Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться тухлі яйця і що очікувати після такого сновидіння?

До чого сняться тухлі яйця і що очікувати після такого сновидіння?

Світ сновидінь не вивчений до кінця — і це думка не лише езотериків, але і вчених, які займаються сомнологи — наукою, що вивчає механізми сну. Тим цікавіше вивчати сонники — в них коротко пояснюються снам і фігурують в них предметів, часом вельми незвичайним — наприклад, тухлим яйцям. Якщо приснився саме такий сон, то варто дізнатися до чого сняться тухлі яйця.

Короткий зміст:

Розшифровка сну

Сонник Нострадамуса

В сонник Нострадамуса сон про тухлих яйцях тлумачиться так: Наяву доведеться пережити велике розчарування, а причиною досади стануть не виправдалися надії. Бачити уві сні не одне, а відразу кілька тухлих яєць — до низці розчарувань і неприємностей, які позбавлять спокою і будуть загрозою вашому благополуччю.

Англійська сонник

В англійському сонник є таке трактування: Наяву доведеться пережити ситуації, в яких буде підмочена репутація. Не виключено, що чутки, які тягнуться за вами, зашкодять справах.

Довелося побачити корзину тухлих яєць? Будьте обережні з новими знайомствами, не всі з них підуть на користь, так як люди будуть діяти в своїх корисливих інтересах. Готувати їжу і при цьому розбити зіпсоване яйце — Наяву належить переживати через матеріальні втрат, вони будуть невеликими, але значними саме для вас.

Сонник Ванги

Якщо сон про тухлих яйцях побачила молода незаміжня дівчина — Їй варто бути готовою до зради кавалера, щодо якої вона будує плани на майбутнє. Бачити такий сон дорослому, сімейній людині — до неприємностей, які порушать звичний хід життя.

Приснився сон про тухлих яйцях напередодні якогось важливого події — варто бути обережним і пам’ятати про те, що непередбачені обставини можуть порушити ваші плани. Бачити такий сон вагітній жінці — Тривожний знак, варто бути уважнішими до свого здоров’я. Знайти тухле яйце — таке послання зі світу снів попереджає, що, незважаючи на всі запобіжні заходи, неприємностей не уникнути.

Сонник Міллера

Подібний сон Сниться до фінансових втрат і неприємностей, які зведуть витрачені зусилля нанівець. Розбити тухле яйце — ризикуєте зробити непорядний вчинок, про який згодом доведеться шкодувати. Знайти протухшее яйце у себе в будинку — передвістя неприємностей, які можуть відбитися на взаєминах з близькими людьми.

Сонник Лоффа

В сонник Лоффа відкривається завіса таємного світу снів, і сон про тухлих яйцях трактується так: Чекають витрати по не дуже приємного приводу.

Сонник Хассе

Сонник Хассе Примітний гранично точної трактуванням: сон про тухлих яйцях віщує розчарування і досаду.

Сонник Лонго

Заглянувши в сонник Лонго, можна дізнатися значення сну про тухлих яйцях: Чвари по побутовим приводів. Якщо на вигляд гарні яйця в підсумку виявилися тухлими, то такий сон служить попередженням про недоброзичливців, який поки не почав діяти в відкриту.

Якщо вони з кров’ю або з курчам

Буває так, що уві сні люди бачать неприємні речі — куряче яйце з кров’ю або яйце із загиблим зародком курчати. Такий сон не може не викликати неприємні асоціації, і Передчуття виявляються вірні.

В сонник Ванги пояснюється, що сон може попереджати про прийдешні проблеми зі здоров’ям. Уві сні розглядати таке яйце або тримати в руках — наяву відчуєте себе безсилим, жертвою обставин. Відчувати уві сні неприємний запах, який виходить від протухлого яйця, — наяву ризикуєте стати жертвою наклепу і пліток.

Знайти в своєму будинку закривавлене яйце — Доведеться пережити ситуацію, в результаті якої втратите довіру до людини зі свого близького оточення.

Згідно сонником Лонго сон з таким сюжетом Може бути попередженням про прийдешні втрати, які можуть бути фатальними.

В сонник Хассе дається трактування: Можливі проблеми зі здоров’ям, погіршення самопочуття.

Втратити уві сні таке яйце — наяву вдасться позбутися від обставин, які обтяжували, були тягарем. Викинути яйце з кров’ю — ситуація, на благополучний результат якої навіть не розраховували, обернеться на вашу користь. Продавати закривавлене яйце чи яйце із зародком — після удару і низки неприємностей з’явиться шанс поліпшити життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: