Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тюльпани до чого сняться?

Сонник тюльпани до чого сняться?

Тюльпани тлумачення сонника

Тюльпани радують нас красою і уособлюють прихід весни. А сон, у якому довелось побачити ці чудові квіти, обіцяє тільки хороше. Але щоб точно знати, до чого сняться тюльпани, слід згадати кожну деталь побаченого, а після цього звернутися до сонником.

Дуже важливим чинником у тлумаченні сну є те, якого кольору були привидевшиеся квіти. Але про інші тонкощі сну теж забувати не слід.

Колір тюльпанів

Тлумачення різних сонників

Приснилося, що збираєте ці красиві квіти? Ваші любовні почуття будуть взаємні, стверджує сонник. Наяву ви станете об’єктом уваги дуже цікавої людини. Цілком можливо, про розташування даної особи ви і мріяти ніколи не сміли. Цей сон говорить і про нові стосунки, які триватимуть довгий час.

Те, до чого сняться тюльпани, пояснює та сонник Міллера. Вони є символом сімейного життя і любові. Приснилося, що вам дарують ці квіти? У реальності до вас відчуває слабкість дуже приємний чоловік, якому, втім, бракує серйозності. А ось якщо під час сну дарувальником виступали ви, то і почуття до несерйозною і легковажною особистості належать вам.

Зів’ялі тюльпани, на думку Густава Міллера, символізують любовне каяття, що запізнилося в часі. Інший тлумач пояснює те, до чого може приснитися букет тюльпанів. Можливо, ви зарозумілі й пихаті, попереджає тлумач.

Подумайте – не відлякує ви своєю поведінкою оточуючих? Може, саме з цієї причини вам важко знаходити нових друзів?

Приснилося, що висаджуєте ці квіти? Такий сон говорить про ревнощі. Ваша друга половина – власник, і ця риса доставить чимало неприємних хвилин. Але не варто піддаватися натиску і зізнаватися у тому, чого ви не робили. Задумайтеся – чи не час перервати відносини, в яких вам не відчувають довіри? Такий сон говорить і про те, що ваше начальство надто вимогливо. Якщо не хочете втратити місця, проявіть терпіння і будьте уважні до критики. Іноді вона може послужити хорошу службу.

Що значить сон, у якому ви вдихаєте запах тюльпанів? Скоро змініть звичкам, які вважали своїми. Може трапитися і так, що деякі обставини змусять змінити погляд на життя. Але не поспішаєте турбуватися – ці зміни тільки змінять життя на краще.

Усаженное тюльпанами поле віщує важлива подія. Подія це не пройде непоміченим для ваших почуттів, і оговтатися від події вдасться далеко не відразу. А те, до чого сняться цибулини тюльпанів, розтлумачує сонник. В реальності сплячий може виявитися свідком «заварушки» або наразитися на невдоволення начальства.

Уві сні довелося купувати ці квіти? Ви страждаєте від нерозділеного кохання, говорить сонник. А якщо їх зривали, реальність піднесе короткий, але вельми бурхливий роман, який надовго запам’ятається. Якщо жінці сниться, як їй дарує тюльпани чоловік, наяву її чекає розрив відносин.

А якщо подібний сон сниться представнику протилежної статі, його шлюб виявиться невдалим. Можливо, слід перервати відносини, поки це можна зробити безболісно – без сварок і великих скандалів.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: