Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник свекор до чого сниться?

Сонник свекор до чого сниться?

Свекор тлумачення сонника

Коли уві сні вам довелося побачити свого свекра, знайте, вас чекає налагодження взаємин з тими особами, з якими з давніх пір конфліктуєте. Подібне значення це бачення представлено у багатьох сонники.

Однак існують і інші відомі снотолкователи, интерпретирующие цей образ зовсім навпаки. Може все визначено від смислового змісту? Варто розібратися, до чого сниться свекор, і яким чином убезпечити себе в тій ситуації, якщо сновидіння пророкує нещастя.

Сонник Міллера

Приснився чоловік вашої свекрухи? Це передвістя, що зовсім скоро розбіжності і непорозуміння між вами і членами сімейства зміняться спокоєм і благополуччям. Але якщо ви скандали з ним, сон передбачає наступне: підступні недруги будуть виступати якоюсь перешкодою в бажанні отримувати радість від життя.

Позитивне пояснення сну обіцяє сонник юній особі, якій примарилось, ніби її хворий свекор абсолютно здоровий, і на його обличчі переважає посмішка – її чекає чудова подружнє життя.

Приємне спілкування – знак радості і удачі

Бачити у сні, ніби свекор міцно обняв вас – до бажаним зустрічей з рідними людьми і приємного проведення часу. Але якщо ви самі обняли свого свекра – чекайте, скоро до вас навідаються гості.

Поцілувати в скроню батька свого чоловіка – родич надасть допомогу в безвихідній ситуації, повідавши про достовірному рішенні.

Якщо бажаєте довідатися, до чого приснилося бачення, де ви п’єте спиртні напої зі свекром, до того ж співаєте разом пісні, подивіться в Місячний сонник. Представлені інтерпретації вас неодмінно порадують, зовсім скоро фортуна буде на вашому боці, тому чекайте удачі у всьому.

Примарилось, як уві сні тато вашого чоловіка запросив вас потанцювати разом з ним – чекайте щасливих новин.

Лаятися з «татом» — до гнітючим подій

У випадку, коли вам приснилася лайка зі свекром, це до неприємностей, вказує сонник Білого Мага своїм тлумаченням.

Однак, за Східним сонником, видається інше пояснення схожим сюжетом, з єдиною відмінністю, що ви конфліктуєте з нині помер свекром. Дане утримання значить, що вам потрібно залагодити стосунки з рідними людьми дружина, таким чином, запобігши неприємностей з ними.

До чого сниться бійка з колишнім свекром – ви будете згадувати неприємні події з минулого життя.

Бачили п’яного свекра, який лаявся з вами – до недопониманиям з коханою людиною, але якщо це був колишній свекор, то виникнуть проблеми з колишнім благовірним. Приміром, ви не знайдете спільного рішення по вихованню спільної дитини.

Хвороба та інші неприємності, або Вас чекають труднощі на роботі

Давати їжу з ложки уві сні свекру, який знаходиться в важкому передсмертному стані – вас чекає важка робота. Можливо, її доручить ваше керівництво.

Неприємності з співробітниками по роботі виникнуть у тій, якої привиділося, ніби батько її чоловіка потрапив в аварійну подію, і отримав важку травму, передрікає Жіночий сонник.

Надавати допомогу хворому свекру – до нудної і старанної діяльності.

Сумні сни про смерть, як ознака обманутих надій

У нічних мареннях помер покійний насправді свекор? Це означає провал всіх планів, про які ви мріяли.

Якщо ви розгледіли в труні свого свекра, який зовсім не вмер, а лише прикинувся їм – ви помиляєтесь у щирих почуттях свого коханого.

Побачити живим мертвого в суттєвості батька чоловіка – не треба вірити тому, про що розповідають незнайомці.

Якщо вам довелося дивитися в своєму сні покійного насправді свекра мертвим і знаходяться в труні, тобто розгледіли таку ж картину, що була в момент похорону – одиничне сумний сон, що передвіщає відродження колишніх надій.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: