Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник темне волосся до чого сняться?

Сонник темне волосся до чого сняться?

Темне волосся тлумачення сонника

До чого можуть наснитися темне волосся? Тлумачень досить – і дорога до ночі, і невпевненість сплячого в своїх силах… Розібратися в тонкощах сновидіння не так складно – досить згадати його до найдрібніших подробиць. Вони допоможуть зрозуміти, що обіцяє той чи інший знак, і, звернувшись до сонникам, бути готовим до сюрпризів, які ось-ось піднесе доля.

Якщо запам’ятати вдалося трохи

Не турбуйтеся, якщо на ранок від минулого сновидіння в голові залишилися лише уривки, та ніяк не вдається відтворити в пам’яті інше. Тлумачі здатні дати тлумачення навіть незначних, на перший погляд, деталей. Хочете переконатися особисто? Ось кілька прикладів щодо темних волосся:

Тлумачення сонника Міллера

Дівчина, яка уві сні розчісує темні локони, в реальному житті дуже легковажна і схильна до флірту, говорить Міллер. Їй слід замислитися про доцільність подібної поведінки, адже розплачуватися за подібне може бути дуже гірко.

Дівчина побачила, що її чорне волосся посивіло? Гряде нелегкий період, наповнений бідами і розлуками, попереджає сонник. А ось перефарбуватися з блондинки в брюнетку обіцяє приємне проведення часу наяву.

Спілкування та знайомства

Уві сні ваша шевелюра була темною, хоча природа нагородила світлими кучерями? Скоро поринете в нові романтичні стосунки, каже Жіночий сонник.

Волосся на вашій голові були і білими, і чорними? Вам належить весела поїздка в компанії, яка буде вже дуже різномастному. Сон, у якому волосся хлопця ні з того ні з сього посвітлішали, попереджає його про те, що необхідно бути обачнішими у своїх захопленнях, адже можна обпектися, захопившись не тим.

Невпевненість у собі

Бачите в сні, як дівчинка просить пофарбувати її темне волосся в більш світлий відтінок? На думку сонника Цвєткова, ви не впевнені в своїх силах і хочете здаватися більшим, ніж є. А зворотний побаченому сон, в якому дівчинка мріє стати брюнеткою, говорить про те, що у вас занадто багато марнославства і егоїзму.

До чого може приснитися, якщо уві сні ви змінюєте колір темних пасом на яскравий і незвичайний? В житті ви настільки ж яскраві та неординарні.

Якщо чоловікові уві сні довелося перефарбовувати темні пасма, в реальності він дуже скутий у спілкуванні з жінками, і навіть намагається їх уникати. А ось каштанове волосся, яким уві сні надали сивий відтінок, говорить про те, що в реальному житті сплячий дуже втомився, і йому необхідний відпочинок.

Кучеряве і прямі волосся

До чого можуть наснитися волосся не тільки темні, але ще й довгі? Вас чекає нічний подорож, пояснює сонник Хассе. А ось кучеряві локони, на думку Циганського сонника, обіцяють важку, але дуже довге життя.

Коротка стрижка, яку довелося побачити уві сні, обіцяє легку прогулянку і приємне знайомство. Воно, втім, не виллється в щось більше, але залишить після себе добрі спогади.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: