Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тікати від собаки до чого сниться?

Сонник тікати від собаки до чого сниться?

Тікати від собаки тлумачення сонника

Уві сні тікали від собаки, схоже, що наяву ведете себе подібно… страусові. Тому самому, що зариває голову в пісок, нерозумно сподіваючись, що проблеми вирішаться самі по собі. Отже, вердикт сонника ясний: пригрезившееся втеча від злого пса вказує на те, що ви не хочете долати труднощі і позбавлятися від обтяжливих відносин. Але є й інші, не менш цікаві версії.

Нерви пустують

Якщо уві сні ви втекли від величезної агресивної собаки, то, можливо, ви самі ведете себе як розлючену тварину: неадекватно, надмірно різко реагуєте на деякі ситуації, схильні до спалахів гніву. Вчіться володіти собою, інакше станете причиною грандіозного скандалу, — попереджає сонник.

У нічний грезе за вами по п’ятах несеться злий пес? У такому разі не виключено серйозне зіткнення з ворогами. Греза приснилася напередодні п’ятниці? Бережіться, недоброзичливці підуть ва-банк, прагнучи знищити вас!

Застереження Міллера

До чого може снитися тікати від собаки? Густав Міллер упевнений, що таке нічне бачення передує втрат, погіршення положення в суспільстві. Крім того, сновидець не зуміє вирішити певну проблему мирним шляхом.

Реалії та мрії

Як правило, тікати від розлючених тварин у сновидіннях частіше доводиться дітям. Переслідує собака — уособлення їх страхів і фобій, існуючих в реальності.

Але і дорослі люди в своїх нічних мареннях теж лякаються, рятуючись втечею від страшної псини. Таке, — як пояснює сонник, — буває перед тим, як тому, хто спить наяву належить зробити складний вибір, прийняти відповідальне рішення.

Ось тому, щоб правильно інтерпретувати такий сонний сюжет, треба знайти зв’язок між подіями приснившимися і реальними. Часом цей сон може відображати конфлікти, протиріччя, що панують в душі людини.

Звернемося до деталей

Щоб зрозуміти, до чого приснилося тікати від собаки, треба згадати подробиці нічної фантасмагорії.

Якщо переслідувати собака була бездомною — це передвістя, що можна дійсно опинитися в скрутному становищі. За вами гнався ваш чотириногий друг? На жаль, ви схильні до заздрості, виношуєте злісні плани проти когось.

Скажена собака в сновидінні — символ безнадії. А ось повна і чиста — пророцтво майбутнього успіху, везіння.

Уві сні тікали від абсолютно білої собаки? Тоді в потрібний момент близькі прийдуть на допомогу. Від чорної? Належить пережити і розчарування, і зрада, — констатує сонник.

А до чого сниться тікати від величезної собаки? Як не дивно, але це бачення обіцяє нове знайомство, набуття вірного товариша.

Злісний рик

Будьте обережні і пильні, — застерігає сонник, — якщо в дрімоті почули, що наздоганяюча собака гарчить люто. Таке бачення говорить про те, що заздрісники і недоброзичливці намагаються нашкодити, підставити на службі, розсварити з друзями і рідними.

Голосно лающая псина в нічний грезе — явна ознака того, що в дійсності вороги підуть у відкриту атаку.

До чого приснилося, що наздоганяюча собака вкусила, але крові не було? Варто чекати обману з боку незнайомця. А якщо в грезе помітили кров, то віроломно і гидко може повести себе рідна людина, — вказує сонник.

Добрі знамення

Той, хто у сні лише спостерігав, як тікати від собаки довелося іншому персонажу або тварині — в реальності швидко знайде нову справу по душі, влаштуватися на цікаву роботу з гарним заробітком.

Ви купіть собі якусь нерухомість. Але свідомість того, що тепер ви персона «з приданим», змусить вас сумніватися в щирості оточуючих — ось яким подіям в реальності передує сновидіння про те, що ви мисливець і переслідуєте зі своїм псом дичину.

Зраділи, що в нічний дрімоті вас наздоганяє симпатична весела собака? Кріпіться, в реальності з’явиться чимало спокус, спокус. А ось приснився пробіжка в компанії зі своїм чотириногим другом вказує на те, що насправді у вас багато вірних товаришів, а розпочату справу завершиться успішно.

Чим гонка закінчилася?

Тлумачення бачення про те, що втекли від переслідувала собачки, обіцяє складний період. Але сновидець зуміє пережити негаразди, зберігши гідність.

Коли в нічний дрімоті ви не тільки втекли, але і прогнали, побили або навіть вбили пса, то снотолкователь обіцяє успіх і процвітання в будь-якому бізнесі, починанні. А до збитків, втрат потрібно готуватися до того, кого уві сні пес наздогнав і покусав.

До чого жінці наснилося, що вона зуміла втекти від собаки? До того, що сновидица підсвідомо ще не готова до серйозних стосунків і тому не поспішає продовжувати знайомство з симпатичним їй чоловіком, а тим більше не замислюється про заміжжя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: