Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тістечко до чого сниться?

Сонник тістечко до чого сниться?

Тістечко тлумачення сонника

Тістечко у сні символізує всілякі задоволення, бажання і потяг до розкоші. Щоб зрозуміти, до чого людині сниться тістечко, варто пригадати, яким чином воно було одержано, або хто його спік. Також важливо і те, як воно потрапило до вас. По Сонникам тістечко трактується по-різному, в залежності від деталей.

Дивитися на тістечко

До чого сниться милуватися тістечком? Висока потреба в задоволеннях не по кишені. Сонник вважає, що для розкішного життя недостатньо тільки чогось хотіти, треба докладати багато зусиль і трудитися для цього.

Для бізнесменів зі сну тістечка можуть обіцяти покращення справ, підвищення прибутку. А молодим дівчатам, які мріють вдало вийти заміж, побачені тістечка підказують, що нинішній партнер виявиться слухняним і грошовим, тягнути з нього гроші не складе ніякої праці.

Народженим у період між січнем і квітнем тістечка обіцяють недешеві задоволення в найближчому майбутньому.

До чого ще сняться тістечка? Сонники Іванова і XXl століття знаходимо таке трактування: оманливі слова облесливого і нечесного людини, який буде намагатися втертися в довіру заради власної вигоди. Але не завжди мова йде про сторонню людину, придивіться до себе, щоб зрозуміти, не про вас чи йде мова.

Купувати солодощі

Сонник Міллера покупку тістечка тлумачить залежно від нюансів. Наприклад, якщо в магазині не вистачило дрібниці на покупку, то багатство буде досягнуто важкою працею і великими часовими витратами. А якщо в сні ви обрали своє улюблене тістечко і купили його, значить, вас очікує отримання спадщини або виграш.

Купували в грезе заварне тістечко — ви зробили чимало помилок, які негативно позначаться на подальшому житті. А до чого сниться купувати таке тістечко одному? Станете йому тягарем в реальному житті.

Якщо уві сні вам купили тістечка і пригощають, то невдовзі ця людина звернеться до вас з проханням, виконання якої вимагає відкласти на деякий час розваги, поступитися власними інтересами. Якщо сновидця в гостях пригощали солодощами, то ці люди наяву нададуть підтримку.

Їсти тістечка

До чого сниться їсти свіжі тістечка? На думку багатьох тлумачів — до підтримки від старих друзів. Близькі люди завжди готові прийти на допомогу в будь-якій ситуації.

Тим, хто народився в період з березня по грудень, такий сон пророкує життя в багатстві і задоволенні.

Кулінарний сонник вважає, що є тістечко — до набуття нових знайомих, які потім стануть близькими друзями. А ось Циганський сонник вважає, що тістечко у сні є застереженням. Є небезпека захворіти і пропустити через це важливу зустріч. Варто подбати про своє здоров’я заздалегідь.

До чого сниться є тістечка? За сонником Медеї — до короткочасних утіх. Однак якщо тістечок снилося багато, але спробувати їх так і не вдалося, то, швидше за все, мріям не судилося збутися.

Якщо по необережності ви упустили тістечко, значить, скоро доведеться гарненько подумати, щоб уникнути деяких проблем.

До чого сниться насолоджуватися тістечком? У вас гостра потреба у відпочинку після багатьох місяців напруженої роботи,— вважає Сучасний сонник.

Якщо власне чадо сновидця уві сні відмовляється від будь-якої їжі, крім тістечок — у реальному житті ви дуже балуєте його.

Готувати ласощі

Ставити деко з тістечками в піч, значить, жити сьогоднішнім днем, не турбуючись про майбутнє і здоров’я.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: