Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник стріляти до чого сниться?

Сонник стріляти до чого сниться?

Стріляти тлумачення сонника

Насправді стрільба зрідка закінчується чимось хорошим — лише тоді, коли обставини складаються більш ніж вдало, або, коли ви побачили сюжет в тирі.

Однак стрілянина в нічних мареннях — досить сприятливий символ тлумача. Щоб більш точно визначити, що пророкує таку дію, слід освіжити в пам’яті всі нюанси сонного бачення.

Одне з найважливіших значень віддається зброї, з дула якого вилітали кулі. До того ж, не меншу роль грає і сама розв’язка сну — людина, в якого стріляли, залишився живий, чи він чудесним чином уникнув попадання.

Головне в трактуванні бачення, хто конкретно здійснював подібну агресію — сплячий, або особистість нашого внутрішнього свідомості.

До чого сниться стрілянина в сновидіння?

Коли прокинувшись від сну, ви без сумнівів готові підтвердити: У мене потрапили пострілом з пістолета, то пояснення малого Велесова сонника сприятлива лише тоді, коли ворог промахнувся. Це передбачає позитивні новини від ваших далеких знайомих або родичів.

До чого сниться, ніби у вас стріляють, згідно соннику Мандрівника. Це дія уві сні застерігає про систематичному контролі над вами, але до ваших планів це не відноситься. Вас оточила увагою ваша друга половинка, або партнер по бізнесу.

Побачити, ніби ви приймає участь у перестрілці — ознака конкуренції з людьми в реальності. Згадайте, хто конкретно був вам неприємний — дана персона буде вашим недругом в дійсності.

Коли приснилося, ніби по закінченні перестрілки в сні ви з легкістю збадьорилися зі щасливими намірами, сонник передвіщає багато інтиму, який залишив у вашій голові щасливі спогади, але не уклали серйозні взаємини.

Співзасновник по бізнесу контролює кожен ваш крок, якщо у вашому сні, у вас вистрілив чоловік. Не хвилюйтеся, коли він прицілюється до вас в обличчя, однак якщо він цілиться в задню частину тулуба – будьте готові до зради.

Захоплююче пояснення надає сонник того, що означає в сні, коли у вас стріляли на ураження. Це ознака того, що скоро вам повернуть всі заборгованості.

Що означає, якщо вас намагаються застрелити у сні? Якщо результат сумний, і вас вбили, то це негативне ознаку — в сутності вас засмутять, розірвуть серце і душу.

Як вказує сонник, стріляти — значить, чекайте сварки між благовірними. Якщо ви станете ставитися добре до оточуючих, мінімізуєте своє егоїстичне ставлення до життя, конфліктів вийде запобігти.

Інше пояснення сновидінь, де стрілянина припала до партнерів, то не уникнути безрезультатних контрактів, і втрату фінансів.

Сновидець – стріляючий

За поясненням Єгипетського снотолкователя, стріляти з допомогою рушниці в нічних мареннях, при цьому акуратно прицілюючись, потрапити в ціль — сприятливий знак. Чекайте поліпшення матеріального стану.

Приснилася стрільба стрілами з лука — знак розради. Незабаром в дійсності ви зустрінете покровителя, який зрозуміє всі занепокоєння сплячої людини, надасть підтримку і буде відданим товаришем у різних питаннях.

До чого сниться стріляти з автомата? Цей сон зіставляється з дійсністю: на даний момент ви розумієте, який прибуток принесе вам заплановане справа, однак мине час, і ви усвідомлення, що ваші мрії були безглуздими, справа принесе лише розчарування.

Найбільш потаємні куточки душі розкриває сон, де вам довелося застосувати гвинтівку. В реалі ви щодня принижаете не нравящегося вам людини, не добиваючись своїх задумів.

Стрілянина в голову в сні — знак того, що ви намагаєтеся вплинути на роздуми персони, за якою ви вистрілили. Найчастіше в таких снах батько і мати дивляться на власних дітей, що не піддаються до виховних моментів.

Зброя, що використовується вами для стрільби, не робить промахів — сприятливий символ сонника. Надалі вас чекає низка приємних подій. Ви контролюєте своє життя, і пливете за течією.

Бурхливі скандали, сварки при сторонніх людях обіцяють сни, коли сниться що стріляють зі зброї. Сонник рекомендує тримати рівновагу душі, і не вестися будь-які провокації — результат стане прикрою.

Вистрілити пістолетом в іншої людини — сприятливе знамення тлумача. У цьому сні людина уособлює мету, а якщо ви позбавили життя свого коханого, який нічого не відчував, незабаром все зміниться — його почуття стануть набагато міцніше.

Несприятливий пояснення надає сонник, коли вам вистрілили в спину — вас можуть підвести в будь-якій справі. Разом з тим погані трактування, коли в спину — прицілилися ви — ваші надмірні емоції змусять вас здійснити непорядний вчинок, про результати якого ви будете шкодувати.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: