Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник табун коней до чого сниться?

Сонник табун коней до чого сниться?

Табун коней тлумачення сонника

Кінь, сильну і швидку, найчастіше бачать уві сні настільки ж яскраві особистості. А до чого може приснитися табун коней? Однозначної відповіді немає. В одному випадку такий сон означає важкий період, наповнений выматывающими подіями.

В іншому натякає на те, що сплячий наділений впертим і твердим характером, здатним справитися з будь-якою проблемою. Тому, щоб розібратися, що ж обіцяє сновидіння, потрібно згадати його найменші деталі.

Тлумачення по соннику Міллера

Густав Міллер дуже любив коней, і у своєму толкователе приділив цим чудовим тваринам чимало місця. Якщо уві сні вам з’явився табун коней, та ще й встають дибки, це дуже хороший знак. Він означає, що десь нагорі за вами надійно доглядають.

Сон, у якому довелося побачити, як коваль перековывает коня, теж несе тільки хороше. Згідно з тлумаченням Міллера, незабаром ви значно просунетеся по кар’єрних сходах.

Масть коней

Побачили уві сні швидко біжить табун? Постарайтеся пригадати, які кольори в ньому переважали. І відразу стане зрозуміло, до чого він міг наснитися:

Трохи пристрасті

Якщо уві сні ви побачили табун граціозних гнідих кобил, значить, у колективі вас дуже люблять і поважають. А що для жінки означає сон, у якому вона бачить себе на розкішному коричневому коні в оточенні табуна, мирно жує травичку? Бачення пояснює Східний сонник – щасливиця, яка побачила такий сон, користується успіхом у чоловіків, і можливі суперниці хвилювати її не мають.

А що прогулянка на коні означає для жінки, яка давно вийшла заміж і живе нудною марудною життям? За сонником Фрейда, вона мріє змінитися – розкріпачитися, розкрити свої таланти і назавжди залишити позаду сіру буденність.

Швидше, сильніше!

До чого можуть наснитися коні, вихором пролетіли повз вас? Сонник говорить про те, що ви занадто стримані і боїтеся показувати свою справжню натуру. Не замикайте себе глибоко всередині, дозвольте розкритися, і життя заграє яскравими фарбами.

Приснилися грають один з одним коні? Ви дуже сильна людина, конкуренти та недруги вас побоюються, але при цьому з нетерпінням чекають найменшого промаху з вашого боку, пояснює Місячний сонник. А якщо повз вас швидше вітру пролетів табун мустангів, життя позбавляє вас від чогось, здатного забрати багато сил.

Керувати чередою

У сні ви бачите себе пастухом або погоничем, який хвацько направляє цілий табун? Ви людина дуже сильний і відповідальний, пояснює сонник Білого мага, і здатні впоратися з труднощами.

А до чого може снитися, якщо уві сні направити табун в потрібну сторону ніяк не вдається? Це говорить про те, що в реальності ви хочете здаватися кимось більшим, ніж є насправді. А якщо керувати чередою виходить, але з чималими зусиллями – в майбутньому вам додасться обов’язків.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: