Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Бачити себе в труні уві сні що це значить?

Бачити себе в труні уві сні що це значить?

У більшості випадків бачити себе в труні уві сні предзнаменует щось неприємне — розмальовки з близькими, розчарування в собі і в оточуючих, внутрішнє самокопання і інше. Подібний сон також говорить про незавершене справі або зміні обставин життя.

Короткий зміст:

Що чекати наяву?

Сонник Міллера

Бачити себе лежачим в труні Говорить про те, що незабаром сновидец серйозно захворіє, а також віщує конфлікти і розбіжності в сім’ї. Бачити себе мертвою в труні — такий сон попереджає про серйозну небезпеку, яка загрожує не тільки тому, хто, але і його сім’ї.

Бачити себе живим у труні Означає, що навколо сновидіння плетуться інтриги і змови, тому необхідно бути особливо обережним у словах і вчинках.

Сонник майя

Сон, в якому людина бачить себе в труні, має кілька трактувань. Такий сон Віщує загибель близької людини сновидіння або навіть йому самому від впливу так званої чорної магії — псування, прокляття і так далі.

Позитивне тлумачення полягає в тому, що В житті сновидіння починається новий етап, період, наповнений, здебільшого, радісними подіями. Подібний сон також вказує на розкриття творчого потенціалу сплячого, на його прагнення створити щось справді велике.

Сонник Ванги

Для жінки бачити себе мертвою в труні Означає сприятливі події в житті — поява в житті надійного, вірного товариша, друга, сімейне благополуччя, довге і наповнену подіями життя. Це також говорить про вчинення сновидицей сприятливих вчинків. Закоханої дівчини сон пророкує возз’єднання зі своєю коханою людиною, вступ з ним в шлюб.

Але подібний сон також має і негативне значення — він віщує хвороби та матеріальні втрати, а також моральну незадоволеність від життя.

Сонник Нострадамуса

Бачити себе мертвим в труні — Це благий знак, що знаменує довге і щасливе життя сновидцу. Лежати в закритій труні і не мати можливості поворухнутися віщує неприємні, навіть небезпечні знайомства, зіткнення з жорстокою, тиранічної особистістю.

Сонник Феломена

Бачити себе живим у труні — це Говорить про необхідність подбати про своє здоров’я, своє самопочуття. Людина занадто багато часу приділяє своїй роботі і сильно втомлюється, тому потребує даний момент в негайному відпочинку.

Сонник Цвєткової

Бачити себе лежачим в труні Означає плітки і заздрість з боку найближчих родичів. Сон також вказує на лицемірів і брехунів, які тільки прикидаються друзями сплячого.

Лежати в труні спочатку мертвим, а потім воскреснути говорить про несподіваний приїзд небажаних гостей. Молодій дівчині бачити себе, що лежить в труні в кольорах, віщує швидкий, необдуманий шлюб, який закінчиться крахом.

Сонник 21 століття

Побачити себе, що лежить в труні, Віщує відкриття другого дихання, натхнення і створення своїми руками чогось прекрасного. Людина сама собі господар і може створити те життя, яку забажає. Для подружжя сон пророкує другий «медовий місяць».

Але якщо труну разом зі сновидцем забивають цвяхами і збираються поховати, це вказує на розчарування в справах і складності в спілкуванні з оточуючими людьми.

Якщо ти живий

Бачити себе в сні живим, лежачим в труні, говорить про підсвідомої тязі сновидіння до знань, до прагнення пізнати нове, можливо, навіть отримати освіту або піти на курси підвищення кваліфікації. Бачити себе з боку в труні означає продумування сплячим будь-якого хитрого плану, щоб досягти своєї мети і всіх обдурити.

Якщо сновидец вилазить з труни, в якому недавно лежав, Це вказує на кардинальні зміни в житті людини, на відмову від комплексів і фобій, на його активну участь в якій-небудь справі. Людина рішуче рухається до своєї мети і не збирається відступати.

Якщо людина уві сні ненавмисно впав в труну, це вказує на спроби недоброзичливців зганьбити сновидіння, очорнити його репутацію і сплутати плани. Подібне сновидіння говорить про появу серйозного, небезпечного противника, який не зупиниться ні перед чим.

Самому майструвати собі труну Віщує підйом по службовій драбині або допомогу будь-якого впливового людини. Жінці подібний сон вказує на появу багатого, знатного коханця.

Лягати спати: до чого?

Якщо сновидець уві сні лягати спати в труну, це вказує на його невинність, якусь дитячу наївність, яку він зберігає протягом усього життя. Подібна якість може йому як нашкодити, так і допомогти.

Інше тлумачення сну — Це схильність до багатьох захворювань і недуг. Якщо ж такий сон сниться хворій людині, то це, навпаки, вказує на його швидке одужання.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: