Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться тікати від змії, сонник розкриває усі деталі, таємниці

До чого сниться тікати від змії? Цей сюжет уві сні людина повинна сприймати ледь не буквально, поправка лише в тому, що змія у даному випадку – це ворог, зло, з яким доведеться зіткнутися наяву. Завдяки подробицям сну сонник може розшифрувати ваше бачення більш точно і підготувати до неприємностей, які вже готові звалитися на вас.

Короткий зміст:

Основні значення

Тікати від змії сонник

Про що говорить втеча від змії уві сні? Сонник Міллера розшифровує це послання як наближення негативного періоду у житті. Турботи будуть з’являтися одна за одною. Щоб уникнути негативних наслідків, потрібно холоднокровно дивитись навкруги і тоді, скоріш за все, ви заздалегідь побачите наближення проблем. А якщо вони таки наваляться, то спробуйте відноситись до них більш-менш спокійно і вони пройдуть доволі швидко.

На питання тікати від змії сонник дає ще одну відповідь: невдовзі вас очікує зрада близького друга або ж активність ворога. Якщо змій було декілька, то це вірна ознака декількох прихованих недругів і супротивників в реальному житті, які невдовзі почнуть діяти.

Що означає коли сниться змія?Між іншим, пропонуємо вам також прочитати статтю Що означає, коли сниться змія. Чому? Тому що людина, коли бачить змію, як правило починає тікати, саме тому бажано знати як одне, так і інше трактування. Тікати від змії – це цілком природна реакція, але існує ймовірність, що цей плазун наснився вам зовсім не для того, щоб налякати, просто ви уві сні відреагували на нього так само, як і у реальному житті. Ну і звичайно втеча від змії зовсім не має нічого спільного із боягузтвом.

Важливі деталі

Більш точно розшифрувати сон про змій допоможе її різновид. Якщо людина зуміла розгледіти і запам’ятати вид змії, то це дасть більше підказок:

До чого вам сниться тікати від великої змії? Це символ заздрості, брехні, підступності. Невдовзі з цими бідами тому, хто побачив такий сон, доведеться зустрітися наяву. Велика змія, як правило, символізує ворога сильного, а от маленька – слабкого. Але це лише ймовірності і не привід розслаблятись, адже іноді навіть самий нікчемний ворог може завдати величезного клопоту, якщо з’явиться в непотрібному місці у невдалий час.

Змія уві сні — це завжди символ інтриг, підлості і підступності. Як мінімум у реальному житті біля вас є ворог чи людина, яка прикидається вашим другом, а насправді вона заздрить і хоче вам завдати лише зла, невдач, болю.

Китайській сонник тікати від змії трактує взагалі як тривалу подорож, тому зовсім необов’язково одразу підозрювати друзів у поганих намірах. Але той самий сонник для жінки (самотньої або одруженої) пророкує можливу появу суперниці, якщо у родині зараз є проблеми інтимного характеру. Якщо ж з цим усе гаразд, то сон до подорожі.

За Англійським сонником тікати від змії — це ваші страхи і тривоги від труднощів у житті реальному. Саме ці внутрішні страхи і є проблемою, саме вони викликають неприємності, роблять із маленьких проблем великі. Візьміть себе в руки, дійте холоднокровно і все налагодиться найближчим часом.

Український сонник. Уві сні вас оточували отруйні змії? Ви від них тікали, вони вас не наздогнали, але переслідували, наче супроводжували? Це попередження про проблеми із здоров’ям, яких ви можете уникнути. Негайно візьміться за себе! Сон попереджає, вам дається шанс запобігти хворобі, знищити її ще у зародку.

Отруйна змія вас наздогнала, вкусила? Якщо це була кобра, значить, попереду зрада і уникнути її, скоріш за все, неможливо. Якщо це була гадюка, то ваші вороги будуть задоволені, адже їх задуми втіляться у життя. Якщо ви не змогли впізнати змію, але впевнені, що вона була отруйна, то це до проблем із здоров’ям.

Катерина

Уві сні я тікала від отруйної змії, вона мене не наздогнала і не кусала, але все одно за два дні я захворіла на ОРВІ. В принципі, сон виявився віщим, якби я одразу прочитала його значення, то змогла б уникнути хвороби, адже могла вдітися тепліше. У той день, коли замерзла, ще думала «одягати куртку чи пуховика». Вибрала куртку і замерзла, коли довго чекала маршрутку.

Олена

Тікала від змії уві сні, навіть не знаю, отруйна вона була чи ні. І нічого поганого не сталося. Думаю, сон таки був попередженням, адже все вийшло так, як за англійським сонником. Як тільки я перестала накручувати себе через деякі проблеми (а вони реально у мене були довгий час), так за кілька днів ці проблеми самі зникли. І зараз я розумію, що сама їх собі створювала, постійно збільшуючи градус, накручуючи себе на рівному місці.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: