Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тонути в морі до чого сниться?

Сонник тонути в морі до чого сниться?

Тонути в морі тлумачення сонника

Приснилося, що потонули в морських водах? Сонники застерігають: якщо є можливість, постарайтеся перенести майбутні поїздки і подорожі, а також утримайтеся від рішучих дій. Навряд чи з вами трапиться непоправне, але ряд подій, за які доведеться неабияк похвилюватися, чекати себе не змусить. Щоб точно зрозуміти, до чого вам приснився такий сон, постарайтеся згадати його, не пропустивши жодної деталі – його результат, яку роль у всьому цьому грали ви?

Значення сонників

Якщо примарилось, що тонете в море, не робіть поспішних висновків, а загляньте в найвідоміші тлумачі.

Врятувати потопаючого

А до чого сниться чудесним чином врятуватися? Попереду вас чекає успіх, але щоб його досягти, доведеться зіткнутися з перешкодами.

Руку допомоги у сні вам простягнув один? Він допоможе вам і в реальності, давши в борг чималі гроші. А от якщо з води когось витягли ви самі, приготуйтеся, що незабаром попросять допомоги у вашої персони.

Втрати і неприємності

На думку Сімона Канонита, те, до чого сниться потонути в морі, говорить про втрату інтересу до всього, що вас оточує в реальному житті. Є у нього і ще одне значення – важкий період, «аврал на роботі.

Приснилося, що ви стали жертвою корабельної аварії? Не зв’язуйтеся з компаніями, репутація яких вельми сумнівна, інакше опинитеся у великих неприємностях, попереджає сонник.

Уві сні вас викинули за борт? Тримайте свої таємниці при собі, і, найголовніше, не розповідайте їх стороннім людям. Це може дорого вам коштувати.

Потопаючі предмети

Якщо бачите, що в морі тоне автомобіль, це застереження про те, що найближчим часом не варто подорожувати на якомусь транспорті. А якщо у вашому сні на дно опускається корабель, у міру досягнення мети вас чекатиме багато пасток і перешкод, «дбайливо» залишених конкурентами.

А до чого сниться опускається на дно гаманець? Нескладно здогадатися, що подібний сон застерігає від нерозумної витрати грошей. Навряд чи ви придбаєте щось корисне, але абсолютно точно опинитеся на мілині. А якщо побачили, як у вашому сні у воду опускається труну, відмінно проведете час у веселій компанії, пояснює сонник Хассе.

Тлумачення Міллера

Те, до чого сниться тонути в морі, розтлумачує і Густав Міллер. Цінуйте те, що маєте, інакше великий ризик це втратити, пояснює він. Побачили в сні, як повільно занурюєтеся на морське дно? Таке бачення не обіцяє нічого хорошого, обіцяючи незабаром неприємності і хвороби.

Якщо врятували потопаючого – значно підніметеся на службі. А сон, у якому вас витягли з води в останній момент, говорить про те, що ви допоможете близькій людині досягти кар’єрних висот.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: