Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник стріляти з автомата до чого сниться?

Сонник стріляти з автомата до чого сниться?

Стріляти з автомата тлумачення сонника

Довелося стріляти в сновидінні з автомата? У реальному житті не варто приймати швидкі рішення, а бути більш настороженим. Що ще позначає подібна дія? Найбільш дійсні інтерпретації можна знайти, звичайно ж, сонники.

По Міллеру

Сонник Міллера пояснює, розчули уві сні стрілянину з автоматів, належить велика сварка між чоловіком і дружиною, молодою парою або приятелями. Це сновидіння пророкує відсутність задоволення і неприємності за своєю ж помилки.

Скандал або веселощі?

Стрілянина з автоматичної рушниці здатна приснитися напередодні непередбаченого і безконтрольного інциденту. Коли вам довелося побачити подібне сонне видіння, незабаром очікуєте шумного заходи, сварки, або причину для здирства.

Дівиці приснилася стрілянина? Снотолкователь вважає, що вона йде на ризик опинитися в досить складному становищі, яке занапастить колишню славу того, хто бачить сон.

Для жінки в шлюбі це означає неприємності, що трапилися з вини приятельки.

Символ протистояння

До чого сниться стріляти з автомата в інших людей? Це ознака того, що є невідчутне протиборство.

Уві сні довелося вистрілити в кого — небудь з людей, які знаходяться поряд, можливо, в глибині душі ви бажаєте розправитися з ким — небудь.

Для сновидця чоловічої статі стрільба з вогнепальної зброї отже, необхідність афішувати свою мужність і хоробрість. Однак найчастіше вона примикає до жорстокості і злості.

Не сваріться!

Наснилося, ніби уві сні ви чули залпи від пострілів? Вас чекають позбавлення фінансового і морального характеру.

Коли постріл расслышит людина любить когось, згідно сонником, у нього виникне на шляху впливовий конкурент.

Для підприємців це ознака шахрайських дій партнерів і неприємності при укладанні контрактів.

Коли ви почули гучні звуки від зброї, що ви опинитеся в бурхливому конфлікті, самі вистрілили, призвідником сварки будете ви самі.

Допоможіть ближньому

Що означає, ніби вас розстріляли в нічних мареннях? Найближчим часом настане нова пора в житті. Коли після розстрілу у вас вийшло вижити, то подальша життя стане щасливою і захоплюючою.

Коли ви спостерігали за розстрілом дорогого, або знайомого вам людини, тлумач вказує – йому необхідна ваша підтримка. Як пояснює сонник, стріляти з автомата може стати ознакою недуги.

Розгледіти, як розправляються з зрадниками і ворогами – ваш стан здоров’я стане поганим, або вам передбачається крадіжка. Якщо самі вистрілили у ворога – розрахуєтеся за своїми заборгованостями.

Закохаєтесь!

У сні ви вбили людину, снотолкователь вважає, що намагаючись наздогнати неіснуючі ідеї, ви забули про інших.

Коли ви померли в результаті пострілу, ви обов’язково когось полюбите. Це сновидіння віщує турботи і хвилювання.

Самому розгледіти розстріл, або приймати всі зусилля для цього значить, ви намагаєтеся всіма силами вирвати з себе все негативне.

Інші трактування

Пояснення сну не може даватися повноцінне, якщо не досліджувати всі деталі бачення. Наснилося, ніби ви займалися підготовкою рушниці, і прицілювалися з нього, по суті ви сконцентрувалися на якісь плани.

Вогонь з автомата досить влучно – до здійснення задумів, нести його в руках або на плечі – до допомоги впливового покровителя. Сонник також вказує:

До чого бачиться, ніби в сновидінні ви перебували на великому складі зі зброєю? Це знак події, осложнившего ваше майбутнє.

Довелося прикупити гвинтівку в торговельній точці? Сонник рекомендує не розповідати про своє життя оточуючим людям.

Постріли в тирі – до величезної уважності, на відкритому полі бою – до конфліктів у родині та хаосу в справах.

Тлумачення сну військових дій відносить подібне нічне бачення до негативних змін. Вірогідні події, в значній мірі порушують спокій у родині. Також варто очікувати неприємностей на роботі, причиною виникнення яких стануть конкуренти.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: