Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник труна до чого сниться?

Сонник труна до чого сниться?

Труна тлумачення сонника

Даний предмет є символом неоднозначним для тлумачення сонника. Його значення залежить від безлічі деталей, що присутні у сюжеті. Найчастіше таке бачення символізує логічне завершення чого-небудь або приречення кінця взаємин. Тлумачення сну, до чого сниться труна, допоможе зорієнтуватися тому, хто спить в реальності.

Тлумачення Міллера

Сон про заздалегідь зроблений для себе гробі має добру ознаку. Для холостих передрікає одруження. Одруженим — примноження багатства. А мають дітей, означає, що життя проживуть безбідно, і після себе залишать добрий спадок своїм гідним нащадкам. Однак, якщо труну розламаний і зруйнований, то сновидіння набуває протилежний зміст.

В труні спати, для хворого несприятливий сон, і обіцяє затяжним перебігом хвороби. А для здорового — перешкода і зупинка у справах, йдеться в соннику Міллера.

За сонником Гришиній

Згідно думку Гришиній такий сюжет пропонує кілька трактувань. Так, якщо труну уві сні розкриють і порожній, то, швидше за все комусь з вашого найближчого оточення загрожує небезпека, що може призвести згодом до загибелі. А ось якщо довелося уві сні бачити себе всередині, то в дійсності вас чекає безліч перешкод на шляху до мети. Лежати всередині, значить погрішити або злякатися чого-небудь в реальності.

За сонником Хассе

Відповідь на питання, до чого сниться труна, є і у Хассе. І якщо уві сні довелося дивитися на труну, то наяву вам доведеться зіткнутися з перешкодами, що можна подолати, якщо проявити завзятість. А ось заглядати всередину — до дозвільним турботам. Лежати всередині — жити довго і щасливо.

Якщо у нічних мареннях доведеться спостерігати, як несуть труну, значить, в реальності варто приготуватися до неприємних новин. Копати яму — вступити в довгоочікуваний шлюб незабаром.

Але от якщо привидівся заритий у землю труну, то в дійсності слід бути уважнішим до свого здоров’я. Відкритий похоронний ящик обіцяє торжество незабаром.

У Сучасному соннику

До чого сниться порожній гріб, то подібний епізод віщує сновидінню довге життя. Якщо ж у ньому лежить покійник, то в реальності тому, хто спить належить зіткнутися з різними тривогами і турботами. І тим, хто задумав реалізовувати нові проекти варто все добре зважити. Можливо, із змінами, краще почекати.

Бачити уві сні як катафалк рухається, є свідченням ганьби сновидця в майбутньому. При цьому його причиною стануть свої ж вчинки. Сучасний сонник вважає, що необхідно переглянути свою поведінку по відношенню до оточуючих людей. Необхідно бути терплячішим.

У разі якщо вам довелося власними руками сколотити труну, то можете розраховувати на кар’єрне зростання в дійсності. Однак якщо дошки вам довелося красти, то наяву вас підстерігає небезпека.

За сонником Шереминской

Згідно з тлумаченням сну по соннику Шереминской відкритий грім у сні обіцяє досягнення поставленої мети. Якщо ж привиділося, що в ньому покоїться ваш знайомий, то наяву ви незабаром зможете радіти його успіхам.

Молодим людям такий сон передвіщає скороспішний шлюб. Людям сімейним — достаток і добробут.

За сонником Ванги і Данилової

Таке бачення на думку Данилової в більшості випадків віщує сварку з коханим. Людям у шлюбі такий сон пророкує конфлікти і недомовки або смерть партнера.

Ванга вважає, що якщо уві сні ви потрапили на похорон і змогли виявити на кришці ваші ініціали, то насправді вам слід проявити обережність. Необхідно в першу чергу змінити свій спосіб життя. В іншому випадку неприємностей уникнути не вдасться.

За сонником Странніков

Цей тлумач труну уві сні вважає символом горя і втрати.

Брали участь у жалобній церемонії та допомагали нести труну, то напевно в дійсності ви своїми діями принесете горі близьким і рідним.

Розкопувати труну уві сні — таємне обов’язково спливе. Довелося закопувати труну, то значить, що в реальному житті ви намагаєтеся викинути з пам’яті неприємні спогади.

Бачити труну без покійника, значить наяву переживати душевні муки. Падаючий — обіцяє допомогу ангела-хранителя.

Інші тлумачення сну

Бачення є проекцією бажання сплячого відгородитися від зовнішнього світу, залишитися наодинці з самим собою.

Тлумачення від Езопа пророкує тому, хто спить хороший прибуток у випадку, якщо йому довелося бачити себе несучим покійного.

Забивати кришку — значить намагатися позбутися власних слабкостей.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: