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник стрижка волосся до чого сниться?

Сонник стрижка волосся до чого сниться?

Стрижка волосся тлумачення сонника

Як вказує сонник, стрижка волосся голови в нічних мареннях несе в собі безліч забобонів. Прийнято вважати, що волосся зберігають людську енергію, тому всяке укорочення довжини сприяє порушення гармонійності. При цьому сонники не говорять про великих неопрятностях, уронах. Тоді, до чого все — таки бачиться свіжа стрижка на вашій голові? Приступимо до аналізу цього.

Коротка стрижка

Уважним треба бути, коли ви розгледіли в сновидінні сторонню особу, що тримає ріжучий прилад під назвою ножиці. Лише тоді стрижка уві сні може бути поганим символом. В інших ситуаціях – стрижка передбачає великі зміни на особистому фронті, величезні витрати, що тягнуть придбання цінних предметів, багато покупок різного характеру.

Інтерпретація снів у традиційних снотолкователях представляє майбутні зміни. Чого чекати, вирішити можете лише ви самі. Приснилися волоски на голові короткої довжини? Не варто впадати у відчай.

Так чи інакше, обрізання зайвого шевелюри бачиться до змін. За Фрейдом трактування сновидінь з відрізанням кісок найбільш позитивні. Вони зводяться до зустрічі з новим обранцем, який виявиться найбільш приємним і красивим.

Обрізання коси

Прийти до майстра, за версією Нострадамуса, віщує радісні доленосні зміни, що залишила в пам’яті слід зустріч. Дії, здійснювані з видовженими волосяними пасмами, віщують поїздки на далекі відстані. Дорога в зарубіжжі можлива у того, кому приснилася зрізана коса.

В надії зрозуміти, до чого сниться стрижка волосся, пригадайте, захопив вас підсумок? Мерехтливі блиском кучерики навіть по закінченні простий стрижки чубка бачаться до благополуччя і відмінному стану організму сновидця.

Бути майстром перукарського мистецтва

Наснилося, ніби ви ножицями підстригли волосся іншій людині? За інтерпретації сновидіння – ознака сприятливий. Сонники свідчать, що використовуючи свою вправність, вміння, вам передбачається сприятливе майбутнє.

До чого сниться стрижка волосся, зроблена вами? Зрізані волосся зіставляються у багатьох культурах з підлеглістю і покірністю. Про це говорить чернечий обряд. Сновидець, якому підстригли волосся в сновидінні, буде надавати вам величезну довіру.

Самостійно підстригтися, зрізати кінчики, або зістригти чубок – ви приведете власне життя в повну дисципліну. Однак для представників сильної статі аналогічний сон не завжди сприятливий символ – стрижка під нуль згідно соннику Міллера пророкує розчарування і втрати.

Коли стрижка пасм була виконана у сні сторонньої персоною, до того ж не з волі – чекайте зради і підлого відношення. В реальності передбачається наткнутися на лицемірство.

Каре

Приснилася певна стрижка, фарба? Подібні сонні видіння часто вказують на майбутні інциденти, ситуації. Так, каре пророкує вам робочу діяльність, яку ви довго чекали.

Занадто короткі кучерики тлумач Міллера пояснює як захоплення в авантюрну ситуацію або романтичну зв’язок, за яку доведеться соромитися.

До чого сниться стрижка волосся, під час чого сновидець відчуває себе самовпевнено. Вам передбачається відстоювати свою точку зору, покладати на себе всі зобов’язання, прикладати сили для успіху. Так ви зможете з гідністю вийти з важкої кризової ситуації.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: