Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник теракт до чого сниться?

Сонник теракт до чого сниться?

Теракт тлумачення сонника

Теракт – це масове лихо, яке може торкнутися кожного. А якщо хочете знати, до чого сниться теракт, придивіться до своєї дійсності. Може бути, ви з ким-то в великій сварці? Або затаїли образу? Навіть якщо це не так, подібний сон може попереджати про прийдешні біди. А якщо, все ж, в реальності з ким-то сталася сварка, і уві сні ви бачите вибухи снарядів, переживати не слід. Це всього лише накопичилися всередині емоції, які намагаються знайти вихід.

Сонник Міллера

Густав Міллер жив у часи, коли терористичні акти не були так поширені, тому знайти подібне значення в його соннику зовсім нелегко. Але можна знайти опис сну, в якому ви перебуваєте в самому центрі вибухають будинків. Згадайте подробиці бачення, тлумачення багато в чому залежить від них.

До чого може приснитися, якщо уві сні вас кинуло вгору вибуховою хвилею? Можливо, не всім друзям і близьким до реальності варто довіряти. Велика ймовірність, що вони лише використовують вас у своїх цілях, щосили користуючись вашими довірою і відкритістю. Якщо такий сон побачила дівчина, їй слід бути обережніше з незнайомими людьми. Уві сні отримали травму? Постарайтеся тримати язик за зубами, інакше будете викриті в зайвої балаканини.

Значення по виду теракту

Тлумачення сну буде залежати від багатьох факторів, в тому числі і того, яким було лихо:

Сварки і розбіжності

До чого може приснитися, якщо ви опинилися в самому центрі терористичного акту? На думку Сучасного сонника, взаємини з друзями, колегами та близькими зміняться в гіршу сторону. Не виключена ймовірність втратити всі свої заощадження.

Уві сні терористи підірвали ваш робочий офіс? Реальність теж обіцяє вибухи, тільки вони будуть емоційними – в колективі станеться розрив, що призвів до бурхливих сварок. Сниться, що підірвали ваш власний будинок? Чекайте настільки ж бурхливих сварок з домочадцями. Ви пережили вибух, і після цього ваше обличчя вкрите брудом і кіптявою? Вас звинуватять у всіляких гріхах, нехай навіть і помилкових.

Напруга зсередини

Сон, у якому теракт влаштували ви самі, говорить про те, що ви відчуваєте внутрішню напругу, і, якщо не дати йому вихід, ситуація може скінчитися великим скандалом або нервовим зривом. Щоб уникнути подібного, дозвольте емоціям вийти назовні навіть гучний крик наодинці з собою допоможе позбутися від стресу.

Спостерігати зі сторони

До чого може приснитися, якщо ви стали свідком терористичного акту? На думку Місячного сонника, ви всіма силами стараєтесь не втручатися в якусь ситуацію. Ви все робите правильно, каже сонник, продовжуйте в тому ж дусі і далі.

Вам довелося надавати допомогу постраждалим? Скоро до вас звернеться друг або знайомий, якому потрібна допомога. А будівлі, які вибухають одна за одною, натякають на те, що в реальності тому, хто спить слід остерігатися сумнівних знайомств, пояснює Циганський сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: