Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник троянди до чого сняться?

Сонник троянди до чого сняться?

По-справжньому царські квіти – троянди. Вони не тільки чудово виглядають, але і мають приголомшливий запах. Кожна представниця прекрасної підлоги мріє отримати від обранця. Тому кращого доповнення до слів на свято просто не знайти. В житті людини, кожне спогад, про ці унікальні творіння викликають лише позитивні емоції. А ось, до чого сняться троянди, нам допоможуть розгадати сонники.

Троянди — тлумачення по соннику

Жіночий сонник троянди, які тільки розпускаються і оточують вас приємним ароматом, трактує як сприятливий знак для сновидця. Саме цю людину чекає щасливе майбутнє, з грандіозними подіями. При цьому любов не обійде стороною і у вірності другої половинки не доведеться сумніватися не на мить. Якщо троянди були млявими – то такий сон передвіщає проблеми зі здоров’ям і низку неприємних подій після.

До чого сняться троянди

Згідно соннику Міллера, троянди – це хороший знак. Якщо ви вдихаєте аромат цього чудового букета, то в реальності станете учасником радісної події, яке ніщо не зможе затьмарити. Якщо дівчина стоїть з букетом троянд – їй незабаром зробить пропозицію коханий.

Ніжним і благородним кольором, який сподобається кожній жінці, є рожевий. Якщо троянди у вашому сновидінні були саме такий забарвлення, то це означає, що в найближчому майбутньому у вас виникне невелика захопленість, максимум флірт, але про гарячої пристрасті і глибоких почуттях ще рано думати. Тлумачить сонник, до чого сняться білі троянди, як швидке позбавлення від хвороби, яке буде супроводжуватися радісними подіями. Згідно Міллеру, до чого сняться червоні троянди, він тлумачить досить яскраве забарвлення, як виконання бажань.

Бачити уві сні троянди

Якщо у закоханої дівчини, волосся прикрашені бутоном троянди, то її очікує прояву ніжності з боку близької людини. Сновидінню отримати букет прекрасних троянд в подарунок навесні – віщує щастя в житті, а взимку – до очікувань, які не скоро переростуть в дії.

Уві сні подарували троянди

Сон, в якому вам приснилося що подарували квіти, означає, що в майбутньому у вас з’являться нові вірні друзі, романтичні шанувальники, і відповідна любов. Подарунок у вигляді квітів у сні означає сприятливий розвиток нинішніх особистих відносин з вашим супутником по життю.

Якщо уві сні ви вкололися про подарований букет квітів, це означає, що найближчим часом ви розчаруєтеся у своєму улюбленому людини, дізнавшись про зраду.

Уві сні троянди в горщику

Якщо уві сні ви отримали в подарунок квіти в горщику, то обов’язково постарайтеся згадати якого кольору вони були. Так, наприклад, червоні квіти (або горщик) віщують вам успіх на роботі, якщо квіти різного кольору, то вас чекає цілий ряд позитивних подій.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: