Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тхір до чого сниться?

Сонник тхір до чого сниться?

Тхір тлумачення сонника

Тхір — забавне тварина, але хижа. І тому якщо воно з’являється у сні, то трактування бачення може бути досить різноманітною. Сонники рекомендують відразу ж пригадати, як виглядав побачений звірятко? В якому настрої перебував? Все це допоможе розшифрувати бачення і точно дізнатися: до чого сниться тхір?

Хто ховається під маскою?

Якщо пригрезился милий тхір в руках, який несподівано проявив агресію і боляче цапнув вас за палець, насторожитеся, радить сонник Міллера.

Міллер підказує, що слід уважніше придивитися до тих людей у вашому оточенні, яким ви повністю довіряєте. Не виключено, що хтось із них лицемірний і підступний. Переслідуючи свої корисливі цілі, цей персонаж не тільки, не роздумуючи, підставить вас при першій можливості, але і сам спровокує інцидент, в якому ви постанете не в найкращому світлі. Тому краще зберігайте свої таємниці і плани в секреті від колег або навіть друзів, принаймні, до того моменту, поки не «обчисліть» зрадника.

У нічний грезе здивувалися, помітивши біля своїх ніг цілу зграю копошаться тхорів? Такий сюжет, згідно сонником, вказує на те, що в даний момент ви змушені спілкуватися з людьми корисливими, заздрісними і підлими. Навіть не намагайтеся волати до їх совісті і честі. Не сподівайтеся на те, що вони зроблять щось з кращих спонукань або керуючись високими моральними принципами. На жаль, але цих персонажів вже не перевиховати.

Неспокійний примірник

Згідно соннику Часів року, якщо побачений тхір веде себе неспокійно: пищить, смикається, то наяву сплячий вкрай необачно смітить грошима. Так вже сталося, що він знаходиться в компанії безсовісних людей, які користуються його добротою і щедрістю і видурюють його гроші. Не пора тому, хто спить задуматися: хто є «вічним спонсором» всіх вечірок і поїздок?

За кольором шерсті

Забарвлення пригрезившегося тварини теж грає важливу роль для інтерпретації сновидіння. Наприклад, білий звір, який веде себе нервово: кусається і виривається, підказує — наяву належить з-за чого-то переживати і нервувати. Тхір вкусив до крові? Тоді привід для розладу буде досить серйозним.

Погано і коли уві сні стогне звір, це передвістя нелегких часів для сновидця.

До чого приснилося, що вбили чорного тхора? Як стверджує Східний сонник, це дає сновидінню надію на те, що він зможе впоратися з будь-якими складнощами і досягне бажаної мети. Правда, якщо чорний звір в ночі прокусив палець або випорожнився на одяг, будьте готові до неприємностей.

Сонник Ванги підказує, що навіть при самому несприятливому збігу обставин не варто здаватися і нарікати на долю, потрібно бути сміливіше і активніше. Тоді Фортуна знову повернеться обличчям.

Версії з Сучасного снотолкователя

Пригрезившийся тхір у Сучасному соннику — це знак прийдешніх невдач і поразок. А також попередження про те, що сплячий ризикує потрапити в неприємну історію з власної вини. Скажімо, якщо тварина уві сні погано пахло і тіпало від страху, то проблеми у сплячого виникнуть через те, що він надто грубий і нелюбезен з колегами, товаришами і навіть з коханою людиною.

Якщо вас цапнув в нічному видінні білий тхір, то доля підготувала неприємні сюрпризи, але ви з ними впораєтеся легко і швидко. Зате якщо в нічний фантазії ви раптом звернулися до білого звіра, то врахуйте, кмітливість, спритність і творчі здібності допоможуть здолати грізних ворогів, модних конкурентів.

Помітили, поки спали, маленького гризуна, який тремтить і постогнує? На жаль, але в реальності ви можете позбутися якоїсь цінності. Причому мова може йти не тільки про матеріальні речі, але і про бездоганної репутації, про доброзичливому відношенні якоїсь особи. Якщо ж гризун злиться і намагається вкусити, то будьте готові до того, що доведеться відстоювати свої честь і гідність, які намагаються зганьбити злісні пліткарі за вашою спиною.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: