Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тапочки до чого сняться?

Сонник тапочки до чого сняться?

Тапочки тлумачення сонника

З чим найчастіше ми асоціюємо взуття? З прогулянками, походами, подорожами. Але у снах подібне порівняння не грає ніякої ролі, особливо якщо мова йде про домашніх капцях. Щоб зрозуміти, про що хочуть попередити нас сонники, потрібно згадати побачене у всіх подробицях, не упустити жодної деталі, і тоді трактувати зі сну вдасться точно і однозначно.

Згадайте, про що був сон. Ви носили капці на ногах? Тільки одягали? А може бути, вам довелося їх купувати або просто роздивлятися? Якого кольору були тапки? З якого матеріалу зроблені? Важлива кожна дрібниця, тому постарайтеся пригадати кожну, навіть те, що вони були новими або вже поношеними.

Значення по сонникам

Згідно Універсальним сонником, якщо капці наснилися людині, не пов’язаній любовними відносинами, то найближчим часом налагодити особисте життя не вдасться. А навіть якщо він і зустріне того, хто буде готовий вступити у відносини, роман буде недовгим і, є висока ймовірність, завершиться великою сваркою або скандалом. В душі залишиться неприємний осад, а бажання зав’язати нові відносини пропаде надовго.

Те, до чого сняться домашні капці, пояснює та сонник Міллера. Вони символізують домашній затишок і тепло сімейного вогнища, а значить, у вашому домі пануватимуть тепло і взаєморозуміння. Якщо зараз це не так, ви докладете всіх зусиль, щоб у родині запанували мир і гармонія.

На думку Езотеричного сонника, сон, у якому фігурували домашні капці, обіцяє приємне проведення часу з рідними і близькими. А згідно соннику Мандрівника, тапки уві сні говорять про те, що незабаром ви перенесете свою роботу з офісу додому.

Нові чи старі?

Уві сні довелося побачити нові тапки, і в реальності вони вам знайомі? Висока ймовірність, що сім’я скоро поповниться новим членом сім’ї. Може бути, радісну звістку повідомить хтось з ваших родичів, або вона торкнеться вас особисто обіцяє сонник.

Тапки, які вам приснилися, були старими? Сон нагадує про старі борги. Постарайтеся пригадати, кому ви могли заборгувати, щоб уникнути неприємних ситуацій.

А до чого можуть наснитися тапки брудні? Уважніше придивіться до вашого оточення, в нього затесалися ті, хто тільки хоче здаватися вашими друзями або партнерами, а на ділі подібні особи можуть сильно ускладнити вам життя, як в сімейному житті, так і в бізнесі.

Якого кольору були тапки?

Вибирати і купувати капці.

Ви перебуваєте в скрутному грошовому становищі, і уві сні вам довелося купити домашні тапочки? Слід звернутися до друзям та рідним людям, радить сонник, вони обов’язково допоможуть.

До чого може приснитися вибирати домашнє взуття? Глибоко всередині вас сидять суперечності, які ви ніяк не можете дозволити. Але поспішіть прийняти рішення, тому що дуже скоро життя жорстко змусить вас вибирати – спокійна, сімейне життя або кар’єра. Подумайте гарненько, тому що, помилившись у виборі, ви будете глибоко нещасні.

Не дуже хорошим знаком є сон, в якому вам подарували капці. Сонник говорить про те, що до вас проявить симпатію чоловік, який пов’язаний узами шлюбу. Погоджуватися на такі стосунки чи ні, вирішувати вам, але пам’ятайте, що найчастіше закінчується подібна зв’язок.

Ще гірше трактується сон, в якому дарувальником є ви. Велика ймовірність втратити когось, хто вам дуже близький, або стати очевидцем аварії, катастрофи, будь-якого нещасного випадку. Але не засмучуйтеся, якщо у сні ви даруєте тапочки свого сина або дочки – вони доб’ються в житті дуже багато чого.

Кому належали тапки?

До чого можуть снитися чоловічі капці? Якщо такий сон бачить представницька прекрасної статі, значить, тепло і затишок в її життя зможе принести тільки чоловік. А ось такий сон для чоловіка говорить про те, що його відносини з другою половинкою скоро покращаться. Витончені жіночі тапочки, які довелося побачити у сні, говорять про подорож або поїздку. Ось тільки, на думку сонника, вона виявиться марною і бажаного результату не принесе.

Дуже добре побачити в сні дитячі тапочки бездітної сімейне парі. Такий сон говорить про те, що довгоочікувана вагітність ось-ось настане, і ви відчуєте всі радощі батьківства або материнства.

Крихітні тапки, які вам ніяк не вдається натягнути на свою ногу, натякають на те, що в реальності ви звалили на свої плечі більше, ніж зможете винести. Добре подумайте, чи зможете ви впоратися з тієї чи іншої завданням, перш ніж братися за її вирішення.

Події з тапками.

Особисте життя сплячого скоро насупиться сварками і з’ясуванням відносин – те, до чого сниться втратити капці. Якщо уві сні ви втратили всього один тапок, то рішення, які ви прийміть для вирішення проблеми, виявиться помилковим.

У сні ви шукали тапки? Сонник говорить про те, що ви намагаєтеся розширити «зону комфорту», роблячи речі, які раніше були вам не притаманні. Нічого поганого в цьому немає, але змінюйтеся відразу і кардинально, інакше великий ризик втратити друзів.

До чого сниться те, що у вас вкрали тапки? У найближчому майбутньому велика ймовірність появи суперника чи суперниці на любовному поприщі. Проявіть до своєї другої половини якомога більше уваги, турботи і ласки, інакше великий ризик залишитися на самоті. А якщо в сні ви втратили тапки і намагаєтеся їх знайти – вами хтось маніпулює, а ви всіма силами намагаєтеся цього уникнути.

Приміряти капці.

Як кажуть сонники, міряти уві сні тапочки – до проблем у діловій сфері. На роботі можуть виникнути труднощі, тому ретельно виконуйте свої обов’язки, щоб ніхто не міг дорікнути вас в ліні. Адже Вам не хочеться втрачати свою посаду? Ваша лінь може підвести вас, і в бізнесі, адже конкуренція там дуже жорстка.

А до чого сниться, коли тапочки одягає незаміжня дівчина? Скоро він зустріне того, з ким захоче розділити своє життя. Але щоб утримати цю людину біля себе, доведеться кардинально її змінити.

Якщо тапки, які ви міряєте уві сні, незручні вас чекають неприємності, негаразди, а домашня атмосфера буде далека від ідеальної. Цілком можливо, якісь обставини змусять вас змінити місце проживання, і воно не буде вас радувати.

До чого може приснитися надягати тапки, які вам не належать? Велика ймовірність, що скоро вам доведеться жити в ролі, впоратися з якою буде нелегко. Не відмовляйтеся від того, що приносить задоволення і радість, радить сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: