Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тарілка до чого сниться?

Сонник тарілка до чого сниться?

Тарілка тлумачення сонника

Немає нічого поганого в тому, щоб побачити в сні тарілку. Вона символізує достаток і благополуччя, але в побутовому плані, буденному. До тонкощів сімейного щастя і фінансового процвітання такий сон відношення не має. Так трактують сонники значення того, до чого сниться тарілка.

Хто побачив сон?

Якщо тарілки наснилися зовсім молодий дівчині або дівчинці, такий сон означає, що в майбутньому вона буде гарною дружиною. Її будинок буде сяяти чистотою, а накритий стіл завжди смачною їжею. Тарілка, приснився жінці в шлюбі, свідчить про те, що чоловік дуже задоволений тим, як вона веде господарство.

Не надто гарний такий сон для тих, хто народився у першій чверті року – з січня по квітень. Домочадці чимось сильно скривдять сновидця, завдавши чималих муки і біль.

Тарілка нова чи стара?

До чого сняться нові, тільки з магазину, тарілки? Такий сон обіцяє зміни в кращу сторону. Цілком можливо, сплячий зважиться змінити місце проживання, виїхавши з провінції у велике місто. Сонник Ніни Гришиній дає протилежне значення. На його думку, тарілки нові віщують складності в житті, а старі говорять про упевненості і стабільності.

Тарілки, які ви побачили в сні, вразили своєю красою? Не за горами подія, яка змінить сімейне життя в кращу сторону. Якщо вони лежали рівним рядом, це говорить про те, що і далі в родині все буде протікати благополучно. А якщо тарілками уві сні був накритий стіл, значить, пора приймати в своєму домі бажаних гостей.

А до чого може приснитися тендітна і тонка посуд? Такий сон не віщує нічого поганого, тільки якщо вона була зроблена з порцеляни. В такому випадку, сплячий скоро виявиться втягнутий у велику сварку, обіцяє Китайський сонник.

Чиста чи брудна?

Згідно соннику Марії Федорівської, побачив уві сні чисті тарілки, очікують приємні новини, і, навпаки – вони будуть тривожними, якщо тарілки чистотою не блищали. Але не варто переживати завчасно. Якщо ви намагалися змити з посуду бруд, ці труднощі тільки загартують, і будуть здатні додати життєвого досвіду.

Якщо уві сні перемытую посуд ви складаєте в стопки і відносите на місце, сонник Лоффа пояснює це тим, що ви хочете показати себе з кращого боку. Може бути, думка якоїсь людини для вас дуже важливо. Побачити брудні тарілки – спляча людина дуже скромна, але пора вийти з тіні і отримати заслужені почесті. Дуже добре бачити, як уві сні ви витираєте велике блюдо – в сім’ї пануватимуть мир і благополуччя.

Повні або порожні?

Згідно соннику Мандрівника, відчувати потребу – те, до чого сниться тарілка порожня. Причому не обов’язково ця потреба є грошовою. Висока ймовірність, що вам не вистачає спілкування, уваги, або хтось близький сильно вас розчарував.

Тарілка, наповнена смачною їжею, обіцяє сприятливі відносини в сім’ї, а також говорить про те, що побачив її не прогадав з дружиною або чоловіком. Ваш шлюб зі всіх сторін можна назвати вдалим. Постарайтеся пригадати, яка їжа була в тарілці. Згідно соннику Гришина, в залежності від неї значення сну буде різним:

А до чого може приснитися тарілка з їжею людині, яка страждає від діабету? Сонник Здоров’я говорить – рівень цукру в крові значно знизиться. Тримайте його під контролем, і не дозвольте гіпоглікемії застати вас зненацька. Якщо подібний сон приснився здоровій людині, йому слід замислитися – можливо, вона надто багато їсть?

Купувати тарілки

Купувати нові речі завжди приємно, і посуд – не виняток. Значення по соннику Міллера говорить – опинитися в магазині, заставленому посудом, дуже хороший знак. Він говорить про те, що ваше життя наповнене радістю і щастям. Ваш шлюб можна назвати щасливим, друзів – вірними і справжніми, а матеріальний достаток – дуже високим.

До чого сниться купити тарілку з тріщиною? Сонник Міллера радить згадати, яким був магазин. Якщо полки його були порожні, а в торговельному залі панував безлад, в діловій сфері скоро виникнуть проблеми. А якщо тріснула тарілку довелося продавати вам, в реальності доведеться зізнатися в дуже неприємні речі.

Для дівчини, ще не зв’язала себе узами шлюбу, сонник Для закоханих подібне бачення трактує так: її заміжня життя буде наповнене щастям, і вона ні в чому не знати нужди. Відбудеться це зовсім скоро, тому є сенс придивитися до молодим людям зі свого оточення. Якщо уві сні вона вибирає посуд довго і наполегливо, в шлюбі буде панувати гармонія, а якщо купити знайдене – життя дуже скоро зміниться.

Розбитий посуд

Мало кого здатні порадувати розбиті тарілки в реальності, а побачити їх у сні і зовсім обіцяє сварки з рідними і близькими. Якщо сплячий збирається вступити в шлюб, розбита тарілка говорить про те, що сімейне життя не буде щасливою. А сон, у якому ви розбили тарілку, попереджає про дрібних пригодах. Їх можна уникнути, якщо будете уважні і обережні.

Але не слід забувати про прикмету, згідно з якою посуд б’ється на щастя. Розбити тарілку уві сні за власним бажанням приверне до вас успіх і радість. Якщо посуд билася з дзвоном – велика ймовірність зірвати солідний куш в азартних іграх або програти, залежно від розбилася посуду.

До чого може приснитися, коли ви їли з розбитої тарілки? Ви побоюєтеся, що вас поглине бідність і нужда. Відкиньте сумніви, наберіться рішучості і сміливо рухайтеся назустріч задуманому. Все вийде, якщо будете вірити в себе.

Прикрі дрібниці

Не завжди неприємні сновидіння тлумачаться негативно. Наприклад, що може бути хорошого в тому, щоб знайти волосся у власній тарілці? А такий сон говорить про те, що в житті сплячого ось-ось відбудуться зміни, життя наповниться радістю і новим змістом.

Приснилося, що по кухні літає столовий посуд? Дуже рідкісний сон, і він свідчить про великий удачі в реальному житті.

Будь літаючий об’єкт, який пізнати вам ніяк не вдається, згідно соннику Ванги, натякає на те, що сплячий загруз в гріхах. Йому слід звернути увагу на власне життя і задуматися, де він припустився помилки, а головне – чи можна їх виправити.

А точно таке ж бачення, на думку Універсального сонника, говорить про те, що життя сплячого скоро прийде людина, відносини з яким швидко переростуть в любовні. Якщо такий сон побачила дівчина незаміжня, почуття будуть повністю взаємні і триватимуть довгі роки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: