Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тварини до чого сняться?

Сонник тварини до чого сняться?

Тварини тлумачення сонника

Представники фауни, які були в нічних видіннях нерідко асоціюються з людьми, наділеними схожими рисами і звичками. Втім, тлумаченням такого сну може бути інший варіант — сновидець потай мріє розвинути в собі, наприклад, царственість лева, хитрість лиса, або стати граціозним, як лань або антилопа. Розглянемо докладніше до чого сняться тварини.

Думка Міллера

Міллер вважав, що майже у кожного приснившегося тварини є свої особливості. Аналогії з їх поведінкою в житті доречні і при інтерпретації снів.

Дикі та домашні тварини

Хижаки, що живуть на волі, уособлюють, як правило, свободу і силу. Але не можна забувати і про те, що ці представники фауни славляться і диким, неосвіченим поведінкою. Тому якщо приснилися такі тварини, то наяву сновидінню доведеться проявити всі основні риси диких хижаків, щоб перемогти в якій-небудь суперечці чи змаганні.

Згідно Осінньому соннику Іменинників, якщо побачити в сні рептилій, екзотичних ссавців, та інших диких їх побратимів, то наяву з легкістю здійсняться багато планів. До чого сняться тварини різних видів, збилися в одну зграю? Якщо дружно і мирно пасуться і хижаки і їхні жертви, то сприймайте такий сон як рада про те, що прийшов час позбавитися від стереотипів і звичних методів роботи. Буде корисно навчитися з легкістю, сприймати всі нововведення.

Сон, у якому було помічено стадо домашніх тварин, вважайте добрим знаком того, що найближчим часом в вашому житті все буде благополучно і стабільно.

Пояснення того, до чого сняться тварини з розряду морських ссавців, наприклад, кити, котики, можна знайти у Великому універсальному соннику. Такий сюжет втілює зустріч з досить цікавою людиною, який славиться принциповістю. На нього можна сміливо покластися, але пам’ятайте, що він зовсім не такий простий, яким здається на перший погляд.

У соннику можна знайти трактування видінь про тварин білого кольору. Світла шкіра або шерсть не завжди добрий знак, але якщо тварину було великим і сумирним, то за сном підуть приємні події.

Мертві тварини

Якщо ви відкриєте езотеричний сонник тварини, то дізнаєтеся, що означає бачити мертву тварину. Основне значення такого символу — печаль, смуток, або, як не дивно, нові можливості.

При тлумаченні звертайте увагу на вид, розмір та породу приснившегося представника фауни. Наприклад, якщо ви пам’ятаєте, що уві сні вбили великого дикого звіра, який нападав на вас, то в реальності дуже скоро зможете перебороти свої побоювання і почати діяти в тому напрямку, про який раніше боялись навіть думати.

Сон, у якому ви натрапили на померлого своєю смертю хижака, обіцяє, що недоброзичливці нарешті залишать вас у спокої, причому жодних зусиль з вашого боку для цього не потрібно.

У Фрейда, як правило, є сові незвичайне тлумачення того, до чого можуть снитися вбиті тварини. Австрійський психіатр був переконаний у тому, що таке сновидіння є свідоцтво про придушення цивілізованою людиною свого мисливського інстинкту. Розвиваючи цю тему, він приходив до висновку: вбивство живої істоти, що не становлять безпосередньої загрози життю людини уві сні, наяву проявляється невмотивованою агресією, по відношенню до людей або навіть неживих предметів.

В інших сонники, смерть тварин трактується не як переддень майбутніх подій, а як відбиття або переосмислення сновидцем того, що відбувалося за деякий час до сновидіння. Можна знайти і тлумачення, згідно з яким помітити уві сні труп тварини, означає, що у своїй поведінці сновидець допускає помилки, які ведуть до поганих наслідків для нього.

А що може статися, якщо у сні забрели на кладовище тварин? Нічого особливо жахливого в реальності чекати не варто. Але врахуйте, що цей звіриний цвинтар символізує поховані мрії сновидця. Такий сюжет може підштовхувати його до активних дій з відродження колишніх планів. Хто знає, може бути ще не все втрачено?

У неорганізованість, недисциплінованість і не умінні визначати першочергові завдання, можна докорити людину, якій сниться вмираюче тварина. Таке сновидіння він повинен сприйняти як безцінний рада та внести корективи у власну поведінку.

За сонником, досить часто, мертві звірі можуть символізувати природний страх людини перед таємницею смерті.

Роги і копита

Чому сняться мертві тварини, обгризені до скелета? Якщо вірити езотеричного сонником, то подібний сюжет, в якому кісток безліч і вони розкидані по сторонам, обіцяє багатий урожай фруктів. Причому це тлумачення перевірено неодноразово і завжди збувається. Побачити в сні серце тварини, звичайно страшно, але нічого страшного насправді не трапитися. Навпаки, буде супроводжувати удача в любові.

Якщо сплячий здригається уві сні від жахливого виду нутрощів тварини, наприклад, помітив кишки, то прокинувшись йому слід пройти профілактичний огляд у лікаря. Великі ризики проблем зі здоров’ям, які поки не заявили про себе. Своєчасне лікування допоможе швидко поправити самопочуття. Втім, якщо приснилася печінку тварини, то настають надзвичайні події, які буде веселіше пережити в компанії з близькими і друзями.

Не можна вважати жахами і сни, в яких доводиться бачити або навіть пити кров тварини. Велесов сонник, вважає це непоганим ознакою. А людину, вкусившего крові, згідно з цим сонником чекають перемоги. Тому, що він прославиться своєю наполегливістю і винахідливістю. Руно не випадково з давніх часів вважалося золотим, тобто знаком багатства. Сон, в якому фігурувала шкура тварини обіцяє достаток і матеріальне благополуччя. Якщо гладячи шкуру сновидець відчув її шовковистість, йому пощастить і в справах серцевих.

Череп тварини, помічений у сні, необхідно сприйняти як попередження, про те, що людина повинен ретельно зважувати кожен свій крок наяву. Йому не можна піддаватися емоціям і втрачати контроль над собою. Індіанці майя вважали, що якщо приснилися очі звіра, які проглядають крізь листя, то тому, хто спить протегує Лісовий дух. Іншими словами, все буде дуже навіть добре.

В іншому соннику про тварин, просто і точно пояснюється, чому сниться мову. Незважаючи на те, що звірі безсловесні істоти, людина, бачив такий сон, незабаром може відкрити в собі талант оратора. Не відводьте носик, якщо снився гній, або екскременти інших тварин. Це відмінний знак, що передвіщає багатство, славу і успіх!

Хто на волі, а хто в стійлі

Для вірного тлумачення сну, потрібно запам’ятати і де знаходилося, що наснилося тварина. За сонником Велеса спритна, шовкова норка, промайнула у сні, — провісниця ризикованих, але не завжди виправдовують себе з матеріальної точки зору авантюрних підприємств. Втім, іноді ця чарівна хижачка може передвіщати і досить великий виграш.

Сон, у якому крутилася ласка, попереджає про те, що в реальності треба б бути трохи більш пильними і не піддаватися чарам і улесливим словам деяких персон, які переслідують корисливі цілі або плетущих інтриги.

У Південній Америці образ популярного тварини під назвою лама, наділений священним змістом. Тому сонники тамтешніх індіанців ця тварина символізує процвітання і заступництво від злих сил. Людям, народженим в літні місяці, погані наслідки обіцяють сновидіння, протягом яких їм довелося перебувати в сараї для домашньої худоби. Швидше за все, в реальності літні іменинники змушені будуть скоротити щоденні витрати і вести більш скромний спосіб життя.

Помітити у нічних мареннях клітку з півчою пташкою означає, що суперник буде переможений, переможений. Якщо сниться тварина в домі, це сигнал того, що сновидець стурбований власною безпекою. Сонник у розділі «тварини» пояснює і сновидіння, під час якого, як ніби годуєш мешканців ферми. Такий сюжет спостерігають люди, які звикли планувати і продумувати кожен свій крок, впевнені в завтрашньому дні. У сні ви повторили подвиг відомого Діда Мазая, рятуючи звірів? Тоді у вас з’явиться шанс зробити, якийсь божевільний вчинок, який буде оцінений представниками громадськості.

Поява дитинчат

Мало кому в житті вдавалося побачити, як самка народжує в дикій природі, тому сонники пояснюють, що такі події, підглянуті у сні, принесуть удачу і везіння. А якщо сплячий, спостерігав за тим, як на світ з’явилися нащадки свійських тварин, то йому можна радіти майбутньому збільшенню доходів і поліпшенню матеріального становища.

Уві сні стежити за малюками ссавців, наосліп безпорадно борсаються в перші хвилини свого життя, часто видається людям, які наяву мріють про якусь перевагу або могутність. Навіщо? Може бути люди шанують вас за скромність і делікатність?

Дивний сон, в якому сам сновидець раптом народжує дитинча якої-небудь тварини, інтерпретується сониками, як знак того, що не за горами грандіозний сюрприз. Втім, він може зовсім не порадувати сновидця, тому потрібно дотримуватися граничну обережність і бути уважнішими.

Прояв хижої натури

До чого сняться нападають на людину тварини? Фрейд шукає розгадку подібних сновидінь в сексуальних переживаннях. Він припускає, що такий сон бачать люди, у яких партнер поводиться надзвичайно егоїстично і цинічно. В інших сонники є пояснення до снів, в яких сновидець спостерігає як би з боку за тим, як на когось нападають хижаки. В даному випадку людина уві сні проявляє свою спрагу влади, або за звичкою займає лідируюче положення.

Укус у сні, символізує як можливі неприємності зі здоров’ям, так і негативні сюрпризи іншого роду. Прокинувшись після сну з таким сюжетом, треба бути максимально обережним. В такому випадку все обійдеться. Адже ви отримали в сні попередження, значить озброєний!

Казкові звірі та птахи

Той, хто уві сні був здивований і зляканий небачених тварин, швидше за все зазнає таку емоцію майже відразу ж після пробудження.

Міллер пропонує вважати сон, про фантастичному, дивовижний тваринний, рідкісною удачею. На його думку, після такого сонного сюжету можна загадати єдине бажання, яке виповниться незабаром.Якщо ж під час сну вас вразило ціле стадо екзотичних істот, які не існують насправді в природі, то прокинувшись, порадійте тому, що вас чекає біла смуга в житті — удача супроводжує вас.

Зустрівши у сні розмовляє птицю чи звіра, ви можете пишатися собою. Оточуючі цінують і поважають вас. За мудрість і життєвий досвід. Дивне сновидіння в якому фігурує якесь істота, що походить одночасно і на звіра і людини, щось на зразок кентавра, свідчить про те, що сплячий перебуває у пошуку власного стилю, образу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: